Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania


kokosz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania?  

664 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na mpc powinien by? zakaz przeklinania?

    • Tak. Powinien by? zakaz przeklinania.
      171
    • Nie. Nie powinno by? zakazu przeklinania.
      458
    • Nie mam zdania.
      34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chcesz utrzymywać forum na poziomie to zablokuj a nie pytaj głupio.

Myślisz że dlaczego jest tutaj tyle syfu, bałagan itp?

Wejdzie jakiś porządny człowiek na to forum, zobaczy 1 post, drugi.. same "kurwa", "cwelu", "spierdalaj" - to odpowiada sobie: "Idę z tego popierdolonego forum".

To zależy czy jest się świnią pasterną czy cywilizowanym człowiekiem.

To właśnie moje zdanie oraz poglądy na ten temat.

Pozdrawiam.

kurwa to jest forum o grach i cheatach, więc jest wylęgarnią matołów, a jak chcesz kultury to wypierdalaj na forum prawnicze, lub idź na dojrzewamy.pl i pochwal się swoją kulturą i ynteligencją

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wulgaryzmy to chyba "problem" każdego forum ...

Czy na mpc powinien być zakaz wulgaryzmów ?

Hymmm. Czasami znajdzie się taki prymityw który po prostu nie zna innych słów i musi przeklinać, ale co z "normalnymi" użytkownikami tego forum ? Otóż droga Administracjo większość to po prostu dzieci 10-15 lat , sam się za dorosłego nie uważam ale cóż jestem od nich trochę starszy i jakoś potrafię się powstrzymać od wulgaryzmów etc. a "brzydkie słowa" zastąpić innymi .

JESTEM ZA ! WPROWADZENIEM ZAKAZU PRZEKLINANIA !

 

~ Najrozsądniejszym wyjściem może być nakaz cenzury "gwiazdkami ( * ) " słów które są po prostu nieodpowiednie .

I wtedy i prymitywy mogą przeklinać i dzieci nie muszą tego czytać . Aczkolwiek jeżeli ktoś uważa , że się mylę to sory .

Sam nie lubię czytać jakiś postów gdzie pojawiają się przekleństwa i uważam takie zachowanie za prymitywne .

* Chociaż nie mówię , że mi nigdy się to nie zdarzyło..

Jeżeli ktoś chciałby odnieść się do mojej wypowiedzi to proszę tylko i wyłącznie KONSTRUKTYWNĄ KRYTYKĘ ! a nie jakieś bezsensowne , debilne "hejtowanie" .

 

Pozdrawiam Wszystkich Nie Przeklinających !

 

* Oraz poprawnie piszących ^ ^ .

4367.jpg

33251.gif

10743.png

 

Każdy + motywuje do dalszej pracy !

Opublikowano

A ja powiem tylko tyle:

"Pierdol prezydenta, policję, polityków - bo nikt Cię tu nie wsadzi za robienie bitów" :P

więc co do tematu - nie powinno być :D

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Nie mam zdania.

Co ja wam zrobiłem że 35%? Zdejmiecie chociaż 5%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAJ O TO CO JEST TU ------------->

Gość Only.My.Life
Opublikowano

Na forum jest 50% na 50% jedni to dorosli drydzy to dzieci więc jak juz są przyzwyczajeni na forum to po co zmieniac?

Opublikowano

Oczywiście że nie powinno być zakazu przeklinania, czasami komuś wymsknie się jakieś słówko, jedyne co powinno być zabronione to obrażanie innych użytkowników :) .

Opublikowano

Powinien być zakaz ale taki że ktoś przeklina do innych użytkowników.

Nie rozumiem po co wy przeklinacie ? Żeby się popisać przed ludźmi ? Powinniście się czasem hamować . Ja nigdy nie przekląłem bo mam chociaż trochę kultury ( nie mówię to do każdych oczywiście :) )

Opublikowano
Powinien być zakaz ale taki że ktoś przeklina do innych użytkowników.

Przeczytaj regulamin :s

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Pozwólcie, że odpowiem cytatem :

Gdyby forumowiczom zakazać "kurwy", niektórzy z nich przestaliby w ogóle pisać, gdyż nie umieliby wyrażać inaczej swoich uczuć. Całe forum zaczęłoby porozumiewać się na emotki. Doprowadziłoby to do nerwic, niezrozumien, niepewności i niepotrzebnych naprężeń na MPCforum.


1313652013-U173186.png

Opublikowano

Nie i mam wyjebane na system .!

Nie wiesz co to skillsy?

 

 

Zbieram Laajki :D

 

 

Tu będzie sygna . By Baksiu :D

 

Juuż zamówiona :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSRH - na zawsze w naszych sercach! :)

Opublikowano

A idzcie wy w chuj z tym tematem w ogole. Nie ma zakazu poki co a juz 3 warny za wulgi dostalem. GZ. Nie powinno byc zadnego zjebanego zakazu kazdy pisze jak chce byle tylko nie obrazac userow.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...