Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dolacze sie do jakiegos lets play mam 14 lat rocznikowo skype i micro mam

Premium jeszcze nie mam ale zaniedlugo bede mial

Kontakt gg :16104793

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dołączę do jakiegoś let's play/survival granie na serwie .

Premium jest .

Wiek : 14 lat , micro + , skype + , kultura +

GG - 12895246

 

Skype - mhl1702

 

Pozdrawiam

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Poszukuje serwer do Let`s Play`a na którym będę mógł kręcić z kolegami Dzinniki Survivalu. Serwer: bez lagów, żeby ludzie sie nie wbijali. Headadmin wystąpi w programie.

Kto nie daje +-ika, ten sobie ze mną fika.

 

 

 

 

Daj +-ika. Wspomóż potrzebujących.

Opublikowano

Szukam Osoby Która postawi ze mną serwer na hamachi lub no hamachi jesli sie u mnie da .

Daje maszyne:

Athlon x2 250 3.0 GHz

4GB RAM

Widnows XP

Internet 10Mb

 

Chodzi mi o kogos kto zna sie troche na tym i umie skonfigurowac pluginy pod bukkita i oczywiscie mam na mysli nowe pliki Serw.

 

Mogę troszkę pomóc przy stawianiu ale konfiguracja pluginow takich jak Permissions (nigdy mi to nie wychodzi) odpada.

GYGY: 4406200 Pisac odrazu :

MPCFORUM.PL Twój Nick

Opublikowano

Szukam osoby do wspólnej gry.

 

IP: Podam na Hamachi

Hamachi:NieAktualne !!!

Hasło:NieAktualne !!!

 

 

Opis co będziemy robić: Grać survival, bez dodawania przedmiotów itd.

Ile osób: Tylko 1 !

Inne informacje: Mam internet 25 MB/s. i testowałem z bratem, server bez lagów

 

NieAktualne !!!

-NieAktualne !!!

--NieAktualne !!!

---NieAktualne !!!

----NieAktualne !!!

----NieAktualne !!!

---NieAktualne !!!

--NieAktualne !!!

-NieAktualne !!!

NieAktualne !!!

1510867955.png
Opublikowano

Witam ja w sprawie nagrywania.

Chętnię bym zagrał w Let`s Play`u a nagrywac potrafi. Korzystam z Frappsa oraz VinAVI All-Conventer.

Kto nie daje +-ika, ten sobie ze mną fika.

 

 

 

 

Daj +-ika. Wspomóż potrzebujących.

Opublikowano

szukam paru osób (max.3) do budowy takiego miasta

dEKGl.jpg

chętnych na skype pimiks

lub hamachi

sieć:projekt-city

hasło:123

musisz znać

  • komendy worldedita
  • komendy commandbooka
  • komendy craftbooka
  • podstawowe zasady wychowania

oraz:

  • być kompletmie ogarniętym .

Po skończeniu budowy ruszy serwer z tym miastem dla szerszej ilości ludzi serwer dla 30 osób

jestem zazwyczaj po 20 na skypie bądż hamachi

serwer na razie bdzie chodził na 1 gb potem zostanie podniesiona wydajnośc w związku z kupnem 8 gb ramu oraz 1tb dysku

pzdr.

pimiks4

mca.pngmca.png
Opublikowano

Szukam serwera survival z serwerem glosowym, moze byc ew nagrywany jakis let's play. Najlepiej żeby na serwerze gralo do 5 osób moje gg 37405070

Opublikowano

Szukam kogoś do gry minecraft jest to zajebista gra multiplajer IP 5.155.17.143 jaetem 24h na dobe

 

szukam paru osób (max.3) do budowy takiego miasta

dEKGl.jpg

chętnych na skype pimiks

lub hamachi

sieć:projekt-city

hasło:123

musisz znać

  • komendy worldedita
  • komendy commandbooka
  • komendy craftbooka
  • podstawowe zasady wychowania

oraz:

  • być kompletmie ogarniętym .

Po skończeniu budowy ruszy serwer z tym miastem dla szerszej ilości ludzi serwer dla 30 osób

jestem zazwyczaj po 20 na skypie bądż hamachi

serwer na razie bdzie chodził na 1 gb potem zostanie podniesiona wydajnośc w związku z kupnem 8 gb ramu oraz 1tb dysku

pzdr.

pimiks4

 

szukam paru osób (max.3) do budowy takiego miasta

dEKGl.jpg

chętnych na skype pimiks

lub hamachi

sieć:projekt-city

hasło:123

musisz znać

  • komendy worldedita
  • komendy commandbooka
  • komendy craftbooka
  • podstawowe zasady wychowania

oraz:

  • być kompletmie ogarniętym .

Po skończeniu budowy ruszy serwer z tym miastem dla szerszej ilości ludzi serwer dla 30 osób

jestem zazwyczaj po 20 na skypie bądż hamachi

serwer na razie bdzie chodził na 1 gb potem zostanie podniesiona wydajnośc w związku z kupnem 8 gb ramu oraz 1tb dysku

pzdr.

pimiks4

 

Ok daj IP to wejde

Opublikowano

Drodzy towarzysze i obywatele szukam osoby ktora ma 13-14 lat musi posiadac premium lub przynajmiej mineshafera czy jakos tak

musi posiadac skypa oraz mikrofon moje gg 34809757 lub 1272757

ps. musisz posiadac mózg

Aktualne!!!

Aktualne !!!

