Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nocturne vs Talon

 

Postać do 1vs1 jak i w miare dobra do team fighta, jak największy DMG. Z góry dzieki

 

 

@up. Malphite, duuużo życia Dmg w miare, podrzucenie

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

Większość by Ci napisała Talon, ale ja napiszę Nocturne. Zarąbisty do jungli i na linię. OP Tarcza. Do końca gry nie musisz składać Phantoma, a AS z dupy. Osobiście polecam Ci Nocturna.

he?

Opublikowano

Talon czy Vladimir ?

Mam już Malza.

 

Żeby miał nieziemski DMG, głownie postać pod 1 vs 1. Z góry dzięki i licze na szybkie odp. bo nie wiem co kupić

 

Vladimir :)

Opublikowano

Jak myślicie co najlepsze ?

 

 

Malphite,Veigar,Warwick :)

 

nafeedowany veigar nie do pokonania, weź go.

 

 

Nocturne vs Talon

 

Postać do 1vs1 jak i w miare dobra do team fighta, jak największy DMG. Z góry dzieki

 

 

nocturne i nie ma o czym gadać. Talon to największe gówno jakie kupiłem, aż musiałem zwracać go. malutkie dmg, na solo leży, nafeedowany też gówno zrobi.

nocturn, strach, tarcza, z runami pod full AD nie do rozwalenia. dobra i szybka jungla.

Opublikowano

Proszę o pomoc w wybraniu z tych postaci, która jest taka najfajniejsza i idzie fun z gry ;) osobiście myslę nad pantheonem.

 

Pant vs Nida vs Olaf vs Xin

wobqx.jpg
Opublikowano

Proszę o pomoc w wybraniu z tych postaci, która jest taka najfajniejsza i idzie fun z gry ;) osobiście myslę nad pantheonem.

 

Pant vs Nida vs Olaf vs Xin

 

fun z gry będzie nidalee, pantheonem i trochę xinem.

ale ja ci polecam xina, bo najmocniejszy.

Opublikowano

Nocturne vs Talon

 

Postać do 1vs1 jak i w miare dobra do team fighta, jak największy DMG. Z góry dzieki

 

 

@up. Malphite, duuużo życia Dmg w miare, podrzucenie

 

Nocturne ...

 

Proszę o pomoc w wybraniu z tych postaci, która jest taka najfajniejsza i idzie fun z gry ;) osobiście myslę nad pantheonem.

 

Pant vs Nida vs Olaf vs Xin

 

Pant

 

Gangplank

Graves

Talon

 

?

 

Graves

Opublikowano

1. Talon vs Graves vs Vlad vs Vayne

2. LeBlanc vs Twitch

 

Jak myślicie co najlepsze ?

 

 

Malphite,Veigar,Warwick :)

Veigar :>

Opublikowano

@Up

 

Ja ci polecam Udyra. Stun, szybkość ruchu i ataku ze skillów, tarcza pochłaniająca DMG. Zbudowany pod off tanka w late daje sobie świetnie rade :)

Opublikowano

Ponawiam ponownie

Wybaczcie :<

Ezreal vs Brand

Proszę o konkretną odpowiedź z +/-

 

Ezreal

+skill przenikający przez miniony

+global ulti

+teleportacja na dany zasięg

-papier

Brand

+skille AoE

-papier

 

Do Branda za dużo nie podałem iż nim nie grałem ale bardzo Polecam Ezio

 

Udyr vs Nidale vs Olaf vs Akali vs Pantheon +/-

 

Polecam Pantheona stun wszystkie skille atakujące co 4hity tarcza

Opublikowano

Phanteon vs Voli +/- i ogólna opinia.

 

Daje LAJKI

Pantheon

+ dobry haras ze stunem

+ epickie bloki ciosów

+ ulti przez całą mape

+ dość dobre dmg

- manożerny

- przynudza

 

Voli

+ efektywne i dobre skille

+ dobry tank

+ strach, przerzut za plecy ze skilli

+ bardzo przydatny heal

- nie radzi sobie na solo topce

 

jeśli miałbym wybierać z tych dwóch, to wybrałbym pantheona.

więcej można nim zrobić niż volim. może i efektywny jest, ale nie każdy chce zawsze być mięsem armatnim.

Opublikowano

Proszę o plusy i minusy evelynn i czy opłaca się ją kupić.

 

+ dobre, ale z małymi obrażeniami gangi.

+ średnia jungla

+ znikanie

- na solo leży

- bez nafeedowania możesz tylko drasnąć przeciwnika

- papier

 

ogółem nie polecam, jednak gdy występuje w drużynie przeciwnej dobrze jest trochę pomyśleć, przed harrasem pozostawiającym mało hp.

Opublikowano

Jarvan (linia) wady i zalety

 

Volibear (linia) wady i zalety

 

Riven wady i zalety

 

Która z tych postaci ? :D

 

Z góry dziękuję.

 

@EDIT

 

Dochodzi również Fizz ;]0

Opublikowano

up@ Riven jadę każdego na lini. Na normalu to zazwyczaj 2v2 na topie jest linia wygrana, a ja nafeedowny.

 

 

W dobrych lapach ta postać jest nie do pokonania. W late 450 hp (tarcza) co 3 sec, mimo to stun (1sec) 4sec CD, ogolnie dobra postac.

 

 

Ale wybrałbym Jarvana w jungli.

actanie.jpg

Opublikowano

Phanteon vs Voli +/- i ogólna opinia.

 

Daje LAJKI

 

pantheon

+duży dmg

+stun

+pro ulti

+wszystkie skille atakujące

 

 

voli

+pro passyw

+duży DMG jak i hp

-nudny

-manożerny

 

up@ Riven jadę każdego na lini. Na normalu to zazwyczaj 2v2 na topie jest linia wygrana, a ja nafeedowny.

 

 

W dobrych lapach ta postać jest nie do pokonania. W late 450 hp (tarcza) co 3 sec, mimo to stun (1sec) 4sec CD, ogolnie dobra postac.

 

 

Ale wybrałbym Jarvana w jungli.

 

Ta a ja razem z tobą ^^

 

Jarvan (linia) wady i zalety

 

Volibear (linia) wady i zalety

 

Riven wady i zalety

 

Która z tych postaci ? :D

 

Z góry dziękuję.

 

@EDIT

 

Dochodzi również Fizz ;]0

 

Riven

+nie ma many

+mobilna postać

+combo z Q

+stun

Opublikowano

Proszę o plusy i minusy evelynn i czy opłaca się ją kupić.

Jezeli ugarniesz ja o nafeedujesz to z zaskoczenia mozesz ladnie ciac ale najlepiej w 2 bo troche papierowa jest, ale chyba warto kupic, wg mnie lepsza od np. Twitcha

 

Ahri + i -

Zajebiste ulti, dobra na mida, jezeli ogarniesz swietnie mozesz gangowac, minusem jest to ze mozliwe ze nerfa dostanie ale puki co jest swietna :)

doman952.png

Sygna i avek by

KissuShite

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...