Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , szukam kogoś do gry kto mógłby postawić serwer i pograć ze mną (ja nie mogę ponieważ mam internet 2 mb i by lagowało).

 

Nie chce mi się tu dużo pisać więc zapraszam na GG

 

Wiek - 15+

Mikrofon i skype

Moje GG : 1031370

76561197982068149.png
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestem kamerzystą, mogę nagrywać jakieś budowle, zagrajmy itp.

 

Mój skype: thekichell

 

Jeżeli ktoś potrzebuje kamerzysty, pisać! NAGRYWAM PRZY 60FPS + FAR, Cienie + Fancy/Fast !!

Opublikowano

Szukam, szukam osoby która pograła by ze mną survival, wymagań wiekowych i innych nie ma.Byle się ogarniał grę, i nie budował głupich budowli, więcej informacji na Gadu Gadu 34809757

Opublikowano

@up

nie dales nr gg

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Szukam, szukam osoby która pograła by ze mną survival, wymagań wiekowych i innych nie ma.Byle się ogarniał grę, i nie budował żałosnych budowli, więcej informacji na Gadu Gadu 34809757

 

Jeśli umiesz budować i się zachowywać:

 

Gratulujemy!,przyjmujemy właśnie takich jak Ty!

 

 

Jeśli nie umiesz budować,albo się zachowywać:

 

Nie chcemy właśnie takich jak Ty!

 

 

Chcesz ze mną rozmawiać przez skype?:

 

Jak będę Cię znał i wiedział ile masz lat,to spoko

 

Opublikowano

Siema jestem Robus2155.

 

Ok. Szukam osoby do kręcenia Let`s playów bądz escape.

Wiek najlepiej 13-16 żeby ogarniał grę. (ja mam 13)

Ty nagrywasz, montujesz i wrzucasz na YT.

Ty puszczam serwa. Mój sprzęt na to nie pozwala.

Najlepiej gdyby osoba z którą miałbym nagrywać posiadała premium.

 

Kontakt:

GG : 9530801

Xfire : robo2155

 

Pozdrowienia Robus2155!

Opublikowano

Witam Poszukuję osób/osoby do wspólnego kręcenia let's playów lub survivalu Ja nagrywam (w HD) a ktoś może stawiać serwa ale nie koniecznie

wiecej info na GG

 

Warunki :

- Działające mikro

- 13-16 lat

- być ogarniętym

- Nie używać wulgaryzmów

Info

 

GG-37365401

skayp- na gg ;]

 

Pozdro

Opublikowano

Poszukuje osob do Lets'play max 2-3 ..Zmieniam z 2-3 Jezeli ci zalezy i chcesz Kontakt....Specjalie dla ciebie zwiekszam mamy juz 5 osob !! ale moze byc jeszcze 5 ale do innego serialu jeden krecimy wszyscy a drogi tylko najlepsze osoby narazie ja i kolega

Jedna z osob musi miec jakic program do nagrywania np> Fraps , hypercam , gamecam lub CamtasiaStudio

 

WARUNKI!!

-skype

- od 11-14 lat

- jeden kamerzysta

-pomyslowosc

-kreatywnosc

-trezba byc ogarnietym i umiec grac w minecraft

 

Kontakt:

1.PW na MPC

2.Sskype-kamil25421

3.Telefon komurkowy (plus) 781089114

 

ZAPRASZAM!!

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Poszukuje osób wiek min. 18++ z dedykiem lecz nie koniecznie mogę sam postawić kontakt gg : 7762851 rzadko zaglądam na forum wiec bez pw proszę

Opublikowano

szukam server do kręcenia lets play fabuła (prędzej fabuła) itp mam słaby komp

na serverze nie powinno być ograniczenie wiekowe (mam 12 a jestem na tyle rozgarnięty że sam prowadze czyiś server)

musi być komunikacja głosowa przez ts3 lub skype

ja mogę jedynie grać nie oprawiać i montować czy wrzucać filmy na YT

fabuła podobna do jjaya

kontakt :

skype : mustafaucuncu

GG : 31486495

lub na PW

df7gj.jpg

Wiemcorobisz.jpg

Opublikowano

szukam server do kręcenia lets play fabuła (prędzej fabuła) itp mam słaby komp

na serverze nie powinno być ograniczenie wiekowe (mam 12 a jestem na tyle rozgarnięty że sam prowadze czyiś server)

musi być komunikacja głosowa przez ts3 lub skype

ja mogę jedynie grać nie oprawiać i montować czy wrzucać filmy na YT

fabuła podobna do jjaya

kontakt :

skype : mustafaucuncu

GG : 31486495

lub na PW

 

