Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam wszystkich . Poszukuję ludzi do zrobienia let's play około 10 osób.

Warunki do spełnienia to :

-Ogarnięte mikro

-powyżej 14 lat tzn 14 i wyżej

-umiejętność "bawienia się"

-oraz co najważniejsze umiejętność współpracy

 

 

8 osób potrzebne będzie do grania roli "zombie"

a następne 2 do grania roli członków oddziału specjalnego .

 

 

Z fabułą zapoznam te osoby które dostaną "rolę"

 

 

Zanim jednak rolę zostaną rozdane poproszę was o zagranie ze mną i moim bratem na mapie "testowej" . Czyli na tej mapie sprawdzimy was czy jesteście ogarnięci .

 

 

Podanie ma wyglądać tak :

 

-Nick w grze:

-Wiek :

-Obeznanie się z MineCraftem:

-Dobre mikro?:

 

 

Dziękuję za uwagę

 

 

 

PS:Informacje o serwerze będą podane na GG . Tak samo jak cała reszta informacji o których powinniście wiedzieć .

 

GG- Moje 34771996

Brata-9949914

Moje poradniki

 

 

[TuT]Jak zdobyc 23 gry za free - http://www.mpcforum....16#entry4027216

Opublikowano

Chcialbym dolączyc do jakies zgranej grupki osob, ktore graja w minecrafta.

Co oferuje:

- 16 lat,

- Mutacja,

- 1.5 roczny staż gry,

- 99% ogar,

- Wyobraznie i zdolnosc do budowania epickich budowli,

- Duzo humoru,

- Mikro (ts 2/3, skype, vt ...),

- Mozliwosc nagrywania filmikow. Pomoc w utrzymaniu servera.

 

Kontakt:

 

GG: 35164360 (Pisz nawet jak bd na niedostepny, czesto jestem na niewidocznym)

ew pisz pw

Opublikowano

Siemka dziś poszukuje 3/4 graczy którzy mogli by wieczorami miedzy 20-22 grać w weekendy od 20 - 00/01 (wiem że każdy ma swoje zycie prywatne więc można zawsze sie zgadać)

Serwer jest

W naszej ekipe są już 3 osoby ja mam 17 lat koledzy +20

 

Co tu więcej pisać więcej info na gadu 38120497

Opublikowano

Poszukuję 1 osoby do wspólnej gry!

 

Co oferuję:

-server dedykowany

-100% ogar

-14lat

-i może jakieś filmiki na youtube.pl

 

Co wymagam:

-14-15 lat

-mikro(działające)

-skype

-ładny styl budowania

-min 2h wolnego czasu po szkole

- min 3h wolnego czasu w weekend

-ogar

-zdolności do nagrywania i obróbki filmów(ale tylko gdy będziemy nagrywać filmiki na youtube)

-i nie wykluczone że poczucie humoru

 

Kontakt:

skype: mateusz.wyszogrodzki66

gg: 11040508

oraz pw.

Opublikowano

hej!!!

szukam 1/2 osób do Let's play.

 

Co ja oferuje??:

-14lat

-w miarę dobry głos

-kanał YT

-Możliwośc obróbki filmów

-podstawowe intro....

-humor

-skype

-dobre pomysły

-kreatywnośc

-ogarniętośc !!

Co ja oczekuję?

-13+

-dobry głos

-możliwośc nagrywania

-postawienie serva

-humor

-skype

-ogarniętośc!

 

proszę pisac na skypa: marek_k1900

Opublikowano

Poszukuję 1 osoby do wspólnej gry!

 

Co oferuję:

-server dedykowany

-100% ogar

-14lat

-i może jakieś filmiki na youtube.pl

 

Co wymagam:

-14-15 lat

-mikro(działające)

-skype

-ładny styl budowania

-min 2h wolnego czasu po szkole

- min 3h wolnego czasu w weekend

-ogar

-zdolności do nagrywania i obróbki filmów(ale tylko gdy będziemy nagrywać filmiki na youtube)

-i nie wykluczone że poczucie humoru

 

Kontakt:

skype: mateusz.wyszogrodzki66

gg: 11040508

oraz pw.

Opublikowano

Witam szukam 1/2 osób do nagrywanie let's playa

 

Oferuję :

-kanał yt

-nagrywanie i obróbka filmu

-ogarnięcię

- w tyg 2/4h , weekendy 5h +

Wymagam :

-postawienie serwera

-org minecraft

-+13 lat

 

Pisać

 

Skype : mhl1702

GG : 12895246

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Witam, Ja z kolegą chciałbym sobie trochę pograć itd.

Szukam hostera lub osoby która wyśle z nami sms po 6.15 na serwer'a;)

Oczywiście ta osoba będzie z nami grała itd.

Mikro musi być skype :ryszardzklanu

Opublikowano

Witam, Ja z kolegą chciałbym sobie trochę pograć itd.

Szukam hostera lub osoby która wyśle z nami sms po 6.15 na serwer'a;)

Oczywiście ta osoba będzie z nami grała itd.

