Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

xin wyjebie każdego na early solo, dobry w tfach, do jungli, pod offtanka

 

shaco pod AD potem robi sieke na twarzy ap i ad carry (xina też klepie)

167161466687770313241.png

Opublikowano

Oj dla mnie Shaco AP to jedna z najlepszych kombinacji.Jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. Dla mnie dużo lepszy niż AD.

Opublikowano

Ostatnio sporo myślę nad volibearem szukam offtanka z konkretnym pierd:Dolnięciem mam już lee sina irelie gp oraz olafa szukam jeszcze jakiegoś offtanka więc może volibear vs riven vs renekton możecie dać swoje propozycje. Oczywiście +/- i tak dalej.

 

Daje "lubię to"

 

Riven, pro solo toper.

 

 

 

 

Oj dla mnie Shaco AP to jedna z najlepszych kombinacji.Jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. Dla mnie dużo lepszy niż AD.

 

Pograsz trochę, wbijesz 20lvl to zapomnisz o AP Shaco ^^

Opublikowano

Pograsz trochę, wbijesz 20lvl to zapomnisz o AP Shaco

^^

Tak się składa ze od ponad roku mam 30 więc to trochę nie możliwe :) a jak mam Shaco AD w przeciwnej drużynie to w 90% przypadkach jak zwyciężam.

Zależy kto co woli :D To i to jest dobra dla mnie akurat AP :) staty po +20 bez problemu :D

Opublikowano

Oj dla mnie Shaco AP to jedna z najlepszych kombinacji.Jeszcze mnie nigdy nie zawiódł. Dla mnie dużo lepszy niż AD.

 

Jak się nie stawia wardów to kosa AP

 

 

Xin zhao czy shaco? + i - .

 

shaco

+ulti

+skradanie sie

+boxy

 

#1 Riven vs Shyvana vs Talon.

#2 Szukam jakiegoś pr0 AD walczącego wręcz, cena 3150-6300.

 

1.Riven

2.Lee Sin

Opublikowano

Xin zhao czy shaco? + i - .

 

Shaco :

 

Boxy,

Fajne ulti,

Niewidzialność,

Jak zrobisz pod szybkość ataku tak z 1.900/2.100 to niszczycielski.

 

Xin :

 

duże dmg,

dobry na solo

 

The winner is :

 

Shaco!

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Witam , mam pytanie co do magow za 6k pkt . Najbardziej interesuje mnie Kennen i chcialbym wiedziec czy warto go brac , czy moze wziac kogos innego . Z gory dziekuje i licze na wiele opini oraz pomocna dlon .

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up Kupiłem Kennena i się niestety zawiodłem ale to przez to że go ogarnąć nie potrafiłem. Jeżeli go ogarniesz wystarczająco to nie powinno być źle.

 

Hmm... za 6300 mag to Malzahar.

Opublikowano

Kennen Kennen i jeszcze raz kennen :) jedna z najlepszych postaci jak dla mnie :) full ap + guardianka jesteś niezniszczalny :) wbijasz z ulti padniesz wstajesz gurdianką i wszystkich wykańczasz. :D

Opublikowano

Witam , mam pytanie co do magow za 6k pkt . Najbardziej interesuje mnie Kennen i chcialbym wiedziec czy warto go brac , czy moze wziac kogos innego . Z gory dziekuje i licze na wiele opini oraz pomocna dlon .

Kennenem musi ogarnąć albo mieć nuba na midzie co przyjmie wszystkie Q ;)

Także dobrzy magowie to: Malzahar, Vladimir, Karthus(3150), Veigar(1350), Fizz :)

he?

Opublikowano

@Up

Dla mnie fajną postacią jest Rivenka, Dobra na lini jak i w jungli. Ma Stuna, Podrzucenie (2 stun?). Fajne ulti które może dobić uciekającego przeciwnika, doskok do przodu, tarcza.

Minus z mojej strony to jej graficzne przedstawienie miecza/u ^^ Taki chujowy ten miecz jest trochę (Chodzi tylko o wygląd).

he?

Opublikowano

#1 Riven vs Shyvana vs Talon.

#2 Szukam jakiegoś pr0 AD walczącego wręcz, cena 3150-6300.

Jak dla mnie talon.

