Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania


kokosz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania?  

664 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na mpc powinien by? zakaz przeklinania?

    • Tak. Powinien by? zakaz przeklinania.
      171
    • Nie. Nie powinno by? zakazu przeklinania.
      458
    • Nie mam zdania.
      34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Nie powinno byc tego.

Jest roznica tak jak napisze :

"JEBAC TO , BEZ ZAKAZU KURWA !!"

 

Niz bluzgac do kogos :

"Ty tepy chuju"

 

Bez zakazu !

Tylko warn za flame lub obelgi

Opublikowano

Według mnie nie powinien być zakaz. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinie i złość ale powinny być kary dla dzieci które cały czas by używały takie słowa.

reklama

Opublikowano

Zakazu kokoszu kurwa twoja mać nie powinno być

My chcemy wolności słowa a nie w strachu się kryć

Bo dzieci to widzą? Dlaczego zamiast '' kurwa '' ma być cholerna poprawka ?

Przecież te dzieciaki klną 150 razy więcej gdy siedzą z ziomkiem na ławkach !

Pod blokiem taki gówniarz przeklina przecież do woli...

Mam tu dawać cenzurę ? Przecież go to nie zaboli !

Przecież słowo '' kurwa '' to to samo co ''kurde '' czy cholera....

A ja mam zmieniać pismo dla 10 letniego kurwa lamera ?

Przecież każdy z nas przeklina trochę częściej czy też rzadziej !

A takim blokowaniem wkurwisz tylko nas userów bardziej !

Nie rozumiem tylko tych cholernych ludzi którzy dali głos na '' TAK ''

Przecież każdy krzyczy '' kurwa '' gdy na czapke ci nasra ptak

Przecież każdy ma swój tryb oraz rodzaj swojej rozmowy !

Pozwól nam przeklinać przecież każdy będzie zadowolony !

Dobra kokoszu... Mam nadzieje że wiesz co robisz... Ja pierdole !

Już możesz zamknąc temat masz odpowiedź '' NIE '' jak na stole !

Opublikowano

Zakaz? Z jakiej racji jest to portal spolecznosciowy. Za chwilke moze nawet nie bd mogli wyrazac swojej opini bo Modek wlepi od razu bana tak jak ja dzis za napisane ze ktos wstawil TuT to zlego dzialu, a wysylac raportow nie moglem. Gz Upsik za inteligencje =)

Opublikowano

jak to kurwa zakaz przeklinania?

 

 

PS:

 

NA CHOLERĘ OPCJA NIE MAM ZDANIA, JAK KTOŚ NIE MA ZDANIA TO NIE GLOSUJE ZROZUMCIE!!!

wykurwiam.

Opublikowano

Nie powinno być zakazu, taka mała angedotka mi przyszła do głowy apropo wulgaryzmów

 

Marynarz opowiada w knajpie wrażenia z ostatniego rejsu:

- Wypłynęliśmy, kurwa, z portu. Sztorm, kurwa, jak diabli! Ale nasz kapitan, kurwa, to dzielny chłop! Wkrótce zawinęliśmy, kurwa, do portu, to ja, kurwa, myślę: trzeba się, kurwa, napić i zabawić. Idę, kurwa, do knajpy, siadam, kurwa, przy barze, a tu, kurwa, przysiada się do mnie ta... no... kobieta lekkich obyczajów.

12085972280505695227.png

Sygna wykonana przeze mnie <lans>

Opublikowano

zakaz ? chyba pojebalo ;d

 

Tylko idioci daja w ankietach (niemam zdania) to trzeba byc jebnietym na leb bo skoro ktos nie ma zdania to sie nie wypowiada, boze widzisz a nie grzmisz na tych debili

Opublikowano

Według mnie powinno być, coś zakazane, lecz bez przesady.. tak jak @up'y piszą co chwile: pojebało ? chuj? kurwa?. według mnie to jest przesada.

lecz, gdy ktoś kto jest dojrzały to :

A) nie używa wulgaryzmów

B) jak już używa, to robi to .. normalnie

chodzi mi o to , że nie przekleństwo co 2 słowo, lecz czasem jak sie wymsknie, to bezkarnie...

Opublikowano

TAK Powinien być zakaz jebanego przeklinania, no ale bez przesady jak na niektórych forach gdzie dupa, cipa lub też ku...wa (właśnie w takiej formie) są tępione. Niektórzy mogą czuć się niekomfortowo i forum może odstraszać jakąś część przybywających. Moim zdaniem powinien być wprowadzona zasada kropkowania jak już MUSIMY wyrazić swoje wkurwienie, bo bez tego się niekiedy nie da.

Opublikowano

Temu forum przydał by się szacunek i kultura.

 

Jestem na

TAK

 

Jeb w łeb pajacu :)

 

Jestem na NIE

 

3X nie . Niestety nie udało się , spróbój za rok

RMCF

Gość _Shadowlord
Opublikowano

Nie.

 

@up dowale Ci za ta sygnature, ja właśnie jem, a tu .. ^^

Opublikowano

Według mnie nie których rzeczy i sytuacji nie da się określić nie przeklinając, słowa takie same jak inne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...