Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialbym dolączyc do jakiejś zgranej grupki osob, najlepiej 2-3 osobowe ale może być także 1 osoba

Co oferuje:

- 16 lat,

- Mutacja,

- 1.5 roczny staż gry,

- 90% ogar,

- Wyobraznie i zdolnosc do budowania epickich budowli,

- Duzo humoru,

- Mikro (ts 2/3, skype, vt ...),

- Mozliwosc nagrywania filmikow.

 

Co wymagam aczkolwiek nie musi to zostac spelnione:

- Mutacja

- Wiek 13+

Kontakt:

 

GG: 13977319 (Pisz nawet jak bd na niedostepny)

lub pisz na pw

ZBIERAM PLUSY +

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka szukam osoby do gry w minecraft

 

będzie to survival ale z tpaniem

 

warunki:

 

11-13lat

bycie ogarniętym

Fair-play

dobry głos

Mikrofon

skype/ew. ts3 ale preferuję skype

Szybki internet(żeby potem nie było "Ale lagi")

dobrze by było mieć premium

jeśli masz możliwość serwera dedykowanego ?no ham. to super!

 

kontakt

 

Gy-Gy:37100281

Pw na forum

Skype:patryk10555

44088190874225011261.jpg

Minecraft

Metin 2

Team fortess 2

Battlefield Play 4 Free

Opublikowano

Cześć poszukuję jednej osoby do nagrywania wspólnych let's play z minecrafta

 

Wymagane jest

 

- Ciekawa osobowość

- 14 - 17 lat

- mikrofon (taki żeby nie było echa bzyczenia itp.)

- skype ew. ts

 

mój kanał YT: http://www.youtube.com/user/schan96

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail [email protected]

w podaniu powinno się znaleść:

 

Twój nick:

Wiek:

Filmik z twojego let's playa:

Coś o sobie i dlaczego powinienem ciebie wybrać:

nr. gg lub skype

Opublikowano

Witam. Szukam 2-3 osób do pogrania w minecrafta survival. Bez komend, czyste przetrwanie.

Wymagania:

- Skype

- Hamachi

- Mikrofon

- Ogarnięcie

- Miła atmosfera

Gramy na serwerze moim. Narazie jestem ja + kumpel.

Kontakt:

- GG: 8082696

- Skype: hejhejhelo1

_______

Jakby co, narazie gramy na 1.8.1 ponieważ nie chcemy jeszcze na pre-releasach grać.

he?

Opublikowano

Szukam Osoby do nagrywania z minecrafta

 

Warunki:

 

+12lat

 

bycie ogarniętym

 

Chłopak lub dziewczyna

Mikrofon

skype

no premium

 

ja stawiam serva

 

mój skype : Majster1764

Opublikowano

Witam

 

Mówcie ludzie co chcecie ale ja twierdze że Minecraft jest IDEALNY pod sesje RP, więc zamierzam to zacząć poszukuje do 10 osób chętnych na serie RP rozgrywającą sie w Śródziemiu, wszystkie mapki mam gotowe.

Naszym celem będzie odnalezienie dusz wojowników poległych w wielu bitwach gdyż Śródziemiu ponownie zgraża zło odradzające się w Mordorze pod przywództwem jedynego Nazgula, który przetrwał śmierć Saurona.

Wojska wciąż napastują Białą Twierdzę - Minas Tirith, skąd wyruszymy w naszą podróż w nieznane.

 

Potrzebni będą członkowie wyprawy (Łącznie ze mną) ma być ich 5, reszta są to:

- Jeden jako przywódca 'tych złych' czyli Ostatni Nazgul - Sha'Arkh

- Reszta jako hersztowie jego wojsk.

 

Lokacjami będą Minas Tirith, Helmowy Jar, Argonath, Shire, Bree i wiele innych

Na każdą z tych lokacji powstanie osobna mapka.

Dialogi i rozmowy pomiędzy postaciami oraz całe RP przeprowadzamy na skype

Chętnie niech piszą na mój skype: anadoshx

Jak macie ochotę sie przyłączyć to tutaj w temacie, bądź też na skype napiszcie coś takiego:
Nazwa odgrywanej postaci (imię):
Skąd pochodzi (część Śródziemia np. Rohan):
Rola (członek wyprawy, bądź też osoba wroga naszej ekspedycji):
Czy jesteś gotowy wczuć się w swoja postać:
Czy znasz uniwersum tolkienowskie:

Opublikowano

Poszukujemy koleżanki do gry. Będziemy nagrywać Let`s play , escape i wiele wiele więcej

Mamy po 16 lat posiadamy serwer oraz kamerzyste

Proszę zgłaszać sie na gg: 11298069

lub skype: kubekwkubek25

Opublikowano

Chciałbym kogoś do spólnego grania.

Wymagania:

mikro

musi byc ogarniety

przynajmniej 12 lat(dlatego,że też mam tyle)

originalnego minecrafta

skype

musi postawić serva(zeby nie było lagów)

 

moj skype:bartek.wojtczak3

a11176.jpg

Opublikowano

To jeszcze raz spróbuję:

szukam osoby lub dwóch, do wspólnej gry ( niekoniecznie let's play ), wiek +15, komunikator głosowy (najlepiej skype) i możliwość postawienia serwera u siebie ( ja niestety nie postawię bo laptop ) chętnych zapraszam na pw

Opublikowano

Szukam 4 osób do pogrania lub nagrania let's play'a

 

Wymogi:

- 15lat +

- glos po mutacji

- ogarniecie

- skype + mikro

- i troche humoru

 

serwer juz postawiony (hamachi)

 

Kontakt

gg: 13977319

Pisać również pw !

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Szukam 2 osób do Let's Play Minecraft.

