Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania


kokosz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania?  

664 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na mpc powinien by? zakaz przeklinania?

    • Tak. Powinien by? zakaz przeklinania.
      171
    • Nie. Nie powinno by? zakazu przeklinania.
      458
    • Nie mam zdania.
      34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie nie powinno być zakazu i tak nikt by tego nie przestrzegał.

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli taki zakaz zostanie wprowadzony to i tak niski poziom MPC zostanie dodatkowo zaniżony i powstaną dodatkowe spiny userów w adminami. Tak i zakaz wywoła tylko wojnę.

Opublikowano

Teraz jest fajnie i lepiej tego nie zmieniać. Jeżeli ktoś napisze posta typu "Kurwa jakim jesteś zjebem" to można dać mu to 5% ;)

2mg3y3k.jpg

Opublikowano

Wykluczone.

Tak jak jest teraz jest bardzo dobrze, można przeklinać, ale w niedużej ilości.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

niech będzie zakaz NADUŻYWANIA przekleństw..

 

bo każdemu się wymsknie ;d

 

 

Vote: NIE

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Jakby był wprowadzony taki zakaz, to chyba bym przestał wgl. pisać posty o.O.

Mała kurwa tu i tam nikomu nie zaszkodzi.

Co innego 'rzucanie kurwami w kogoś'.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Z teoretycznego punktu widzenia taki zakaz powinien obowiązywać dlatego że na forum siedzi większa część małolatów ale sami wiecie jak to w praktyce wygląda ;)

Małe przekleństwo to jeszcze nic złego gorzej jak kogoś post zawiera 90% przekleństw w tedy moderatororze wiedz że coś się dzieje... :D

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

@up

Za nadużywanie wulgaryzmów jest 5% i blokada na pisanie 24h ;)

Wystarczy raportować.

Co do tematu, to jest dobrze jak jest.

Im więcej zakazów tym jest bardziej sztywno.

Opublikowano

Niby czemu nie można i tak nikomu nie zabronisz? Dostaną bana to będą nowe Gejoningi i będzie znowu spam.

napis2q.png

 

Napis by Me

Opublikowano

nigdy... Każdemu się zdarzy unieść... Nieraz po prostu 10% dla idioty to za mało, trzeba mu jeszcze uświadomić, że nie jest bogiem...

LifeSro

FusionRoad

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Nie może być zakazane!. Gościowi bez tego do mózgu nie przemówisz...

Opublikowano

Nie powinno go kurwa byc bo juz sie wkurwiam powoli i mnie kurwica bierze, J@ PIERDOLE !

Niby po co ma byc jakis chujowy w dupe zakaz, ktory nie pozwala kurwa przeklinac jak to kurwa jest takie wykurwiste i przejmniste, ze chuj.

Nikogo NIE obraziłem.

Opublikowano

Tak jak napisał Thtsn. Czyli warn powinien być za obrażanie drugiej osoby, tak to nie.

1358809676-U384748.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...