Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam jakiegos Teamu do gry w Minecrafta(ok 5 osob)

 

Fajnie jakby ktos mial juz serwer dedyka a nie na Hamachi

 

Propozycje piszcie na pw

Nie Bądż Lama daj -

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kilka osób do wspólnej gry

 

 

 

wymagania:

11-13 lat

Mikro

Skype/ts3

ogar

 

 

co oferuję:

12 lat

ogar

mikrofon

skype/ts3

premium

Ogar w internecie..

Umiem zrobić stronę dla serwera / serwer hamachi/vps/dedykowany

 

Osoby które do mnie się zgłoszą powinny mieć serwer vps/dedykowany (ew. hamachi) lub

pieniądze na serwer dedykowany (składka po 10-20 zł/miesiąc)

premium nie wymagane

 

 

 

Nie kręcę żadnych let's playów!

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

Proszę by dzieci JP nie pisały.

44088190874225011261.jpg

Minecraft

Metin 2

Team fortess 2

Battlefield Play 4 Free

Opublikowano

Siemka szukam osoby do gry w minecraft

 

będzie to survival

 

warunki:

 

+13lat

bycie ogarniętym

dobry głos (po mutacji) chyba że dziewczyna

Mikrofon

skype/ew. ts3 ale preferuję skype

Szybki internet(żeby potem nie było "Ale lagi")

no premium

jeśli masz możliwość serwera dedykowanego ?no ham. to super!

ty zakładasz server

 

kontakt

 

GG: 8284957 (pisać jestem często na niewidocznym)

Opublikowano

Poszukuje budowniczego na serwer MineCraft

Chętnych proszę o pisanie na PW

 

***** [ ZANIM NAPISZESZ WYPEŁNIJ: ] *******

 

* WIEK:

* STAŻ:

* UMIEJĘTNOŚCI W BUDOWANIU W SKALI OD 1/10:

 

WYMAGANY WIEK 16+ !!!!!

 

POZDRAWIAM JKBX.

Opublikowano

Dobry

 

Poszukuje osoby do let's playa

Taka osoba powina mieć/móc:

-Nie piszczący głos.

-Mogła by postawić serwer/kupić

-W miarę często siedzieć na kompie.

-Min 13 lat

 

O mnie:

Mam na imię Dominik i mam 13 lat prawie 14.

Nie mam piszczącego głosu.

 

Kontakt:

gg: 35315480

skype: dominikx8

Pw

Opublikowano

Szukam dwóch, trzech osób do pogrania czystego survivalu ze mną.

 

Na początku server hamachi, lecz gdy bedzie nam sie przyjemnie grało to zamówie dedyka .

 

Wymagam

 

min 13 lat.

Kreatywności

Kogoś ogarniętego..

Kogoś z kim można się pośmiać .

 

Jeżeli nie spełniasz wymagać to nie pisz. Oszczędzisz swojego i mojego czasu ; ).

 

Pisać na gg 36171756

Opublikowano

Krotko i na temat :

Wymagam mikrofonu i +13. Ktos musi albo nagrywac, montowac i wrzucac lub hostowac serv (minimum 6mb/s net) bo gdy robie i to i to to zbyt czesto crashuje mi minecrafta

 

 

Skype : sageqwe123

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Co do serwera nie mam ponieważ mój internet jest za słaby ;/

Opis co będziemy robić: Budować dom Gadać śmieć się i więcej

Ile osób: 2 ty i ja

Inne informacje: Na PW

P.S : nie miałem mutacji więc jeśli ktoś bez mutacji jest chętny nie ma sprawy)

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

Szukam ekipy do filmu, wymagania :

 

Głos po mutacji

 

Mikrofon :

 

Minecraft ^^ :

 

Skype

 

----

 

Film będzie się nazywał tak jak podam ^^ nie dam zgapić nazwy, podstawowo.Będzie mi potrzebnych dużo osób, więcej niż 2 przynajmniej.Muszą mieć oni głos po mutacji.

 

Serwer, skądś załatwie.Ale potrzebne mi osoby.Sam nie nagram ;>.Na początku coś wybudujemy, potem sprawdzimy czy się nadaje do nagrywania a na końcu, nagramy 1 odcinek itd.

 

piszczie na PW lub gg : 35813869 .Podam skype.

