Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kogo kupic malze, jarvana czy mordekaiser

 

Malza jeśli wolisz AP.

Jeśli AD/Tank to Jarvana, chociaż Morda, też bardzo dobry :D

Opublikowano

ZAKOCHALEM SIE W AMUMU <3

warto go kupić :)? Grałem przed chwilą pod tanka, staty 16/1

Opublikowano

kennen vs rumble

 

 

zalety i wady

kto lepszy na 1vs1

 

 

@Bambi

dla mnie amumu też bardzo fajny. Jesli nie grasz rankedow bardzo polecam.

Wiele zalet - nie bede sie rozpisywac bo ja na phone i trudno sie pisze :)

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

kiedyś nim grałem jak byłem mega zielony i robiłem go pod AP :)

mega postać, buff, stunn i cud-miód.

Opublikowano

kennen vs rumble

 

 

zalety i wady

kto lepszy na 1vs1

 

 

@Bambi

dla mnie amumu też bardzo fajny. Jesli nie grasz rankedow bardzo polecam.

Wiele zalet - nie bede sie rozpisywac bo ja na phone i trudno sie pisze :)

 

Kennen

+escape

+stun

+Q ktorym wkurzamy dosc ostro

+ulti do tf

+nie ma many

-nudny >;

Opublikowano

Witam opłaca się kupić Swaina? :D A może ktoś inny dobry za 6300 ;)

 

bardzo dobry na mida i solo proste że się opłaca

<>

Opublikowano

Talon czy Irelia :D ??? Cały czas miałem w planach talona :D ale pomyślałem o Irelii i w sumie nie mam żadnej postaci podobnej do Irelii :)

Opublikowano

Zależy jaki styl preferujesz...

 

Talon ? - Grałem mało, gdy byłem zielony był w rotacji. Niezłe skille - No - jak ogarniesz bardzo dobry 1vs1. ( To moje zdanie :x )

 

Irelia ? - Fajna postać - miło się gra - dobra i nie nudna.

 

Ja bym ci bardziej polecał Irelię

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie na giełdzie są własnością mojego brata @Zoro-kun, do niego kierować wszelkie pytania!

Opublikowano

Ostatnio sporo myślę nad volibearem szukam offtanka z konkretnym pierd:Dolnięciem mam już lee sina irelie gp oraz olafa szukam jeszcze jakiegoś offtanka więc może volibear vs riven vs renekton możecie dać swoje propozycje. Oczywiście +/- i tak dalej.

 

Daje "lubię to"

Opublikowano

No własnie w Talonie podoba mi się jego szybkość ,ataki z zaskoczenia itp :D a Irelia dokładnie jak mówisz Fajna postać xD

 

 

 

@up

Ogólnie Volibear dostanie chyba nerfa bo jest zdecydowanie z mocny :D a jak ogarniesz Renektona to go bierz ciekawszy + brak many :D

Opublikowano

Ostatnio sporo myślę nad volibearem szukam offtanka z konkretnym pierd:Dolnięciem mam już lee sina irelie gp oraz olafa szukam jeszcze jakiegoś offtanka więc może volibear vs riven vs renekton możecie dać swoje propozycje. Oczywiście +/- i tak dalej.

 

Daje "lubię to"

Oczywiscie ze Volibear. Zajebisty offtank + tons of damage

;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...