Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dołączę się do jakiegoś let's play'a mam 17 lat, posiadam mikro, ts, skype, konto premium.

Kontakt GG: 36584447

Lub

Skype: zawiedzany

21ca0r4.jpg

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dołącze do serva ( kilkosobowego)

dołącze do escape

dołącze do let's play'a

 

moge nagrywac, mam 14 lat, gram w mc 4 miesiące

 

gg: 7120492, albo tutaj na priv

Opublikowano

IP: Poszukuje Hostera

Hasło:Serwer hamachi lub no-hamachi

Opis co będziemy robić: Zahostujesz hamachi czyli zrobie na twoim kompie serwa bedziemy budowac grac z mikro:)

Ile osób: 1 lub 2

Inne informacje: Napisz na gg 7141599:)

Opublikowano

Poszukuję 2-ch osób, które zagrają ze mną na serwerze surwiwal (dedyk 3 slotowy). Nie chodzi tu o walkę, lecz o wspólne przetrwanie, wybudowanie ładnego domku itd. Wymagany mikrofon+skype. W przyszłości możliwe, że nagramy kilka lets-play`ów, ale to nic pewnego. Najpierw musimy zobaczyć, czy będziemy mieli co pokazać. Kontakt w temacie, lub na skype (cailo12)

 

 

Edit:// Mam 15 lat, i poszukuję kogoś w wieku 13+. Toleruję bluzgi, ale nie chodzi o to, żeby ciągle klnąć, ale, że raz kiedyś się wymsknie!

Opublikowano

Witam. Ja jestem Aikakami i chętnie przyłączę się do wspólnej budowy/grania lub kręcenia „Let's Play’ów”. Mam 13 lat, słuchawki z mikrofonem, ts'a, skype, głos niestety przed mutacją, aczkolwiek nie jest najgorszy. Tępię noobstwo i nieprzestrzeganie zasad ortografii. Od razu uprzedzam, że nie będę 24/7, ponieważ ja także mam szkołę i swoje życie prywatne, czyli po prostu... mam czas - chętnie wejdę, nie mam czasu - trudno. Mam duże poczucie humoru, jestem niekłótliwy, miły, mam „psiapsiołów i psiapsiółki” (jeżeli będzie potrzeba, mogę zachęcić jeszcze koleżankę) Duża znajomość Minecraft’a, potrafię ‘’wycraft’ować” praktycznie wszystko. NIE posiadam wersji Premium, aczkolwiek gram na Mineshafter, tzn. mam innego skina. Z niecierpliwością czekam na PW.

 

Pozdrawiam,

Aikakami.

sygnafl.png
Opublikowano

Witam, nazywam się Umin pisze ten post jako ogłoszenie coś ala, chciałbym przyłączyć się do lets playa lub czegoś innego. Mam 13 lat posiadam mikrofon, skype , ts , gg. Nadaje się do nakręcenia lub do wspólnej gry. Jestem: Kreatywny, pomysłowy, miły, nie stwarzam kłopotów, nie jestem także samolubny ani chamski. Tak samo jak wyżej tak samo nie moge grać 24/7 , bo mam szkołę tym bardziej jestem w gimnazjum i siedzie w szkole do 15 więc po 16 będę dostępny. Bardzo kocham minecrafta mam nadzieję , że nadam się do czegoś. Nie posiadam premium niestety.. to tyle czekam na odpowiedzi pw.

GG:Podaje pw

Skyke:Podaje pw

Opublikowano

Siema.

Z chęcią pogram na jakimś serwerze Surv lub mogę występować w LP.

Mam 15 lat, głos po mutacji oraz konto premium.

Wrazie czego odzywać się na skype - nakiiama

 

Pzdro.

Opublikowano

Witam! Z miłą chęcią dołączę do jakiegoś Let's Play z MineCrafta. Potrafię wcielić się w każdą postać w jaką powiecie abym się wcielił. Posiadam mikrofon nie szumiący, głos po mutacji oraz humor. Jeżeli zechcecie abym dołączył do waszego Let's Play proszę pisać na moim GG podanym poniżej. Jeżeli dołączę do was to na pewno nie zawiedziecie się na mnie. Pozdrawiam Kaczeroo

 

 

GG = 12539310

Opublikowano

Siema chciałbym zaprosic jedną osobe do servera minecraft oczywiscie jako Admina server bedzie udostępniony lecz pierw trzeba zbudowac mapke !

Szczegóły

 

Staż w minecraft -

doświadczenie w administracji servera minecraft -

wiek -

Obycie z komendami podstawowymi-

 

Kontakt skype - kamil25421

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=10,0,0,0" width="728" height="90">

<param name="movie" value="flashvortex.swf" />

<param name="quality" value="best" />

<param name="menu" value="true" />

<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />

<embed src="flashvortex.swf" quality="best" menu="true" width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="sameDomain" />

</object>

Opublikowano

Witam nie będę się stosować do wzoru napisze wam co mogę wam zaoferować.

 

-Mam 13 lat mało ale jestem naprawdę ogarnięty.

-Mikro,TS3,Skype

-I najważniejsze zbieram na serwer nie będzie on publiczny tylko prywatny dla osób które wybiorę opisze wam serwer który mam zamiar kupić:

 

RAM-1 GB

Limit slotów-20 slotów

Pluginy-Standard

Bukkit

CanaryMod

Mineshafter

FTP-Tak

Baza MySQL-Jedna

Serwer głosowy Mumble-Tak

Dostęp SSH-Nie

Konta no-premium-Tak

 

Czego oczekuję:

 

-Min 12 lat

-Obeznanie w MC

-Osoby muszą znać się trochę na plikach

 

Aha serwer będzie 100% survival bez żadnych komend

 

Kontakt:

-gg:37008539

-lub PW.

beznazwy42.jpg

Zbieram add.png

Opublikowano

potrzebuję 2-3 osób do gry w minecraft

na multi czysty survival bez pluginów spawnowania itemków itp.

mam własny serwer dedykowany na 5 slotów.

wymagania

wiek 13+

mikro (niekoniecznie)

gg!