Radzę Ci żebyś fabułę trochę zmienił bo jak bardzo podobne do JJay'a to mało osób może oglądać. To moje zdanie ale rób co chcesz.

sygnaturka.jpg
Opublikowano

Szukam Kumpla do gry w minecrafta który ma serva

 

wymagane:

 

wiek 11-14

 

skype(podam na gg)

 

gadu gadu( 34604989 )

 

Co bysmy robili??

 

To co na single tylko we 2 ;D

Opublikowano

Witam Poszukuję osób/osoby do wspólnego kręcenia let's playów lub survivalu Ja nagrywam (w HD) a ktoś może stawiać serwa ale nie koniecznie

wiecej info na GG

 

Warunki :

- Sprawne Mikro

- 13-16 lat

- być ogarniętym

- Nie używać wulgaryzmów

Info

 

GG-37365401

skayp- na gg ;]

 

Pozdro

Opublikowano

Poszukuję 1 osoby do pogrania na jego lub moim serwerze ( ale u mnie gorzej:) )

- 13 lat

- mikro

- GG lub skype

GG 16274750

Skype callometa

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Szukam osoby z którą mogłbym zagrać w Minecrafta Surwival / Escape (lub w Terrarie). Serwer moge postawic ja , jak i druga osoba.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

siema

 

szukam osoby do lets play

wymagane 12 lat + ja osobiscie mam 14

mikrofon, skyp postawienie servera poniewaz jak postawie server i nagrywam mam lagi potroszku

moze to byc dziewczyna niemam nic przeciwko

 

gg:15729439

 

 

 

Ważne do 14 sierpnia

Opublikowano

Szukam 6 osób do gry.

Gra oczywiście będzie czysto survivalowa (tak jak na singlu).

Nie trzeba mieć dużego doświadczenia.

Wymagane:

Minimum 14 lat

 

Kontakt:

Skype Hayato/Gemu55

Opublikowano

Witam Poszukuję osób/osoby do wspólnego kręcenia let's playów lub survivalu Ja nagrywam (w HD) a ktoś może stawiać serwa ale nie koniecznie

wiecej info na GG

 

Warunki :

- Sprawne Mikro

- 13-16 lat

- być ogarniętym

- Nie używać wulgaryzmów

Info

 

GG-37365401

skayp- na gg ;]

 

Pozdro

Ogarniętej Osoby !! a Nie jakieś ... albo co siedzą przy kąpie 2h dziennie .. !!

 

Poszukuję normalnej osoby a nie takie co do mnie piszą !

Opublikowano

Dolacze sie do jakiegos lets play mam 14 lat rocznikowo skype i micro mam

Premium jeszcze nie mam ale zaniedlugo bede mial

Kontakt gg :16104793

Opublikowano

Zapraszamy na zapisy Let's Play Escape

 

Przechodzenie mapek Escape będzie nagrywane i przesyłane na nasz Youtub'owy kanał

 

Główny organizator Travis

 

Współorganizator Andrew

 

Kontakt GG - 6482964

 

Link do Forum - www.escapeminecraft.cba.pl

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Szukam, szukam osoby która pograła by ze mną survival, wymagań wiekowych i innych nie ma.Byle się ogarniał grę, i nie budował żałosnych budowli i miał skype, więcej informacji na Gadu Gadu: 34809757

 

Jeśli umiesz budować i się zachowywać:

 

Gratuluje!...potrzebuje takich jak ty!

 

 

 

Jeśli nie umiesz budować,albo się zachowywać:

 

Przykro mi...ale będziesz bezużyteczny!

 

 

 

Chcesz ze mną rozmawiać przez skype?:

 

Oczywiście,że możesz musisz mieć 12-13 lat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...