Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Szukam kogos doswiadczonego , w robieniu pulapek oraz komendzie /i bo to sie przyda przy robieniu escape.

To tak jak wyzej napisalem szukam kogos do zrobienia wraz ze mna wlasnego lub wlasnych escape i potem wrzucania ich na mpc forum.

 

Wymagania:

 

Wiek: 14+ (po mutacji)

Ogarniety

Potrafi pulapki

Ventrilo 2.1.4

 

Kontakt GG: 22687428

 

 

Jezeli nie spelniasz wymagan, NIE PISZ!

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam poszukuję 1 lub 2 osób do wspólnej gry.

 

Wiek: 16+ (było by najlepiej)

Ogar

Mikro

SKYPE

 

Niestety ja serwa stawić nie mogę.

 

Jeśli ktoś zainteresowany pisać pm.

mca.png
Opublikowano

Chętnie pogram z kimś na multiplayer.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pisać na skype: thekichell

Wymagania:

- 14lat +

- Mikrofon bez szumu

- Minecraft na fancy i far

- tyle ;]

 

Pisać, pozdrawiam.

Opublikowano

OpisGram z fajnym kolega,jestesmy mili,grzeczni.Mamy razem magazyn,kopalnie,wieze,kolejki tez itd. szukam1-2 osob ktore sa rwniez spoko...

 

Inne informacje:Net 25mb/moze w weekend dedyk, na razie hamachi.

 

Ogolnie,spoko,mila osoba,nie griefujaca,znajaca sie troche ktora UMIE OBSLUGIWAC WOZKI !!! gg 9565997

Opublikowano

Elfik jestem chetny do robienia z toba escape, jezeli ty tez jestes chetny to napisz na gg:22687428 podam wiek itp. a jezeli nie to dla innych graczy:

 

Witam wszystkich.

Szukam kogos doswiadczonego , w robieniu pulapek oraz komendzie /i bo to sie przyda przy robieniu escape.

To tak jak wyzej napisalem szukam kogos do zrobienia wraz ze mna wlasnego lub wlasnych escape i potem wrzucania ich na mpc forum.

 

Wymagania:

 

Wiek: 14+ (po mutacji)

Ogarniety

Potrafi pulapki

Ventrilo 2.1.4

 

Kontakt GG: 22687428

 

 

Jezeli nie spelniasz wymagan, NIE PISZ!

Opublikowano

Witam jak w Temacie poszukuje kolegi do survival 1.7.3 hamachi mam serwer

wymagania

Komputer ^,^

Skype

Mikrofon

dosc dobry sprzeet

dobry humor

chetni pisac tutaj lub dzwonic na skype )

Skype Kopson206

z góry dzieki

Opublikowano

Witam jak w Temacie poszukuje kolegi do survival 1.7.3 hamachi mam serwer

wymagania

Komputer ^,^

Skype

Mikrofon

dosc dobry sprzeet

dobry humor

chetni pisac tutaj lub dzwonic na skype )

Skype Kopson206

z góry dzieki

ja bym Chętnie Zagrał z tobą Ale mam Problem Z Skype Wiec Proponuje TS

55317296335558479754.jpg

l I love Skrillex l

Opublikowano

Poszukuje około 3 - 4 osób do grania na mapach escape więcej info na pw.

 

Mile widziany skype.

 

Siema mam na imie Bartek mam skype wiec z checia zagram z toba na mapkach escape mam rowniez premium wiec jezeli chcesz mozemy rowniez nagrywac.

 

Moj skype to : barti978

Opublikowano

IP:5.204.107.139

haslo:123

Wymagania:

Wiek:14+(z nie piszczącym głosem)

Skype

Mikrofon

Kreatywność

Mój skype: Czikenoses

13301204_12_30.png

 

lubie +

Opublikowano

Siema poszokoje kilku osob (2-3) do nagrania let"s playow na mapach esceape.

Ja moge postawic serwer ale nie dam rady nagrywac.

 

WYMAGANIA:

Micro+ Skype lub ts3

14+

Ogarniac Minecrafta

Najlepiej by bylo gdyby zglosil sie ktos kto moze nagrywac !!!!!

 

skype: obcy266 lub gg: 33031064

Opublikowano

Szukam osoby 14lat+ do krecenia lets play na bezludnej wyspie pisac skype :weggoss

d4dee8977ed74240bd1e1554b8bc30b9.0.gif

47e6fd6330be4961bc25b48db0f55718.0.gif

 

Zbieram - dawac...

Opublikowano

IP: serwertobixowy.zapto.org

Hasło: (jeżeli hamachi)

 

 

Opis co będziemy robić: Będziemy budować, rozmawiać i świetnie się bawić! (Jest także mój kolega na serwerze)

Ile osób: Potrzeba nam jeszcze ( Tyle ile wlezie )

Inne informacje: Wchodzić na serwa!

Opublikowano

Cześć szukam 1-2 osób do zagrania na multi chodzi mi cos w stylu domek-kopalnia-pole tak żebyśmy sobie żyli i budowali bez give.

założyłem testowe hamachi. ale ja serwera zrobić niemege ponieważ za słabego neta mam. Wiec Kto może zrobić to pisać hamachi to

Nazwa:

MCsurv

Haslo:

123

Opublikowano

Witam szukam Obsany na Wspolna gre lub Leat's Play

 

Poszukujemy Kamerzysty!!

 

Ktory bedzie gral w filmiku i dodawal go na youtube.

 

Kamerzysta:Wolne

Obsada1:Zajete

 

Moze jesli znajde kamerzyste to poszukam jeszcze jedna osobe do obsady!

 

 

Posiadam serwer no-hamachi 4slot

 

 

Kontakt gg:7141599

 

Wymagane mikro wiek min.12

Opublikowano

Lubie grać w minecrafta, jednak znudziło mi się granie samemu.

Znalazłem hosting który umożliwia postawienie serwera do minecrafta za 10zł/miesiąc.

Na 3 sloty.

Dlatego wystarczy że składalibyśmy się po 3zł miesięcznie.

Grali byśmy jak na singlu, bez spawnowania itp.

Zwierzęta i potwory ON.

Zrobiłbym whiteliste tylko na 3 osoby

 

Zainteresowani pisać na gg : 729741

Opublikowano

Siema, szukam osoby do wspólnej gry na serwerze Freebuild - ochotnik, musi postawić serwer. Nie będziemy używać skype, tsa, ventrillo i innych tych gówien. Będziemy rozmawiać w grze, a kontaktować się na GG!

Moje gg: 36922272 pisać.

94964388579770023442.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...