Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję 1/2 osoby na Serwer MineCraft Hamachi .

12/13lat .

GG.

Skype : Nie .

Ja 12,5lat .

Ogarniety .

Znajomość J. Polskiego .

Więcej info na GG : 22710215 .

booyaka_logo.jpg

 

 

Jeżeli dajesz mi Minusa Uzasadnij go ! .

Jednak wolał bym Plusika = ).

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Jestem BezSensu vel. VadoSanchez i zapraszam was do krecenia wspolnie ze mna Let's Playa. Plany mam dosc spore, ale o nich opowiem jak juz sie ktos zglosi

Poszukuje osoby z glosem po mutacji, w koncu to praktycznie zawsze warunek nr.1. Chce, aby osoba, ktora sie zglosi miala duze poczucie humoru, nie brala wszystkiego do siebie, po prostu byla smieszna Dobrze by bylo, jakby znala sie na sony vegasie, jednak to nie mus.

Proponuje najpierw seria zwykla, a potem fabula, jednak jestem otwarty na twoje propozycje. Cos nie mam o czym pisac Zaoferowac moge duze poczucie humoru, dobry glosik, klimat ;P I chwile pelne smiechu. Co do krecenia krecilem juz, niestety kolega odpadl. Mam nadzieje, ze wy nie odpadniecie i bedziecie krecic, az do znudzenia ;P Zainteresowani piszcie na PW a chetnie podam skype i bedziemy mogli pogadac i zobaczyc czy sie zgramy . Zegnam sie z wami, czesc, czolem i nara

Opublikowano

Chciałbym z 2 osobą zrobić let's play (na youtuba). Wszystkie sztuki survivalu.

Wymagam:

Wiek: 15+

Mikro

Przyjazny dla ludzi głos

Kulture

 

Nie potrzebuję ludzi którzy będą wszystko niszczyć...

Kontakt ze mną: PW albo gg:7462156

 

Pozdrawiam

 

@edit

Nie ja kręcę gdyż mam słabą karte graficzna :/

Opublikowano

Szukam kogoś do budowy Mapy Escape.

Mam server na dedyku do 23 września, 14 lat, oryginalnego Minecrafta,Mikro ,skypa

Wymagam

+14 , mikro i skypa

 

 

pisać tylko na skypa :wilk_z123

stratosczarny.jpg
Opublikowano

Hehe. Też dołącze do jakiegoś let's playa, mam 12 lat, głos przed mutacją, ale ogar i na pewno fajnie się będziemy porozumiewać. Możemy się komunikować nagrywając na czymkolwiek, TS3, VT, Skype, itp. Niestety ja nie mogę nagrywać/montować filmów.

 

Piszcie na PW albo na GG: 975309

Opublikowano

Siema.Mam na imie bartek. Poszukuje osób do nagrania let's play dokładnie to 4 osoby. Mam pomysł aby zrobić film o przygodach przyjacioł ale pożniej na skypie powiem wiecej. A i jeszcze 1 sprawa. Niesety mam slaby net wiec wrzucanie filmikow bedzie troche trudne wiec jezeli zglosi sie do mnie osoba ktora nakreci to bardzo bede ucieszony ale normalni gracze tez moga byc. Zapraszam na skype: barti978.

Opublikowano

Siemka. Dołącze do Let's Play minecraft.

Mam 14 lat. W minecrafta gram prawie 2 lata.

Mam skype oraz TS.

Zainteresowani szukający ludzi pisać na GG: 38045320

Tylko gracze w podobnym wieku 12+

 

Opublikowano

SIEMA KRECE ESCAPE I PARKOURY I PEWNEI TEZ NAKRECE let's play JA NAGRYWAM SZUKAM LUDZI 13LAT+ ZEBY ZEMNA NAGRYWALI I BYLI OGARNIECI PISAC SKYPE:

 

weggoss przyjmuje kazda propozycje!!!

d4dee8977ed74240bd1e1554b8bc30b9.0.gif

47e6fd6330be4961bc25b48db0f55718.0.gif

 

Zbieram - dawac...

Opublikowano

Poszukuje 1. osobe do krecenia Let's Playa...