Aktualne!!!!

Opublikowano

logornm.png

 

Witam! Poszukuje do 5 osób do mojego prywatnego serwera. Serwer będzie typu freebuild ale głównie nastawiony na wspólną zabawę w małym gronie. Planujemy wprowadzić let's play-e oraz założyć serwerowy kanał na youtube. Serwer posiada własną stronę (mało rozbudowaną jednak taki był zamiar, aby była stroną czysto informacyjną). Mamy założony również własny kanał na team-speak, także posiadanie mikrofonu obowiązkowe ale o tym później. Poszukujemy dojrzałych graczy w wyniku czego przyjmujemy jedynie od lat 16+, którzy również będą gotowi (w razie konieczności) złożyć się na dedykowany serwer (nie wielka kwota do 10 zł miesięcznie). Na razie serwer stoi u mnie i nic nie wskazuje na to aby miało by się to zmienić. Z pięciu dostępny miejsc jedno jest zarezerwowane dla kamerzysty (osoby o dość mocnej konfiguracji sprzętowej). Mile widziany jest programista php/java który posłuży nam w rozbudowie naszego serwera.

 

 

 

O to co zaoferujemy:

 

-serwer ts

-serwer [no hamachi] 7 slotów (może to się zmienić)

-własna unikalna strona

-dojrzała, miła ekipa wraz z webmasterem/grafikiem komputerowym na czele

-...przekonacie się jak do nas dołączycie

 

 

Co będziemy robić na serwerze?

 

-przede wszystkim kręcić let's play-e, zajmować się budowaniem epickich miast,obiektów

-przechodzić mapy typu escape oraz adventure

-...+ inne atrakcje

 

 

Typ serwera: Freebuild

 

-WHITELIST: ON

-PREMIUM: OFF

-MONSTERS: ON

-ANIMALS: ON

-SLOTS: 7

-CLIENT: 1.7.3

 

 

Pluginy:

 

-AuthMe

-Essentials

-FalseBookBlock

-LWC

-WorldEdit

-VanishNoPickup

 

Administracja:

 

 

-nao580

 

 

Wymagania:

 

-wiek +16

-sprawny mikrofon + zainstalowany program teamspeak 3 oraz jego obsługa

-gotowość do uiszczenia co miesięcznej nie wielkiej opłaty na rzecz serwera (do 10 zł) [narazie nie konieczne]

-poczucie humory i umijętność pracowania w grupie [liczy się zgranie]

 

Podania proszę pisać na pw, lub na Gadu-Gadu [GG:4538342].

 

 

Dodatkowe informacje:

 

-Strona serwera:

http://shinpurunasekai.tk/

 

 

-Team-speak:

ts3.magicts.pl

 

Wszystkich serdecznie zapraszam i zachecam do miłej gry.

Pozdrawiam

 

nao580

Opublikowano

Razem z kolegą szukam osoby ogarnietej z prywatnym serwerem minecraft na dedyku przeznaczonym do zabawy szczegóły do uzgodnienia na skype zienczuk12

Opublikowano

Szukam hostera do lets play minecraft ..Serwer nie moze miec lagow a hoster musi mies MIKROFON Kontakt Skype: kamil25421

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Cze!

Szukam kogoś do gry w wieku minimum 12 lat, kto będzie hostował serwer (najlepiej no-hamachi) lub ma wykupiony.

Moglibyśmy robić escape oraz kręcić let's play'e. Jeśli nie, mógłbym pomóc też przygotować mapę do serwera.

 

Jeśli ktoś poszukuje admina do serwera, to także mógłbym bardzo pomóc. Nieźle buduję i całkiem dobrze znam pluginy.

 

Zapraszam na GG: 28490021

 

Pozdro.

Opublikowano

Siemka szukam osoby do let's play'a ja będę hostował serwer a ty będziesz nagrywał i wrzucał filmiki

 

GG:11080134

Lubie minecraft'a :)

 

69984585066524526267.png

Opublikowano

Witam szukam kogoś do gry jak hostuje serva wiec ip podam mam mikro i skype

Mile widziane tez u drugiej osoby szukam jednej albo 2 osób pisać albo dzwonić

tera na wieczór chciał bym pograć i potem też Szukam Miłego towarzystwa do

Pogrania sobie razem W Minecraft.

 

Moje Dane

Skype lordpazdzioch

Opublikowano

Aktualnie serwer gry MineCraft 20 slotów.

Na serwerze zainstalowane jest około 50 pluginów[/b][/color][/center]

b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png

Serdecznie Zapraszamy

Zapraszam wszystkich moje gg to 3991257

Mam tez TS

213.175.202.72 kanal minecraft bez hasla

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Szukam 5 osób do gry.

Gra oczywiście będzie czysto survivalowa (tak jak na singlu).

Nie trzeba mieć dużego doświadczenia.

Wymagane:

Minimum 14 lat

 

Kontakt:

TS3

46.4.154.138

Kanał 11 U Hayato

Hasło hayato95

Opublikowano

Szukam montażysty oraz kamerzysty do lets play!

Wymagania:

-Wiek 13+

-Ogarnięte mikro

-Musi ładnie budować

-mikro i skype

 

Co oferujemy:

-Mamy własny server dedyk

-Popularność na youtube(jeśli się uda)

 

Zgłoszenia prosze pisać na:

-pw

-gg(11040508)

-albo skype(mateusz.wyszogrodzki66)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...