Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję 1 osoby ( dziewczyna) do gry w MC na serwerze multiplayer wybrany przez nas

 

Wymagania

-13lat albo więcej

-skype

-minecraft (może być pirat )

-częsta aktywność

-chęć do grania ze mną

 

 

konktakt

gg 37683439

skype stefan_kamil1

albo PW

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

Szukam kilka ogarniętych osób do rozbudowy miasta na serverze hamachi <moze niedlugo dedyk>.

Wymagania aby dostac sie na server:

- ZNAJOMOŚĆ ORTOGRAFII

- Ukończone 15lat

- Mikrofon

- Znajomość komend w zakresie dobrym

- Znajomość Pluginów (m.in.: WorldEdit, IConomy)

- Znajomość podstawowych zasad kultury Osobistej

- Kreatywność [Oryginalne, estetyczne, zachwycające pomysły]

- Dużo wolnego czasu

Nie wymagam stażu z Mc czy bycia administratorem na x serverach.

Osoby, które dostaną się na server, aby rozbudowywać miasto, później<gdy server ruszy> przejdą rekrutacje na administratorów, moderatorów, itd.

Kontakt:

skype: squard77

gg: 11110906

lub po prostu zapraszam do sieci:

susenki h:123

susenki2 h:123

susenki3 h:123

itd.

Pozdrawiam, Varion

Moze przedstawie kilka dzieł z naszego servera na zachętę :

 

bulidworld.png

 

Minecraft to gra która daje wiele mozliwosci ja staram sie je wykorzystać w 100%

Chcesz mi w tym pomóc? Kocham multi więc pisz! :)

 

 

 

Nowa Era...

 

 

21679895.png

 

 

 

Stare Czasy...

 

 

 

 

Pozdawiam Varion

Opublikowano

Witajcie.

 

Może na początku się przedstawię, mam na imię Kuba i mam 14 lat. Piszę to ogłoszenie/informację, ponieważ chciałbym "zaoferować" się jako osoba chętna do uczestnictwie w Let's Playu, lub po prostu do gry z kimś na serwerze. Niestety, mój obecny komputer nie pozwala na nagrywanie oraz stawianie serwera, sytuacja zmieni się w ciągu najbliższych tygodni. W Minecrafta gram od początków wersji Beta, posiadam oryginalną wersję Minecrafta. Posiadam Skype oraz mikrofon. No, to chyba tyle.

 

Piszcie na GG: 2036102

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jestem chętny do nakręcenia Let's play lub Survival

-Wiek 17

-Mam dobre poczucie humoru

-Kultura osobista!!!

-Zawsze znajduje nowe pomysły na fajne budynki itp

-Mam skype/vt/ts3

-Mam dużo wolnego czasu który poświęcę na grę

-Mogę też nagrywać filmiki i wrzucać je na youtube

-Internet 6mb/s

-Dysk -0,5Tb/500GB!!

Zaproszenia prosze pisać na:

-gg 13857973

Opublikowano

Szukam kogos kto postawi serwer dla mnie i dla niego pogramy we 2 gadamy przez skype

Min. 13 lat

Dobry komp

Premium

Humor

skype

mikro

I OGAR craftowanie itp. w jednym palcu:

Pisac dzwonic skype callometa

DALEJ DZWONIĆ

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Witam szukam kogoś do zagrania na mapce escape It's Better Together V1.3

ja nie robie serwera bo mam za słabego kompa ;/ wersja mc 1.7.3 piracka

nie mam mikro ponieważ all mam zepsute

jeślij ma ktoś z was dobry komp i serwer hamachi albo inny i chce zagrać na mapce escape

to prosze napiszcie mi na gg:10894416 i porozwawiamy o tym

 

mapa jest długa i fajna bo patrzałem jest na 2 osoby ale angielska

 

 

ps: nie pisze za pomocą wzoru bo ja chciałem z kimś zagrać ale moderator mnie tutaj przeprowadził -,-

 

Opublikowano

Moge zagrać w let's playu.

 

Minecraft Oryginalny

 

Wiek : 15 lat.

 

Mikro jest.

 

Ts3, vt, skype (chodz preferuje te 2 pierwsze).

 

Pisać gygy 6710519 : )

peace.

