Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

Ja osobiście zaczynałem kupywać runki pod AD, ale skoro zaczynasz pod magów to kupuj obowiązkowo pod każdą z tych postaci: M. armor penetration i Ap per lvl :)

he?

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja trochę pytanie z innej beczki ;). Niedługo będę miał 20lvl i zaczynają się runki i tu jest moje pytanie. Do, której postaci kupić:

Akali, Katarina, Swain ;)

Polecam Ci Akali jeżeli będziesz miał full runy to bd wymiatał !

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

POSTAĆ OBOJĘTNA CENA, ŻEBY WYBIĆ SIĘ Z TEGO PIERDOLONEGO, ELO HELL. TY

 

Riven na solo topa :] albo Shaco do jungli.

 

Ja trochę pytanie z innej beczki ;). Niedługo będę miał 20lvl i zaczynają się runki i tu jest moje pytanie. Do, której postaci kupić:

Akali, Katarina, Swain ;)

 

Akali = bardzo często banowana na rankedach

Katarina = stun / exhaust / silecne i ulti zepsute, czym wyższy lvl tym więcej osób o tym wie ;d

 

Kupuj dla Swaina.

Opublikowano

Jaki czemp za 6,3k?

Lubie Carry, czy AD czy AP to obojętne.

 

Mam : Malza, Ezreala, Gravesa, Lux,

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie jaką postać kupić za 3k?

Odrazu mówię że nie Shaco.

Fajnie mi się gra singedem na 3v3 ap/tank.

Myślałem nad xinem ale zwątpiłem.

Chcę dobrą postać do 3v3.

Myślałem nad kupnem Jaxa i Trynda.

Opublikowano

Witam.

 

Mam pytanie jaką postać kupić za 3k?

 

Odrazu mówię że nie Shaco.

 

Fajnie mi się gra singedem na 3v3 ap/tank.

 

Myślałem nad xinem ale zwątpiłem.

 

Chcę dobrą postać do 3v3.

 

Myślałem nad kupnem Jaxa i Trynda.

 

 

 

Polecam Pantheon'a

Opublikowano

Malzahar vs Jarvan IV

 

+ i -, wiem, że to 2 rózne postacie ale poproszę je opisać i co Wy byście wybrali, głównie chce z tych co w promocji za rp ;)

Opublikowano

Witam.

 

Mam pytanie jaką postać kupić za 3k?

 

Odrazu mówię że nie Shaco.

 

Fajnie mi się gra singedem na 3v3 ap/tank.

 

Myślałem nad xinem ale zwątpiłem.

 

Chcę dobrą postać do 3v3.

 

Myślałem nad kupnem Jaxa i Trynda.

 

Ponawiam..

Opublikowano

Ponawiam..

Jax i Trynda strzasnie nooobskie champy ale mocne dla poczatkujacych, teraz Jax boosta dostal teraz to jeszcze mocniejszy. Xin jak sie nafeedujesz ladnie cisnie i jest dosc latwy, Singed tez spoko, jak mowisz ze dobrze Ci sie nim gra to graj nim, a kup Trynde na poczatek ;)

 

talon vs malzahar vs evelynn vs kassadin :)

Malzahrar, Kassadin teraz nerfa dostal

 

Jaki czemp za 6,3k?

Lubie Carry, czy AD czy AP to obojętne.

 

Mam : Malza, Ezreala, Gravesa, Lux,

Kog Maw, Vayne

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Kogo kupic za 6.3k ?

Odrazu mowie ze noobek zemnie 13 lvl xD

Ahri juz mam na dominonie ladnie hita ostatnio staty 26-0-16

Szukam Postaci z Dobrym Ulti

ardziej potrzebuje kogos kto bije sie wrecz

Mag moze byc ale musi posiadac dobre skille jak Ahri

Opublikowano

Kogo kupic za 6.3k ?

Odrazu mowie ze noobek zemnie 13 lvl xD

Ahri juz mam na dominonie ladnie hita ostatnio staty 26-0-16

Szukam Postaci z Dobrym Ulti

ardziej potrzebuje kogos kto bije sie wrecz

Mag moze byc ale musi posiadac dobre skille jak Ahri

 

WuKong

Opublikowano

Kogo kupic za 6.3k ?

Odrazu mowie ze noobek zemnie 13 lvl xD

Ahri juz mam na dominonie ladnie hita ostatnio staty 26-0-16

Szukam Postaci z Dobrym Ulti

ardziej potrzebuje kogos kto bije sie wrecz

Mag moze byc ale musi posiadac dobre skille jak Ahri

Vayne i Kog Maw zajebiste AD carry, polecam ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

chyba kupie kasse przylapie moment na rankedzie gdy go nie zbanuja a będe mial first picka thx.

 

Jeśli nie będzie zbanowany a ty nie będziesz miał 1st picka, to zawsze możesz negocjować z kimś z teamu żeby Ci go pickną a potem się zamienicie na champy ;d

Opublikowano

mordekaiser vs lux vs kassadin vs anivia

 

co polecacie?

Lux, Kassadin byl dobry ale po nerfie juz nie koxi tak, Anivia meeeega papier, Morder noobski strasznie

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

@Doman nie rozumiem wyrażenia noobski champ :|

Morder jest lekko underpower po tych nerfach , Silence w ciągu dalszym niszczy mida(Kassa) , Anivia dimejcz from ass w early , że tak powiem w late siada. Lux bardzo przyjemnie się gra ale są lepsi Casterzy od niej.

xxcafs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...