Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam 2 osób do zagrania let's play coś podobnego do kanciastej doliny czyli 100% survival

 

O mnie:

Mam 13 lat

server stawiam ja

znam sie na minecrfacie

 

Kogo Potrzebuje:

Ktos ktory sie ogarnia

ma 11lat+

zna sie na minecrafcie

i umie nagrywać

 

ale poszukuje 2 takich osób tylko ze 2 osoby nie musza nagrywac wystarczy tylko 1 kamerzysta pisac gg:37679636

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema.

Mam 14 lat.

Dołącze do let,s play'a.

Ogarniam minecrafta gram 1,5 roku.

Ja nie nagrywam.

Osoby chętne pisać PW na:

GG: 38045320 (zwykle dostępny)

Skype: ImAqosanderYouNoob (rzadko dostępny)

Kontakt PW na forum (czasem sprawdzam ale rzadko)

 

Serwer może być Hamachi.

 

Opublikowano

Szukam 1 osóby do zagrania let's play coś podobnego do kanciastej doliny czyli 100% survival

 

O mnie:

Mam 13 lat

server stawiam ja

znam sie na minecrfacie

 

Kogo Potrzebuje:

Ktos ktory sie ogarnia

ma 11lat+

zna sie na minecrafcie

i umie nagrywać

 

pisac gg:37679636

Opublikowano

witam

 

poszukuję 1-2 osób do wspólnego grania (może jak ktoś się znajdzie nagrywania)

na moim serwerze (dedykowanym) co będziemy robić grać czysty surwiwal budować itp.

co wymagam

-skype

-minecraft (jeśli nagrywamy to orginał)

-ogar w mc

-w miarę dużo czasu

-i chęć do grania

 

jeśli jesteś chętny to napisz mi na skype stefa_kamil1

Opublikowano

-Mam 13 lat w trakcje mutacji

-szukam 1-2 do nagrywania lets pleya ja nie nagrywam

-Zrobie konto na youtube i bedziemy na zmiane nagrywac

 

Wymagania

-13+

-humor

-wiedza na temat minecrafta

mikrofon i skype

-Premium

moje gg 11187227

Opublikowano

Szukam osoby ktora mogła by postawic server na 4 osobony bd let's play i survival 100% mam 13lat oarniam minecrafta itd

 

oczekuje 11lat+

 

ogar na mincerafcie i na skype pisać gg:37679636

Opublikowano

Dalej szukam osob 14 lat+ do escape ,parkour i escape!!! skype :weggoss nagrywamy duzo w piatki soboty i niedziele!!!potrzeba nam jeszcze 1-2 osob.

d4dee8977ed74240bd1e1554b8bc30b9.0.gif

47e6fd6330be4961bc25b48db0f55718.0.gif

 

Zbieram - dawac...

Opublikowano

Witam, szukam gracza, który grałby na serverze ze mną i moim kolegą. Serwer bez pluginów, pvp off, moby on. Dużym priorytetem bylo by, gdyby w/w osoba składała sie na abonament. Pisać na pw i gg (8849391).

Opublikowano

Witam szukam 2-3 osób do wspólnej gry przetrwania. Gramy bez pluginów komend i adminów. Serwer jest już zrobiony (Hamachi). Chętni pisać pw na mpc.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Opublikowano

Szukamy osób do grania w mc 1.7.3 będziemy budowac różne budowle mamy po 14 lat :]

Oferujemy:

-serwer

-ogarnięcie

-aktywność

-kanal na ts3

Poszukujemy:

-milych osob w wieku okolo 14 lat

-min. 1tyg stazu i kreatywnosc

 

pisac PW

Opublikowano

Poszukuje kogoś do let`s playa ja oferuje serwer [Minecraft + ts3] osoba której szukam powinna umieć nagrywać filmiki oraz je edytować

Pisać gg 11298069

Wiek +16lat

Opublikowano

Siema.

Mam 14 lat.

Dołącze do let,s play'a.

Ogarniam minecrafta gram 1,5 roku.

Ja nie nagrywam.

