Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doman. Widzę że tu czuwasz cały czas :D Więc proszę o pomoc; mam sporo RP i nie wiem czy kupic : Riven czy Shyvane. Czy może lepiej czekać do wyprzedaży? (1100 RP )

o8bh2s.jpg
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up@ Jeżeli mialbyś kupywać, to Riven. Offtank. Solo top nie do przebicia, niezle combo, duży burst i ogólnie dmg przez calą grę.

Skil broniący 450 hp(tarcza), stun obszarowy (krótki) =]

 

 

Mój main przed Renektonem. <:

actanie.jpg

Opublikowano

Vokial bierz riven, zdecydowanie zgadzam sie z Prostym riven to potezny solo top z niewiadomych przyczyn ludzie jej nie banuja ;d Shyvany sie nie oplaca sa lepsze picki

Opublikowano

Kogo najbardziej polecacie na normalne gry ^^ ? do 4800 IP bo tyle posiadam :D

 

Ehh sprecyzuj bardziej co byś chciał. :)

AP: Veigar, Nunu, Nidalee, kassadin

Tank: Rammus, Amumu, Jarvan

Offtank: Mordekaiser, Pantheon, GangPlank

Support: Taric, Soraka

AD: Master, Xin, Udyr, Trynda

DPS: Teemo, Twisted fate... takie dość popularne postacie

o8bh2s.jpg
Opublikowano

Kogo najbardziej polecacie na normalne gry ^^ ? do 4800 IP bo tyle posiadam :D

Nie zbyt sprecyzowane, ja ci doradzam Jarvana za 4800.

Opublikowano

Xin Zhao vs Gragas.

+ i -

 

Xin wyfeedowany lepszy o dużo.

Gargas mi osobiście się nie podoba.

Xin

Opublikowano

Xin wyfeedowany lepszy o dużo.

Gargas mi osobiście się nie podoba.

Xin

Gragas trzeba ogarnac, jezeli sie go nafeeduje i ogarnie to potrafi pierdolnac :D

Lecz fakt Xin lepszy i latwiejszy ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Dziękuje Doman za odpowiedź, ale Sorake mam, i jest w sumie taka sobie, jako support ok. Tarica kupiłem i szczerze mówiąc pomimo tego ze bije z bliska to dobre ''supportowe'' staty nim miałem.

 

Ale ja jednak szukam czegoś innego.

Więc ponawiam pytanie :

 

Poleććie mi jakiegoś dobrego SUPPORTA

do max 3k PZ aha i żeby bił na dystans a nie z bliska

Thx za odp.

Opublikowano

Dziękuje Doman za odpowiedź, ale Sorake mam, i jest w sumie taka sobie, jako support ok. Tarica kupiłem i szczerze mówiąc pomimo tego ze bije z bliska to dobre ''supportowe'' staty nim miałem.

 

Ale ja jednak szukam czegoś innego.

Więc ponawiam pytanie :

 

Poleććie mi jakiegoś dobrego SUPPORTA

do max 3k PZ aha i żeby bił na dystans a nie z bliska

Thx za odp.

 

Dziękuje

Doman

za odpowiedź, ale Sorake mam, i jest w sumie taka sobie, jako support ok. Tarica kupiłem i szczerze mówiąc pomimo tego ze bije z bliska to dobre ''supportowe'' staty nim miałem.

 

 

Ale ja jednak szukam czegoś innego.

Więc ponawiam pytanie :

 

 

Poleććie mi jakiegoś dobrego SUPPORTA

do max 3k PZ aha i żeby bił na dystans a nie z bliska

 

Thx za odp.

 

Polecam ci Lux, dobry support, wiele razy nią uratowałem sojusznikom życie. Bardzo fajne ulti, i można zdjąć kolesi na combo ( E>E>Q>R).

Opublikowano

Dziękuje Doman za odpowiedź, ale Sorake mam, i jest w sumie taka sobie, jako support ok. Tarica kupiłem i szczerze mówiąc pomimo tego ze bije z bliska to dobre ''supportowe'' staty nim miałem.

 

Ale ja jednak szukam czegoś innego.

Więc ponawiam pytanie :

 

Poleććie mi jakiegoś dobrego SUPPORTA

do max 3k PZ aha i żeby bił na dystans a nie z bliska

Thx za odp.

Sona, nidalee, Janna. Wg. mnie najlepsze supporty.

Opublikowano

Plusy i Minusy Riven ;)

Fajne combo, dosc dlugo sie trzyma - nudna jest strzasznie i nie wali az tak mega mocno :P

 

Wypowiedź? ;D

Ahri np. Zajebiste ulti ma i skille ale trudno ogarnac i pewnie ją znerfia

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Sona, nidalee, Janna. Wg. mnie najlepsze supporty.

 

Popatrzyłem sobie na nie wszystkie i kupię tą Jannę i Sonę, choć wg. mnie lepsza Janna.

I mniej wydam hehe. Thx za odpowiedzi.

 

/ehhh teraz jak już Tarica kupiłem i Sorakę to nie mam na Sone.

Trza będzie więcej nołlajfić.

Opublikowano

A ktoś inny prócz Ahri i Branda, Malzahara, Viktora i Talona? Nie chcę by były banowane na rankedach i chcę zabijać szybko i dużo ;)

 

yy master yi jako dps?

Opublikowano

@up chodziło mi za 6300 ;)

Nie ma takiego czekos ze chcesz zabijac... a po za tym za 6k to duzego wyboru nie ma nikogo lepszego niz Mastra i Tryndy ktore sa tanie nie ma. Za 6k kup jakiegos dobrego champa typu Lee albo Volibeara czyli offtanka

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Nie ma takiego czekos ze chcesz zabijac... a po za tym za 6k to duzego wyboru nie ma nikogo lepszego niz Mastra i Tryndy ktore sa tanie nie ma. Za 6k kup jakiegos dobrego champa typu Lee albo Volibeara czyli offtanka

 

ktory masz lvl skoro sadzisz ze master i trynda sa najlepsi?

 

A ktoś inny prócz Ahri i Branda, Malzahara, Viktora i Talona? Nie chcę by były banowane na rankedach i chcę zabijać szybko i dużo ;)

moglbys chociaz jaki typ postaci? niektorzy rozwalaja system ad carry a feeduja offtankami a niektorzy na odwrot. za 6k bardzo dobry jest lee sin , nocturne , caitlyn , ezrael , kogmaw i wiele innych
Opublikowano

Plusy i Minusy Riven ;)

Plusy

Dobry burst

Dobry burst

Dobry burst

Mobila

Dobry solo top

Srednia jungla

Minusy

Mocno zalezna od farmy

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...