 

Mocne strony:

- dobrze ogarnięty talon zabija na 1 combo

-łatwy gang

-łatwa ucieczka w razie problemów

-z dobrym buildem masakryczne kryty (1678 z Q mój rekord :P )

 

Słabe strony:

-papier kiedy rzucono na niego exedusta (lepiej odrazu uciekać na ulti)

-mało hp

-papier w walkach 2 na 1 itd.

Jeśli czarny kot przebiegł mi drogę, to... ten kot będzie miał pecha.

 

 

Podoba ci się to co napisałem lub sygnaturka??

Daj + i 5.Nikogo to nie zabiło, chyba.Przekonaj się!!

Opublikowano

Tak się składa ze od ponad roku mam 30 więc to trochę nie możliwe :) a jak mam Shaco AD w przeciwnej drużynie to w 90% przypadkach jak zwyciężam.

Zależy kto co woli :D To i to jest dobra dla mnie akurat AP :) staty po +20 bez problemu :D

 

Aha.

 

#1 Riven vs Shyvana vs Talon.

#2 Szukam jakiegoś pr0 AD walczącego wręcz, cena 3150-6300.

 

Riven

Jak dla mnie talon.

 

Mocne strony:

- dobrze ogarnięty talon zabija na 1 combo

-łatwy gang

-łatwa ucieczka w razie problemów

-z dobrym buildem masakryczne kryty (1678 z Q mój rekord :P )

 

Słabe strony:

-papier kiedy rzucono na niego exedusta (lepiej odrazu uciekać na ulti)

-mało hp

-papier w walkach 2 na 1 itd.

 

Riot dodał nowy summoner spell? Chyba jeszcze mi się patch nie ściągnął. Mógłby ktoś opisać?

 

ps. o kurwa, wszystkie twoje słabe strony, to TO SAMO. Brawo!

Opublikowano

Talor vs Irelia vs Riven. Kto wg. was lepszy? Prosiłbym o + i -

 

Polecam Irelie

świetny offtank doskok

 

Mordekaiser vs Jarvan.

 

Ogarnięty Morde kosi w late

 

Jarvan też ale bardziej polecam jarvana ;p

Opublikowano

Talor vs Irelia vs Riven. Kto wg. was lepszy? Prosiłbym o + i -

 

jezeli ogarniesz to irelia.

Nie zbyt pamietam skille ale gdy byla w rotacji to se nia gralem i bardzo dobra 1vs1

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Witam , mam pytanie co do magow za 6k pkt . Najbardziej interesuje mnie Kennen i chcialbym wiedziec czy warto go brac , czy moze wziac kogos innego . Z gory dziekuje i licze na wiele opini oraz pomocna dlon .

 

Kennen

+escape

+wkurzajacy Q

+energia

+ulti do tf

+stun

-nudny

Opublikowano

Arek001 czy jakos tak opisane przezemnie slabe strony to nie jest wszystko i to samo. Jest roznica kiedy walczysz solo z exedustem a kiedy walczysz np z xinem i vayne jednoczesnie. Malo hp to tez inna rzecz. Nie bede dalej sie z toba tu klucil i zasmiecal tematu. Zapraszam na pw to ci to lepiej wytlumacze jezeli nie rozumiesz.

Jeśli czarny kot przebiegł mi drogę, to... ten kot będzie miał pecha.

 

 

Podoba ci się to co napisałem lub sygnaturka??

Daj + i 5.Nikogo to nie zabiło, chyba.Przekonaj się!!

Opublikowano

rammus vs morde

 

+ i -

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

rammus vs morde

 

+ i -

rammus 1 z najleprzych jak nie najleprzy tank w calej grze.

 

Plusy:

-niesamowity pasyw

-bardzo ciezki do zabicia

-niezastapiony w tf

 

minusy:

- zazwyczaj banowany

- czesto nazywany noobem za ks z ulti w tf

- bez many nic nie zrobi

 

Morde nie gralem wiec nie porownam.

Jeśli czarny kot przebiegł mi drogę, to... ten kot będzie miał pecha.

 

 

Podoba ci się to co napisałem lub sygnaturka??

Daj + i 5.Nikogo to nie zabiło, chyba.Przekonaj się!!

Opublikowano

Xin Zhao vs Shaco.

+ i -

Shaco - Możesz grać 3 style - Jungle, AD na lini, AP.

Dobry eskejp.

Slow

Wkur***jące zabawki

Dobry kryt z Q.

he?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...