Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania


kokosz

Czy na mpc powinien być zakaz przeklinania?  

664 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy na mpc powinien by? zakaz przeklinania?

    • Tak. Powinien by? zakaz przeklinania.
      171
    • Nie. Nie powinno by? zakazu przeklinania.
      458
    • Nie mam zdania.
      34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakaz przeklinania to zły pomysł.

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przydałby się zakaz obrażania typu:

Ty kurwo

Nie można wprowadzić zakazdu typu:

Kurwa jak mnie to męczy

Tyle


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Wyniki ankety zostaną ogłoszone w dniu, kiedy ilość głosów na TAK będzie większa od ilość głosów na NIE

 

Dziękujemy kokoszu!

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

A wedlug mnie, powinien byc zakaz przeklinania. Wchodzi jakiś/jakieś wychowany/wychowane niepełnoletnie dziecko/niepełnoletni nastolatek, a tu nagle "Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa Kurwa!". No bez jaj. Rozumiem, ze zdarzyć sie moze, ale bez przesady. Mozecie mnie skrytykować.. Pzdr

mpc.png

Opublikowano

To zależy czy wykasujesz przekleństwa z forum ( np. pisząc ku**a nie dodasz postu ) czy poprostu będziesz dawał 5%. Ja jestem za tym żeby była opcja przeklinania ale nie obrażania ; ) To są dwie inne sprawy .

Opublikowano

Nawet duża ilość przekleństw powinna być dozwolona - karane powinno być wyzywanie innych użytkowników.

 

 

A jak ktoś napisze ,,Wkurwia mnie ten jebany kowal'' to moim zdaniem powinno być neutralnie traktowane

Opublikowano

Moim zdaniem wprowadzenie cenzury jest dobre.

 

Ale jak by brzmiały wypowiedzi:)

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Specjalista
Opublikowano

lol po co? bo mama czyjaś zobaczy na jakim to "złym" forum jej synek siedzi?

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Opublikowano

To powinno być narzucone a nie pytanie o zdanie innych na ten temat. Tu chodzi o szacunek do drugiej osoby.

No jasne!

"TAK MA BYĆ BO MI SIĘ TAK PODOBA! NIE OBCHODZI MNIE ZDANIE INNYCH!!!"

idź do przedszkola...

 

Topic - Nigdy... To forum zawsze się dla mnie odznaczało tym że mogę napisać co chcę a nie patrzeć czy gdzieś napisałem kurwa czy coś innego i uważać żeby nie dostać za to warna...

Opublikowano

Zasady są po to aby je łamać więc jak i tak wprowadzicie to i tak nie będzie tego nikt przestrzegał więc moim zdaniem to bez sensu a poza tym po co ograniczać swobodę wypowiedzi?

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Nie powinno być zakazu, ale użytkownicy powinni mieć trochę kultury i nie sypać wiązankamim, a jedynie podkreślać sens wypowiedzi przekleństwami. :D

rydah for life

Opublikowano

Nie powinno być ponieważ dzieci 10 letnie czasami ostro wkurza i się nie opanujesz

 

 

NIE POWINNO BYĆ

Moje najlepsze osiagniecie

 

beztytuu1gk.png

Opublikowano

Zgodzę się z kolegą ...

 

 Co innego napisanie kurwa a co innego nazwanie kogoś kurwą. W drugim przypadku jest to obrażanie za co akurat jest warn. Znajomość regulaminu się kłania... 

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Skoro nie ma zakazu przeklinania nie rozumiem za co mam te 5%(wiem, że modek z metka no, ale bez przesady[RMCF1902])

http://www.mpcforum.pl/topic/368413-tutpvp-tools/page__p__2609547#entry2609547

Od kurw czy czegoś go nie wyzywałem... ale nie mogłem się opanować, bo mi spamić zaczął.

xD

262xro2.jpg

xD

Opublikowano

nie nie powinno być ( przynajmniej według mnie ) ponad 60% społeczeństwa w Polsce przeklina. Mało ludzi by tu przez warny zostało :)

T3duM2RCZWFyX19fZXVuZV9fXzEwN19fX05VTExfX18yX19fMTAwX19fUG9sYW5kLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...