Osoby chętne pisać PW na:

GG: 38045320 (zwykle dostępny)

Skype: ImAqosanderYouNoob (rzadko dostępny)

Kontakt PW na forum (czasem sprawdzam ale rzadko)

 

Serwer może być Hamachi.

 

Grasz półtora roku ? Tyle, że w marcu 2010 jeszcze nie było MC ...

nmfp.jpg

 

sygna by Qwazar41 ;)

Opublikowano

A więc mam 17 lat szukam osób do wspólnej gry oraz kręcenia let's play .

 

Co oferuje , mam mikro , mam poczucie humoru i kreatywność i to bardzo dużą ...

 

Jeśli chcesz abym postawił ci serwer czy nagrywał to wybacz ale nawet nie pisz .

NJxbd4x.png

Opublikowano

Witam jestem potkan951

 

szukam 1 może 2 osoby do grania (jak ktoś się zgłosi to nagrywania) na moim serwerze dedykowanym czysty surwiwal

 

Co wymagam:

-no te 13 lat

-głos może być w trakcie mutacji

-ogar w MC

-skype

no i to chyba wszystko

 

 

PS. jeśli jesteś chętny to napisz mi na skype : stefan_kamil1

Opublikowano

A więc tak : Ja zakładam serwer survival tzn. potwory i zwierzęta on. Oczywiście hamachi. Mam router.. ale niestety nie wiem jak na nim postawić serw.

 

Gramy czysto bez haczków. Budujemy sobie każdy z osobna no można też razem domki,farmy itp. Może coś w stylu Kanciastej Doliny : >

 

 

Szukam paru osób tzn. może z 5 osób.

 

Lagów nie będzie raczej.

 

Net: 36Mbit/s

Ram : 8GB

Komp : IntelŸ Core™ i5-2400 CPU@ 3.10Ghz 3.30Ghz

 

 

Piszę nowy temat, ponieważ nie znalazłam starego topicu Zapisy na wspólną grę.

 

 

Premium nie wymagane ;> Sama nie mam.

 

 

 

 

 

 

 

@edit pisać PW

 

 

 

 

 

MAPKA BĘDZIE Z SEEDEM GIMMEABREAK

 

 

czyli spawn w wiosce !

cmp210422_ad110827_20110414230939.gif

 

 

 

Hohoho :D

Opublikowano

ponieważ się bardzo nudzę piszę ponownie , szukam osób no wspólnej gry i let's play , ale nie stawiam serwerów i nie nagrywam

 

mam mikro , i wiek odpowiedni

NJxbd4x.png

Opublikowano

Poszukuję osób chętnych do pomocy przy let`s play - u!

 

Wymagania:

- Mocny komputer

- fraps

- mocny internet

- czas w soboty i w czwartki

- umiejętność obróbki filmów

- konto na youtube

 

Oferuję:

- Postawię serwer na hoście

- op

 

kontakt : PW

 

Ew nie musisz mieć konta na youtube oraz umiejętności obróbki filmów ale musiałbyś mi przesyłać nagrane filmy

Opublikowano

Wtam poszukuje kogośdo wspólnej gry w minecratf 2-3 osoby dodam że mam problemy z netem i niie dam rady hostować serwera chętne osoby pisać pod tematem wiek i numer gg lub pisać na gg 19240448

Opublikowano

Serwer dedyk wersja serwera 1.8.1

 

IP: s27.csrv.pl:16305

 

Opis co będziemy robić: Budować gadać kupować vip-y itp.

Ile osób: Jak najwięcej

Inne informacje: Na PW, bądź GG: 8117276 , bądź skype: k1999g (bez rozmowy tylko czat)

Zaczęcam do grania !!!!

1314275870-u262310.png
Opublikowano

Szukam osoby do nagrywania przygód z minecraft ta osoba by musiała wymyśleć fabułę i umieć dobrze przerabiać filmiki by nam zrobiła fajny wstęp filmiku.

Wszystkie pytania i zgłoszenia piszcie tutaj lub na gg 35085893 lub skype kamil199757 tam mi piszcie jaka fabuła itd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...