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Siema.szukam paru osób do grania bendziemy robic coś w stylu kanciastej doliny itp

 

Warunki:

 

1.Musisz miec skype i mikrofon

Opublikowano

Witam Poszukuje ZGRANEGO teamu (ok . 2-3 osoby) do pogrania itp a tak ok 13-14 nagrywania (1 osoba musi nagrywać) czemu dopiero 13 bo w tedy będę kupował serwer dedykowany 10 slotowy hymm no tak co wymagam:

 

-min 13 lat

-minecraft premium

-doby humor

-skype

-mikrofon

-i chęć

 

podanie ma wygloądać mniej więcaj tak

 

Imię:

wiek:

minecraft:Premium/non-premium

czemu to właśnie ciebie mam wybrać:

coś o sobie:

 

podania składać na skype:potkan951

Opublikowano

Witam szukam kilka osób do wspólnej gry

ja mam 13 lat głos ujdzie w tłumie

co będziemy robić ? survival lub let's

warunki

min 12 lat

skype

głos przyzwoity

dzwonimy na patryk.bedrejczuk1

Kto stawia serwer? zobaczymy raczej ja nie bo mam net 1mb's

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Siemka szukam osoby do gry w minecraft

 

będzie to survival

 

warunki:

 

+13lat

bycie ogarniętym

dobry głos (po mutacji) chyba że dziewczyna

Mikrofon

skype/ew. ts3 ale preferuję skype

Szybki internet(żeby potem nie było "Ale lagi")

no premium

jeśli masz możliwość serwera dedykowanego ? Jestem za

ty zakładasz server

 

co oferuje:

 

13lat

ogarnięty

dobry głos (po mutacji)

Mikrofon

skype/ew. ts3 ale preferuję skype

no premium

poczucie humoru

 

kontakt

 

GG: 8284957 (pisać jestem często na niewidocznym)

Opublikowano

Witam poszukujemy 1 osoby która by mogła nagrywać wraz z nami zagrajmy w minecraft to tak co oferuje

 

serwer dedykowany nie byle gówno

ja mam 13 lat a harox 15

miłą atmosfere

więc jeśli masz 13 lat albo więc, umiesz kręcić i masz chęć to robić wraz z nami to pisz mi na skype albo pw

 

Skype potken951

 

 

 

MOŻE TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY

Opublikowano

Szukam osoby do zagrania w survival

 

Potrzebne:

 

-Serwer na 5 osób (Wiecęj też może być).

 

-Nie hamachi.

 

-Nie trzeba mikrofonu ani skype.

 

PISZCIE NA PW

Opublikowano

Witam szukamy graczy do LiveStream prosimy o wchodzenie na Team Speak 3 posiadamy 127Slot i udostempnimy prywatne kanały dla was jak będziecie potrzebowac

 

Addres TS3: s3.glosownia.pl:9999

 

Gramy tagrze w League of Legends i inne Gry Zapraszam

Opublikowano

Szukam 1-2 osób do grania w minecrafta/kręcenia lp.

Mam:

13 lat

mutacje

mogę potawić serwer(dobrze jak by ona też mogła).

mikrofon

 

Wymagam:

krecenia filmow (jak lp, jak granie zwykle to nie.)

1-3h bycia na komputerze.

+12 lat.

Najlepiej mutacje.

Chęć grania a nie zrezygnowanie po tygodniu.

mikrofon.

Dobrze jak by była kreatywna.

 

Pisać na skype: pezemos.

Opublikowano

Szukam dwóch, trzech osób do pogrania czystego survivalu ze mną.

 

Na początku server hamachi, lecz gdy bedzie nam sie przyjemnie grało to zamówie dedyka .

 

Wymagam

 

min 13 lat.

Kreatywności

Kogoś ogarniętego..

Kogoś z kim można się pośmiać .

 

Jeżeli nie spełniasz wymagać to nie pisz. Oszczędzisz swojego i mojego czasu ; ).

 

Pisać na gg 36171756

 

Szukam osób do grania na dłuższą mete . Jeżeli masz wejsc na jeden dzien a potem w ogóle juz nie grać to nie pisz :s

Opublikowano

Szukam jednej osoby która mogłaby nagrywać !

Mam 13 lat (głos 15-16 latka) oraz mam kolege 16lat :<

Jestem na maksimum ogarnięty ...

 

 

Szukamy KAMERZYSTY !

Jak nie umiesz renderować i wrzucać na youtube filmów nie pisz !

Oferujemy SERWER !

 

Skype - romzio997

 

 

SZUKAMY OSOBY KTÓRA MOGŁABY PŁACIĆ MAKSIMUM 7 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE !!!

 

MAMY SERWER 10 SLOTOWY !!! DEDYK

Opublikowano

Szukam jednej osoby która mogłaby nagrywać !

Mam 13 lat (głos 15-16 latka) oraz mam kolege 16lat :<

Jestem na maksimum ogarnięty ...

 

 

Szukamy KAMERZYSTY !

Jak nie umiesz renderować i wrzucać na youtube filmów nie pisz !

Oferujemy SERWER !

 

Skype - romzio997

 

 

SZUKAMY OSOBY KTÓRA MOGŁABY PŁACIĆ MAKSIMUM 7 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE !!!

 

MAMY SERWER 10 SLOTOWY !!! DEDYK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...