Mikro musi być skype :ryszardzklanu

gg:3820431

Opublikowano

Szukam osob chetnych na wspolna gre na servie ( narazie moim w późniejszym czasie dedyk mam nadzieje;] , Tylko dla nas , Tym Czasem Zapraszam na TS3 na ktorym podam Ip i dodam na W-L '] ( Gramy 99% survivalala 1% to tp ;] ,

 

Wymagania : +15 lat

Ts3

Nie musi byc premium ;]

Duzo spedza na kompie ;]

Hamachi

 

Zapraszam Chętnych

 

IP ts3 : 188.165.154.217:3300 Kanal 3 ( Minecraft )

 

IP Serva : 5.6.245.25:25564

Mój kanał yt ( Nie metin2 ) :

 

 

Opublikowano

ID SIECI : Sillvereek

Pass : 123

Zapraszam na serwer gramy dla frajdy na servie będzie odbywały się mapki escape ale to już inna sieć .Podam tylko tym którzy będą spoko.

Szukam ludzi do nagrywania i montowania filmików serwera <Filmiki będą na YouTube Niepotrzebne premium> Wersja gry 1.8.1

Zapraszam !

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Siema, poszukuje jednej,dwóch osób do pogrania ze mną czystego surva na moim servie .

 

Wymagam.

Kreatywności

Jakiegoś komunikatora głosowego ts,vt,skype czy czegos innego.

 

Narazie server hamachi, lecz gdy zaplanujemy jakąś dłuższą gre to zamówie dedyka ; ).

 

Pisać na pw .

Opublikowano

Witam , Poszukje Sprawnych i zdolnych ludzi , do Stworzenia Servera'a , Szukamy Osób Ktore Znaja Sie na Pluginach , Sponsoringu , Wymagany jest wiek +16 Najlepiej . Planujemy Server ktory Niepadnie po Tygodniu , I będzie Gralo Duo Osob , co wiążę sie z Ciekawymi Pomylami aby ich Zatrzymac . Jestes Chętny ? Chcesz Dolanczyc do Ekipy ?

 

Kontakt : sajmon513

gg : 10095342

Mój kanał yt ( Nie metin2 ) :

 

 

Opublikowano

Witam, szukam jednej osoby która mogłaby hostować serwer. Chcę nagrywać z kolegami Let's Play'a lecz my nie mamy za dobrych kompów do hostingu. A więc poszukuję jakiejś osoby która mogła by nam hostować serwer.

 

Co oferuję ?:

- Miłą atmosferę

- serwer Team Speak 3

- nagrywanie z nami.

 

Co wymagam ?:

- powyżej 14 roku życia

- głos po mutacji

- w miarę sprawny mikrofon.

 

Kontakt:

GG: 12539310 (Pisać jak jestem nawet nie dostępny)

 

 

Serwer żeby był na bukkicie i żeby to się nie lagowało.

 

Status: Nieaktualne

Opublikowano

Witam szukam 2/3 osób do nagrywanie let's playa

 

Oferuję :

-kanał yt

-nagrywanie i obróbka filmu

-ogarnięcię

- w tyg 2/4h , weekendy 5h +

Wymagam :

-postawienie serwera

-org minecraft

-+13 lat

 

Pisać

 

Skype : mhl1702

GG : 12895246

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Chcialbym dolączyc do jakies zgranej grupki osob, ktore graja w minecrafta.

Co oferuje:

- 16 lat,

- Mutacja,

- 1.5 roczny staż gry,

- 99% ogar,

- Wyobraznie i zdolnosc do budowania epickich budowli,

- Duzo humoru,

- Mikro (ts 2/3, skype, vt ...),

- Mozliwosc nagrywania filmikow. Pomoc w utrzymaniu servera.

 

Co wymagam aczkolwiek nie musi to zostac spelnione:

- Server dedyk

- Mutacja

- Wiek 15+

- umiejetnosc obrobki filmu.

(Przypominam Ja sie dolącze do jakiejsc grupy graczy!!!!!! )

Kontakt:

 

GG: 35164360 (Pisz nawet jak bd na niedostepny, czesto jestem na niewidocznym)

ew pisz pw

Opublikowano

Siemka. Dołączę do let's play minecraft. Oto moja specyfikacja:

1,5 roku stażu w grze Minecraft

95% to gra na serwerach multiplayer

Niestety nie posiadam oryginalnego minecrafta (niedługo zakupię wersję premium)

Seria nagranych filmików musi mieć przyszłość, nie można zrezygnować po kilku odcinkach.

Jak coś mogę założyć serwer ale wolałbym nie (tylko 6 mb/s)

Z nagrywaniem także by nie było problemu chociaż musiałbym założyć konto na YouTube.

Tu się można ze mną skontaktować:

Skype: Podam po rozmowie na GG

GG: 38045320 (mam GG w przeglądarce) Postaram się być dostępnym.

PW Forum (Rzadko sprawdzam ale postaram się looknąć)

 

Więc zadawajcie pytania na GG itp. Nie bójcie się mnie i piszcie. Może nie jestem ogarnięty ale zależy mi na tym

Często siedzę na komputerze, zwłaszcza na minecraft.

Jeszcze raz proszę piszcie propozycje nawet gdy jestem niedostępny;)

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Poszukuje 1 lub 2 osob w wieku 12, 13 lat do gry w minecrafta

serwer mam zalozony na hamachi wiec premium nie wymagane

osoba powinna byc sympatyczna i miec podstawowa wiedze o budowaniu

chetni pisac na pw

Opublikowano

Potrzebuje 5 osób na serwer zeby pomogli mi w budowie mapy za to jest admin na serwerze pod warunkiem ze potem bedziecie sie dokladac finansowo Kwota około 10zł myśle ze to jest mało pisac pod spodem lub na PW 33336635

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...