Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania


kokosz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania?  

664 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na mpc powinien by? zakaz przeklinania?

    • Tak. Powinien by? zakaz przeklinania.
      171
    • Nie. Nie powinno by? zakazu przeklinania.
      458
    • Nie mam zdania.
      34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem neutralny.

Ale dobrze napisał Osama :

Co innego napisanie kurwa a co innego nazwanie kogoś kurwą. W drugim przypadku jest to obrażanie za co akurat jest warn. Znajomość regulaminu się kłania...
65989911309456598087.jpg
Opublikowano

nie powinno być zakazu przeklinania ale zakaz ubliżania drugiemu użytkownikowi.

Dajmy na to słowo kurwa wyraża więcej niż tysiąc słów i nie wyobrażam sobie polaka który nie powie raz dziennie tego słowa.

HBV27j.png

Opublikowano

Ja uważam, że jakieś jednorazowe, pokazanie emocji przekleństwami nie powinno być, lecz gdy całe zdanie się z tego składa to mod musi jakoś mu pokazać że są inne słowa od nich np. nagradzając ostrzeżeniem. Karane powinno być także ubliżanie innej osobie.

Opublikowano

A co to da? Tak jak UP napisał przecież zawsze zostaje możliwość napisania czegoś inaczej. Jedyne co by się zmieniło to ilość warnów . . .

Opublikowano

Jak chcesz utrzymywać forum na poziomie to zablokuj a nie pytaj głupio.

Myślisz że dlaczego jest tutaj tyle syfu, bałagan itp?

Wejdzie jakiś porządny człowiek na to forum, zobaczy 1 post, drugi.. same "kurwa", "cwelu", "spierdalaj" - to odpowiada sobie: "Idę z tego popierdolonego forum".

To zależy czy jest się świnią pasterną czy cywilizowanym człowiekiem.

To właśnie moje zdanie oraz poglądy na ten temat.

Pozdrawiam.

Kontakt ze mną & moja strona domowa: http://xeer.tech

Opublikowano

To nie miało by sensu ;/

Jeżeli już nie ma się słów na dana osobę to trzeba to wulgarnie wyrazić ;l

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Zakaz nic by nie dał, a administracja nie dałąby rady upomnieć każdego kto by złamał taki przepis :P Ocziwiście nie popieram przeklinania w każdym poście, wiadomo, że są pewne granice :P

Opublikowano

Jak dla mnie , było by najlepiej jakby nie były karane pojedyncze bluzgi . ale bez obrażania innych oczywiście :P

wqdz690429546a.GIF Staram się pisać poprawnie po polsku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...