Wymagany wiek- 15+

Mikro,

TS3, Skype itd,itp ;D

Glos po mutacji

Humor

 

Pisac na GG 23921234

Opublikowano

Zagram w let's playa lub z kimś na serwerze , mam 17 lat , w trakcie mutacji <_< mam mikro TS/skype Dużo humoru jedyne co oczekuje to stabilny serwer z potworkami i zwierzętami oraz osobę najlepiej +12 , albo żeby chociaż głos miała jako taki ( bez urazy ) :D GG 24178264

NJxbd4x.png

Opublikowano

Siema poszukujemy kamerzysty który nakreci nam odcinki oczywiscie on sam bedzie z nami gral

Wymagania: Szybki net(żeby wrzucic filmiki na yt)

Dużo doświedczenia w kreceniu(żeby zrobić intro) chyba że jednak coś wymyślimy)

Pisac na skype: barti978 albo stefan_kamil1

Opublikowano

Szukam servera (gdzieś tak 3-4 graczy), może to być let's play, mam 17 lat (po mutacji), poczucie humoru, oryginalnego Minecrafta, posiadam mikro i Skype. Oczekuję stabilnego servera (plus zwierzęta i potwory) oraz znajomość języka polskiego.

 

GG: 3851390 (Często na niewidoku)

Opublikowano

IP: xxx.xxx.xxx.xxx

Hasło:

 

 

 

Opis : DODAJECIE NA SKYPE CELTICEK ip daje pozniej server dedykowany minecraft 1.8

Ile osób: 3

Inne informacje: SKYPE CELTICEK

Nowicjusz
Opublikowano

IP: xxx.xxx.xxx.xxx

Hasło:

 

 

 

Opis : Poszukujesz kogos do lets playa kogos ogarnietego? kogos kto nie rozwali ci serva w 2 min ? dobrze trafiles napisz na skype wmpwmp97 a z przyjemnoscia bede krecil z tobą/wami

Ile osób: x

Inne informacje: SKYPE wmpwmp97

Opublikowano

Siema !

 

Poszukuję stabilnego servera pod wersję 1.8.

 

Mogę pomagać w Let's Play'u

 

Zainteresowani niech piszę na PW lub GG 37996388

 

Posiadam kamerkę + mikro + Skype(login to : kobor11)

Opublikowano

Nakręcę z kimś Let`s Play nie kameruję ja mam serwer to wystarczy serwer stoji na porządnej maszynie nie jakieś tam gówno za 15zł.

Oczekuje przynajmniej głosu po mutacji.

 

Pisac pw.

Opublikowano

Witam

 

mam sprawę do was poszukuję 1 osoby do wspólnej gry-nagrywania i jest tak

ja mam serwa dedyka i szukam osoby która:

 

-chcę nagrywać i umie montować

-która ma możliwość w miarę szybkiego wrzucania odc. na konto YT

-osoba musi posiadać skype

-osoba musi mieć min.13 lat

-często bywać na kąpie

-i nie uciec po 1 odc.

 

(nie pisać mi jak nie spełniasz wymogów albo wyskakiwać z takim tekstem ty chcesz mieć filmy to ty musisz nagrywać )

 

kontakt ze mną

skype:stefan_kamil1

gg: mam ale nie podam bo często mnie nie ma

Opublikowano

Witam

Szukam osoby do kręcenia Let's Play

Serwer mogę postawić ja i nie powinnno być żadnych lagów.

 

Czego oczekuję:

Około 13 lat

program do nagrywania

wrzucanie i montowanie filmików

mikro,skype

 

Będziemy kręcić odcinki w określone wcześniej dni.

Częsty kontakt i aktywność przy komputerze.

 

Kontakt: skype damian.palikowski

mca.png
Opublikowano

potkan idz na skype

 

Witam .

 

Mogę z kimś zagrać / nagrywać let's play

 

Mam micro , 15 lat , w trakcie mutacji

 

skype: arkadiusz.zawadzki4444

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

poszukuję 1 osoby do grania-nagrywania na moim serwerze dedykowanym

 

ta osoba musi mieć:

skype

program do nagrywania

umiejętność nagrywania , scalania itp

minimum 13 lat

minecraft premium

ogar w mc

 

Jeśli jesteś chętny to pisz mi na skype stefa_kamil1

 

Aktualne

 

PS. do godziny 16.30 ogłoszenie aktualne po tej godzinie wystawie nowe ogłoszenie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...