Ogarnięcie

Kontakt:

- gg 31882607

- pw na forum

Opublikowano

Witam, wraz z administratorem myshell.pl postanowiliśmy uruchomić serwer MC. Serwer oczywiście FreeBuild i będzie miał ok. 100 slotów.

Przejdę do rzeczy.

Potrzebujemy osób (graczy) którzy lubią pomagać i chcieli by nam pomóc.

Serwer jak na początek jest na dużą ilość slotów więc potrzebujemy graczy którzy pomogą nam przy budowie miasta itp.

Co dostaniecie za to? Nie wiem zobaczymy jak nam pójdzie a na pewno was jakoś nagrodzę.

Jednak mam małe wymagania:

 

-min. 15 lat + najlepiej mutacja.

-Mikrofon wraz z komunikatorem głosowym teamspeak3

-Pomysłowość

- Płacz off

 

Ile osób szukamy? nie wiem Czym więcej tym lepiej

 

Rekrutacja na pomoc przy serwerze odbędzie się 8.09.2011 ok. 18:00 na naszym serwerze teamspeak3 ip: 79.133.200.62

 

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie.

Opublikowano

Dzisiaj o 18 na naszym teamspeak`u 3 będzie rekrutacja na pomoc przy serwerze

 

Przypomnę tylko wymagania:

-min. 15 lat + najlepiej mutacja.

-Mikrofon wraz z komunikatorem głosowym teamspeak3

-Pomysłowość

- Płacz off

 

Ip ts`a: 79.133.200.62

Opublikowano

Szukam osób chętnych do wspólnej gry na moim servie hamachi .

 

Wymagania.

 

- Min. 13 lat.

- Kreatywność !

 

 

sieć podaje na gg . 5968877

Opublikowano

Witam.

 

Zagrałbym z kimś na serwerze hamachi.

 

Chciałbym jakąś mapkę escape zrobić. Sam bym mógł ale troszkę dużo roboty przy tym jest. I dobrze by było gdyby osoba założyła serwer.

 

Proszę pisać na 13171756 (jestem niewidoczny).

KONIEC NA TYM KONCIE

Opublikowano

Witam poszukuje 5-6 osob do stworzenia wspolnego serwera do gry budowanie razem wspolnych budowli roznych wynalazkow nagrywanie filmikow poprostu mile razem spedzac czas:)

Wiek 17+(lub po mutacji glosu )

Mikrofon

Ogarnieta Kultura Osobista

Kreatywnosc

 

Wiec czekam na ciekawe propozycje:)

 

Prosze pisac 31932092 lub [email protected]

lub skype suchyqminecraft

Opublikowano

_________________________________________________________WITAM_______________________________________________________________

 

Poszukuje 1 osoby do nagrywania zagrajmy w minecrafta

 

Co oferuję

-wiek 13lat

-serwer dedykowany

-ts3 (albo przez skype rozmowa)

-ogarnięcie w MC

-Minecraft premium

i wiele więcej

 

Co wymagam

-Minimum 13 lat

-ogar w MC

-możliwość i umiejętność nagrywania filmów

-możliwość i umiejętność renderowania i wrzucania filmików

-skype (TS3)

-minecraft premium

-ogar w MC

 

Kontakt ze mną

GG

37683439

Skype

stefan_kamil1

 

Info dodatkowe

 

niema mnie dnia 10.09.2011r będę ok. 18

Opublikowano

Szukam osób do LP, coś w stylu dzuniora i zahy (dla nie kumatych czysty survival, bez komend itp)

 

wymagania:

mikro

ogar

12+

 

głos nie musi być po mutacji

 

pisać GG: 36521072

 

@edit osoba powinna umiec montowac filmiki, lecz to nie jest wymóg (poprostu było by lepiej i estetyczniej)

Zbieram

add.png

 

1320916907-U215643.png

 

 

Sygna by Baksiu

Opublikowano

Siemanko! Poszukuję osób do grania na serwie. Jest to serv Survival. Serwer jest testowy. Grając tam mamy się bawić i wspierać. Chodzi o zabawę. Na razie mam 3 graczy i budowle zrobione przez nich. Poszukuję więcej osób. Powtarzam serwer jest survival. Chętnych pisać na GG: 3707026

Opublikowano

Witaj ! Szukam teamu do budowy serwera , co prawda hamachi .

 

Wymagam :

Znajomość komend (+ WorldGuard(cuby), + WorldEdit ) ;

Znajomość Id ;

Znajomość architektury ;

 

Takowa osoba dostanie admina na czas budowy, jeśli się sprawdzi admin na zawsze bądź na jakiś czas . (jeszcze się zobaczy)

 

Bardzo proszę o pomoc .

 

Proszę o kontakt na pw .

 

Osoby nie miłe , nie kulturalne nie będą przyjęte .

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam

Szukam osób do grania w 2-3 osoby.

Serwer ja postawie, więc lagów nie powinno być.

Mam 14l at i szukam kogoś w podobnym przedziale wiekowym.

Jeżeli ktoś jest chętny to to jest moje gg: 25010765

Serwer jest wersji 1.8

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...