Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wtam poszukuje kogośdo wspólnej gry w minecraft 2-3 osoby dodam że mam problemy z netem i niie dam rady hostować serwera chętne osoby pisać pod tematem wiek i numer gg lub pisać na gg 19240448

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema a więc szukam ludzi w wieku 12-14 lat do let's play Minecraft jest to sztuczny lets play to znaczy że udajemy żołnierzy którzy walczą z mutantami i wogólę a więc potrzebny jest.

Internet : P

Skype

Oryginalny Minecraft

Hamachi

Gra aktorska

Możliwość zmiany skina na Żołnierzy.

Pomoc w budowaniu.

Serdecznie zapraszam kontak na GG

34456175

Opublikowano

Szukam jednej, dwóch osób do wspólnego grania na czystym survivalu. Wymagania:

Wiek (11-13)

Hamachi

Minecraft moze byc pirat

Kontakt ze mną, hamachi sieć:

Minecraft wspólne granie

Hasło:

123

Opublikowano

Poszukuje 1. osobe do krecenia Let's Playa ktora ma mozliwosc nagrywania...

Wymagany wiek- 15+

Mikro,

TS3, Skype itd,itp ;D

Glos po mutacji

Humor

 

Pisac na GG 23921234

Opublikowano

Witam, szukam 1-2 osób do gry na czystym survivalu. Oryginalność MC bez znaczenia. Mam Mikrofon, więc czasem można by korzystać ze skype czy TS. Dobrze by było gdyby w/w osoba była pełnoletnia, oraz gdyby chciała składać się na abonament serwer. ( server aktywny do 14 października).

Gadu- Gadu - 8849391.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szukam 2 osób do grania ze mną na czystym survivalu.

Pisać mi na PW to podam sieci, hasło i IP.

Wymagania:

Skype i mikrofon

11-13 lat

Możliwość nakręcenia filmiku(niestety ja jej nie mam)

Własny server bez lagów!

beznazwy1kopiado.png

Opublikowano

Dołączę do jakiegoś serwera kilku osobowego(wspólna gra) lub let's playa

Mam 15 lat , ogarnięty.

Mam TS3,Skype

Mikrofon

No premium

GG: 12252837(nawet kiedy niedostepny) lub na PW

sygnah.jpg

 

Ego = 1/Knowledge

Opublikowano

Poszukuje 1. osobe do krecenia Let's Playa ktora ma mozliwosc nagrywania...

Wymagany wiek- 15+

Mikro,

TS3, Skype itd,itp ;D

Glos po mutacji

Humor

 

Pisac na GG 23921234

Opublikowano

Szukam osobę do wspólnego grania w MINECRAFT

Wiek - niecałe 14.

Płeć - Mężczyzna

Posiadam:

Skype,GG, Mikrofon

 

Wymagania:

Wiek 12+ Ogarnięty.

Hamachi

Mikrofon(nie koniecznie)

Premium - Nie potrzeba.

Humor

 

Serwer mogę założyć Ja lub Ty.

 

Kontakt: GG: 21161481 - Tam się dogadamy.

Opublikowano

Szukam osoby do grania w minecraft lub w coś innego ewentualnie nagrywać filmy.

Poszukuje osoby która musi posiadać micro,skype i 12+ lat.

Mój skype :silvaa76

Opublikowano

Siemano, nazywam się Szymon i szukam kogoś do pogrania na weekend ;]

Wymagam:

- 15 lat +

- mikrofon bez szumów i zakłóceń

- Premium Minecraft

- W miare dobry komputer

 

Sam mam 15 lat, ogarnięty mikrofon i Premium minecraft.

Pisać na skype: thekichell

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Siema szukam osoby ktora krecilaby ze mna let's play'e niestety ja nie moge nagrywac bo mi minecraft kratkuje ale mam server wiec nie ma problemu z serverem. Wymagania: znajomość jakiegos programu nagrywajacego, wiek +13, skype, minecraft najlepiej premium ale skoro nagrywac bedzie ta osoba to nie potrzeba.

Skype: barti978

GG:38039945

Opublikowano

Poszukuje osoby na wspólną gre survival.

 

-Chciałbym żeby postawiła serwer na 5 osób.

-Nie trzeba mieć skype.

-Serwer bez hamachi.

-Musi mieć premium.

 

Piszcie na PW

Opublikowano

Szukasz osoby do let's play-ja dobrze trafiłeś co mogę zaoferować :

 

- minecraft premium

- SERWER DEDYKOWANY 3 SLOTY (Już zarezerwowany na let's play)

- dobry humor

- częstą aktywność

- nie podejdę po 2 dniach

- 13 lat

- ogar

a tera wada TA DA!!!!

- mam głos podczas mutacji

 

 

kontakt ze mną

 

gg:37683439 rzadko siedzę

skype stefan_kamil1 często bywam

 

 

 

 

NIE PISZCIE MI ŻE PISZE Z MPC FORUM NAPISAŁEŚ ŻE SZUKASZ OSOBY DO LET'S PLAY NIE JA NIE SZUKAM JA SIĘ "DOŁĄCZĘ"

Opublikowano

Na szybko szukam osoby do nagrywania let's play która

 

-ma serwer min. 3 sloty chociaż na pare dni albo dobrego kompa i neta

-głos obojętny

-wiek min. 13 lat

-ogar

-często na kompie

-minecraft premium

-skype, gg

 

Moje gg: 35315480

Skype: dominikx8

 

Moge też z kimś kręcić

Opublikowano

Szukam osoby do lets play gdyz osoba poprzednia jest rzadko na kompie i nie moge z nia nagrywac wiec wymagam :

mikro

dobrego neta

minecraft 1.8.1

Hamachi

 

Dzwonic na skype sageqwe123

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Szukam osoby/2 osób do grania w minecrafta.

Mam 14 lat.

Głos po mutacji (mój mikrofon zniekształca mi głos).

Skype/TS3/TS2.

 

Dobrze by było gdyby osoba która chce ze mną grać posiadała

- 12+ lat

- Mikrofon

- Skype/TS3

 

Obojętne czy oryginalny czy nie. Mogę postawić serwer.

Pisać na pw lub na skype: pezemos

Opublikowano

Szukam Osoby Do nagrywania let's Play Minecraft.

+Wiek 15+

+Orginalny Minecraft

+ Wersja 1.8.1

+Internet minimum 4 mb/s

+Dobry komputer

 

 

GG:12094125

Nie bij mamo !

Opublikowano

Poszukuje 1. osobe do krecenia Let's Playa ktora ma mozliwosc nagrywania...

Wymagany wiek- 15+

Mikro,

TS3, Skype itd,itp ;D

Glos po mutacji

Humor

 

Pisac na GG 23921234

Opublikowano

Elo

Szukam osoby do rozbudowy miasta!

Serwer dedykowany.

Jeśli ktoś chce pomóc w budowie niech napisze mi na PW:

Nick:

Wiek:

Nagroda to: 5 Stacków dowolnego materiału na Start Serwera! Itemki/Bloki cokolwiek chcesz!

Zapraszam do pisania.

PS: Szukam 3 osób!

Opublikowano

Szukam servera 2 lub 3 osoby, najllepiej nie hamachi. Oferuje:

-12 lat

-ogarnięta

-ładne budowle

-nie mam mikro

-nie postawie servera

-póżniej będziemy mogli nagrywać let's play, ale ja będe bezimiennym niemową

-ogarniam większość, albo wszystkie receptury

 

Kontakt na PW lub skype martyna2552, najlepiej skype

 

Czekam na szybką odpowiedź

 

Nieaktualne

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...