Opublikowano

Przyjme do serwera doswiadczinych graczy którzy umią dawac dzialki rownac teren

 

 

 

Sięc hamachi:LuzakCraft

 

 

 

Hasło sieci:sobota

 

 

 

 

Co bedziemy robic:budowac rozne budowle i pozniej opublikujemy serwer.

Opublikowano

IP: 79.133.200.45:24942

 

 

zapraszam wszystkich serwer jest FB jest pare fajnych pluginow na serwerze jest juz pare osob

 

potrzebuje stalych graczy ktorzy moga dysponowac pomoca dla poczatkujacych

 

wedlog uznania ludzi lub mojego bedzie przyznawany awans

 

Wiek sie nie liczy !!! kontakt gg:4653635 zapraszam wszystkich w razie problemu piszcie na gg

Opublikowano

Poszukuję 1-2 osób do stworzenia wielkiej ( na prawdę ) ogromniej ( przy tym solidnie wykonanej ) mapy escape.

 

Oferuję serwer bez ścinek ( godziny w których serwer jest online ( do 1 września ) 20-04

 

Wymagania:

+15

mikro

głos po mutacji

skype

ogarnięcie

 

GG: 36950358

Opublikowano

Witam chciałbym z kimś ponagrywać let's playa.

Co proponuję -

Kulturę,Mirco on,,Ts3,Minecraft Premium,13 lat,zbieram na porządna maszynę nie wykluczone że ktoś kto chce nagrywać będzie się musiał dołorzyć.

Czego oczekuję -

Osoby na maxa obeznanej w minecrafta,Obeznanej w nagrywaniu i obrabianiu filmow,TS3,i osoby ogarniętej!

Konakt -

GG - 37008539

Pozdrawiam

mcsygna.jpg
Opublikowano

zagram w lets playu mam konto na mineshafter, mikro 15 lat

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

WITAM poszukuję 1,2 osoby do grania + nagrywania w mapki typy escape adventure

 

Co operuję:

- dobry humor

- wiek 13 lat

- pokój ts3 (albo będziemy gadać przez skype)

-a resztę dowiecie się w czasie grania

czego oczekuję ( 1 osoba ):

- wiek 13+

- mikrofon

- program ts3 albo skype

- możliwość postawienia serwera hamachi

- premium nie trzeba

- częsta aktywność

- dobry humor

czego oczekuję ( 2 osoba )

- umiejętność korzystania z Frapsem

- umiejętność montowania filmów

- mikrofon

- ts3 albo skype

- premium nie wymagane

- dobry humor

- częsta aktywność

- wiek 13+

 

 

kontakt ze mną :

 

gg:3768439

Opublikowano

Witam

Kto zagra ze mną let's play survival

wymagania:

mikro

Skype

program do nagrywania

około 13 lat

czas wieczorami.

Chciałbym żebyśmy zaczeli kręcic odcinki już od dzis,

a tak zwykle wieczorami np co 2 dni wstawiać odcinek.

Ja mogę postawić serwer ale ktos musi kamerowac.

kontakt

gg: 13325536 lub tu na pw

mca.png
Opublikowano

zagram w lets play lub escape obojętnie co ;d jedank mój komp nie nadaje sie na serwa ani na nagrywanie, mam 15 lat mikrofon i chęc przygod ;d

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Siemka Szukam 2,3 osób do grania ze mną w MInecrafta . Stawiam Serwer z plików http://letscraft.pl/...3-edit-by-dmx/.

 

Wymogi :

- +14 lat

- mikrofon

- przynajmniej 10dniowy staż w Minecrafcie

 

Będziemy kontaktować się przez skype do tego właśnie potrzebne jest mikro .

 

Pisać mi na GG.

 

Dziękuje Dobranoc

 

GG: 37683514

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Poszukuję 2-3 osób do nagrania ze mna let's playa, jest juz fabułą oraz caly plan let's playa.

 

Wymagania:

Wiek: Minimum 14 lat.[po mutacji!!]

Ventrilo. ON

Mikro: ON

Ogar: 100%

 

Kontakt

gg. 22687428

 

Jezeli nie spelniasz wymagan, nie pisz na gg.

Opublikowano

Szukam 1-2 osób na serv survival, bez pluginów i innych śmieci...

 

 

Wymagania: wiek 13+

skype

mikro

ogar 100%

poczucie humoru

 

 

Server stawiam ja.

 

Kontakt:

GG: 36521072

PW

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...