Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Katarina vs Brand vs lux mam dylemat kogo kupić :<

 

Brand jest teraz w rotacji to spróbuj

 

Ale polecam Kate ;p

 

Kennen vs Nocturne

 

Lepszy pod 1 vs 1 jak i dobry do teamfightów, większość mam magów więc runki zrobie pod nich. Z góry dzięki

 

Kennen

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Która z tych postaci najlepsza

 

Twisted Fate

Warwick

Veigar

Dr Mundo

 

zależy mi na szybkiej odp.

 

 

@Marock

 

Dzięki

 

@Reszta

 

Też macie po lajku :)

RGVyaW9ueF9fX2V1bmVfX180MTBfX19OVUxMX19fMl9fXzEwMF9fX25vbmUucG5nX19fMTBfX18zX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Opublikowano

Która z tych postaci najlepsza

 

Twisted Fate

Warwick

Veigar

Dr Mundo

 

zależy mi na szybkiej odp.

 

najlepszymi będą veigar i mundo.

veigar z full runami kosi + stun.

Mundo jako offtank również, na początku duży dmg. podobny do olafa.

 

ale polecam ci veigara, bo ma stuna i ładne combo idzie wykręcić.

Opublikowano

Która z tych postaci najlepsza

 

Twisted Fate

Warwick

Veigar

Dr Mundo

 

zależy mi na szybkiej odp.

 

 

@Marock

 

Dzięki

Veigar rozpierdol na midzie bo ma 80% AP przeciwnika jak atakuje i mozna stackowac z Q, oraz WW bardzo dobry jungler ale chyba lepiej Veigara kupic taka Anie to na combo sklada ;)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Opublikowano

Która z tych postaci najlepsza

 

Twisted Fate

Warwick

Veigar

Dr Mundo

 

zależy mi na szybkiej odp.

 

 

@Marock

 

Dzięki

 

Veigar

Opublikowano

Kennen vs Nocturne

 

Lepszy pod 1 vs 1 jak i dobry do teamfightów, większość mam magów więc runki zrobie pod nich. Z góry dzięki

 

skoro masz runy pod ap i chcesz zeby byl dobry w tfach to zdecydowanie kennen. jedna najbardziej wkur*iajaca postac na tf'ach przez ulti

Opublikowano

Katarina vs Pantheon vs Olaf vs Karthus vs Lux vs Kassadin

Odrazu mówie że nie mam żadnych runek ponieważ mam dopiero 13 lvl.

 

Z tych co podales najlepszym wyborem bedzie kassadin jest op xD

Opublikowano

Posiadam: Karthus, Annie, Trynd, Shaco oraz Xin.

Szukam postaci którą przyjemnie się gra i jest ogółem dobra, fajne combo itp.

Opublikowano

Opłaca się kupić Rumble? Podajcie + i -. jestem ogarnięty więc nauczenie się nim grać to nie problem.

Opublikowano

Posiadam: Karthus, Annie, Trynd, Shaco oraz Xin.

Szukam postaci którą przyjemnie się gra i jest ogółem dobra, fajne combo itp.

 

Nidalee.

Jej minus to papier, ale za to

 

- Budowana pod AP (nie budowac pod AD) wielkie DMG z skilla Q.

- Ulti niewymagające czasu odnowy = przemiana w pumkę

- Ladne COMBO i Doskok z Pumki

- System Ucieczki pumą ;d

Opublikowano

shaco,karthus,Xin +/- + opinia :> daje like

 

Shaco

+ świetne ganki

+ dobra dżungla

+ fajny system ucieczki

- troszeczkę papier

 

Karthus

+ Gra drużynowo = wygrana gra

+ Małe couldowny

+ Dość spore DMG jak jest nafeedowany

+ możliwość dobicia przeciwników po śmierci

- PAPIEROWY PAPIER

 

Xin Zhao

+doskok

+Mini-stunn

+dosyć dobre dmg.

-Focus, stunn pada.

-słaby system ucieczki

 

Mam wszystkie te postaci i najbardziej lubię Shaco, potem Karthusa a co do Xin'a to żałuje że kupiłem, ale każdy ma inny gust :)

Opublikowano

Dobra,to teraz shaco czy nidalee ? +/- i opinia :) Też dam like

Shaco imo bardziej na normale ,bo na rankedzie pewnie zniszczą CI pacynki na blu bufie.

+dobre ganki

+dość łatwa jungla

+pacynki bardzo dobry dmg w early

+Zazwyczaj mam nim dużo killi

+dobry system ucieczki

+można go robić ap i ad

-dość mano żerny w early

-papier

O nidalce sie nie wypowiem ,bo nie grałem nią za wiele

Opublikowano

Kennen vs Wukong

 

Kto ma lepsza farmę.

Czyje ulti lepsze na TF

Kto lepszy na solo topa

+ i - danej postaci

Mobilność lub system ucieczki

 

kennen ma wszystko co opisałeś lepsze oprócz solo topa

Opublikowano
Pomoże ktoś ?

 

Pantheon

+Pro Ulti

+Pro Combo

+Wszystkie skille atakujące

+Stun

 

Xin'a ogólnie nie polecam [;

 

Jaka postać do 1350?

 

Morgana

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...