O mnie:

Mam 15 Lat

Orginalny Minecraft

głos po mutacji

Wymagam:

+15 lat

głos po mutacji

Mikro

Skype.

 

gg: 3007892

Opublikowano

Siemka szukam osób do nagrywania Let'sPlay / escape ja Nagrywam obrabiam itp. serwer stawiasz ty możemy się zzucić na dedykowany

 

Moje dane [WGL/OGL]

Mam na imie kamil

jestem kreatywny

posiadam premium

mam 13 lat

 

Co wymagam ? :

12+

premium/nopremium

ogarnięcie z twojej strony

i nic wi.ęcej mi nie przychodzi do głowy

 

kontakt :

Skype : kamil25421

gg : 37761295

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Szukam 1 osoby

Do nagrywnia seri minecraft

O mnie mam 13 lat mutacja-nie

Szukam osoby ogarnietej wiek 13+

Pisac gg 2568072

Zbuduja z nia jak bedzie nuda escape ") Pozdro

Pisac gg 2568072

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

Witam poszukuje kilku osob do prowadzenia let's playow.

Wiec na poczatek sie przedstawie. Nazywam sie Daniel.

Szukam kilku jak najbardziej ogarnietych osob do krecenia let's playow.

Nagrywac bede Ja, oraz obrabial filmiki w Sony vegas.

Server hamachi bedzie stal na moim kompie, teraz podam wam troche informacji o moim komputerze.

Prozesor Intel® Cone2 Quad CPU Q8300 @ 2.50Ghz 2.50Ghz

Ram 6GB, system 64bitowy. Oraz internet 16mb.

Czego ja wymagam, a wiec napewno mutacji wiek mnie nie interesuje, mozecie mniec 13,25 lat mnie to

naprawde nie interesuje, jedynie ma byc mutacja. Mikrofon do wspolnej komunikacji glosowej, oraz jako takie

ogarnianie w grze.

W grze bedziemy grali na poziomie HARD. Z wlaczonymi mobami,netherem i wszystkim.

Propozycje prosze pisac na PW lub w temacie.

 

Pozdrawiam Czekoladowy.

imperialmt2.gif

Warto czekac!

 

Masz Serce? Pomoz biednym zwierzakom oraz dzieciom! Wystarczy jedno twoje klikniecie dziennie. Dla ciebie jedno klikniecie, dla nich kolejny dzien zycia!

-

http://pustamiska.pl/index-3.php

-

http://www.pajacyk.pl/

 

 

Zbieram takie malutkie + ktore maja welkia moc!

Opublikowano

Siemka. Dołączę do let's play minecraft. Oto moja specyfikacja:

1,5 roku stażu w grze Minecraft

95% to gra na serwerach multiplayer

Niestety nie posiadam oryginalnego minecrafta (niedługo zakupię wersję premium) MAM MineShafter więc spokojnie

Seria nagranych filmików musi mieć przyszłość, nie można zrezygnować po kilku odcinkach.

Jak coś mogę założyć serwer ale wolałbym nie (tylko 6 mb/s)

Z nagrywaniem także by nie było problemu chociaż musiałbym założyć konto na YouTube.

Tu się można ze mną skontaktować:

Skype: Podam po rozmowie na GG

GG: 38045320 (mam GG w przeglądarce) Postaram się być dostępnym.

PW Forum (Rzadko sprawdzam ale postaram się looknąć)

 

Więc zadawajcie pytania na GG itp. Nie bójcie się mnie i piszcie. Może nie jestem ogarnięty ale zależy mi na tym

Często siedzę na komputerze, zwłaszcza na minecraft.

Jeszcze raz proszę piszcie propozycje nawet gdy jestem niedostępny;)

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Siemka szukam osób do nagrywania Let'sPlay / escape ja Nagrywam obrabiam itp. serwer stawiasz ty możemy się zzucić na dedykowany

 

Moje dane [WGL/OGL]

Mam na imie kamil

jestem kreatywny

posiadam premium

mam 13 lat

 

Co wymagam ? :

12+

premium/nopremium

ogarnięcie z twojej strony

i nic wi.ęcej mi nie przychodzi do głowy

 

kontakt :

Skype : kamil25421

gg : 37761295

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Witam ! Szukam 1 osoby do dołączenia do serii z minecrafta xxx . I jednego kamerzysty .

 

 

Wymagania :

-Skype

-Wiek +13 lat

-Kultura

-Org minecraft

 

My dajemy :

-Server

-Kulturę/Ogarnięcie

-Zabawę

 

 

Skype - mhl1702

GG - 12895246

 

 

Zapraszam

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Czesc wszystkim!

 

 

Niedlugo z czterema kumplami kupimy dedyka 10 slotowego. Jak sama nazwa tematu wskazuje, potrzebuje architektow. Ale Ci architekci nie mogę być zwykłymi ludźmi. Musza posiadać niezwykły skill a mianowicie kreatywność. Server jest nastawiony na styl średniowiecza. Jeżeli nie lubisz lub nie umiesz budować jakichś pożądnych budowli typu wioska/zamek/forteca/fort itp. to najlepiej już wyjdź nie zaśmiecaj mi tematu. Ale jeżeli umiesz wybudować to co wymieniłem zachęcam do pisania podań.

 

Wzór podania:

 

Wiek:

Imię:

Jak długo grasz w MC:

Kreatywność:

Dlaczego chcesz budować z nami na serverze?:

 

Podania wysyłać na PW/GG: 25496087/Skype: Dawid DGL

 

Fajnie byłoby gdybyście pokazywali jakieś screeny ze swoich budowli co oczywiście zwiększy szanse dołączenia.

 

Wszelkie pytania kierować na PW/GG/Skype. Pozdrawiam!

32325i.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...