Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na Let's play oraz Wspólna grę


Trimi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam

Szukam osoby chętnej do kręcenia escape, let's play

 

Wymagania:

Minimum 13 lat i Micro

głos do wytrzymania i jakieś doświadczenie w kręceniu filmików

 

Szukam też kamerzysty i montażysty

 

Kontakt:

gg: 35315480 - najczęsciej

Pw

skype: dominik8

 

IP: 5.143.91.233

Sieć: domdsxd

hasło: 123

co będziemy robić: kręcić escapy, let's play

Osób: 1-2 może być więcej

diybk6.png

Opublikowano

Szukam osoby która ma ochotę kręcić filmiki na serwerze hamachi którego ja postawie osoba ta ma nagrywać i montować filmy wystarczy tylko 1 minimum 12 lat

GG: 25486383

jak coś to PW

51dmav.png
Opublikowano

Witam poszukuje kogoś kto by z nami pograł ja + kumpel + ten ktoś.

Zaczeliśmy grać wczoraj. Mam serwer hamachi 4gb ramu i neta 2mb więc lagów nie bedzie,

 

pisać na skype : ziomalekmichal2

 

od 13 lat

Opublikowano

Szukam kilku osób do gry.

Gra oczywiście będzie czysto survivalowa (tak jak na singlu + parę komend).

Nie trzeba mieć dużego doświadczenia.

Wymagane:

Minimum 14 lat

 

Kontakt:

TS3

46.4.154.138

Kanał 11 U Hayato

Hasło hayato95

Opublikowano

logornm.png

 

Witam! Nadal poszukuje 3 osób do mojego prywatnego serwera (w tym jeden kamerzysta-dodatkowy wymóg dot. mocnej konfiguracji sprzętowej). Mile widziany jest programista php/java który posłuży nam w rozbudowie naszego serwera.

Serwer będzie typu freebuild ale głównie nastawiony na wspólną zabawę w małym gronie. Planujemy wprowadzić let's play-e oraz założyć serwerowy kanał na youtube. Serwer posiada własną stronę (mało rozbudowaną jednak taki był zamiar, aby była stroną czysto informacyjną). Mamy założony również własny kanał na team-speak, także posiadanie mikrofonu obowiązkowe ale o tym później. Poszukujemy dojrzałych graczy w wyniku czego przyjmujemy jedynie od lat 16+, którzy również będą gotowi (w razie konieczności) złożyć się na dedykowany serwer (nie wielka kwota do 10 zł miesięcznie). Na razie serwer stoi u mnie i nic nie wskazuje na to aby miało by się to zmienić. Już pierwszą budowle zaczęliśmy, a nasza strona codziennie jest aktualizowana o nowe informacje. Naprawdę zachęcam bo warto, nie czekaj i napisz do mnie na gg jeśli spełniasz poniższe wymagania a dołączysz do wspaniałego grona od którego tak szybko nie uciekniesz.

 

 

O to co zaoferujemy:

 

-serwer ts

-serwer [no hamachi] 7 slotów (może to się zmienić)

-własna unikalna strona

-dojrzała, miła ekipa wraz z webmasterem/grafikiem komputerowym na czele

-...przekonacie się jak do nas dołączycie

 

 

Co będziemy robić na serwerze?

 

-przede wszystkim kręcić let's play-e, zajmować się budowaniem epickich miast,obiektów

-przechodzić mapy typu escape oraz adventure

-...+ inne atrakcje

 

 

Typ serwera: Freebuild

 

-WHITELIST: ON

-PREMIUM: OFF

-MONSTERS: ON

-ANIMALS: ON

-SLOTS: 7

-CLIENT: 1.7.3

 

 

Pluginy:

 

-AuthMe

-Essentials

-FalseBookBlock

-LWC

-WorldEdit

-VanishNoPickup

-properTime

-MagicCarpet

 

Administracja:

 

 

-nao580

 

 

Wymagania:

 

-wiek +16

-sprawny mikrofon + zainstalowany program teamspeak 3 oraz jego obsługa

-gotowość do uiszczenia co miesięcznej nie wielkiej opłaty na rzecz serwera (do 10 zł) [narazie nie konieczne]

-poczucie humory i umijętność pracowania w grupie [liczy się zgranie]

 

Podania proszę pisać na pw, lub na Gadu-Gadu [GG:4538342].

 

 

Dodatkowe informacje:

 

-Strona serwera:

http://shinpurunasekai.tk/

 

 

-Team-speak:

ts3.magicts.pl

 

Wszystkich serdecznie zapraszam i zachecam do miłej gry.

Pozdrawiam

 

nao580

Opublikowano

ID: DiamondHome NEW

IP: 5.122.219.216

Hasło: 123

 

 

 

Opis co będziemy robić: będziemy tworzyc rozne budynki mieszknia i bedziemy sie bawic

Ile osób: potrzebuje ok. 19

Inne informacje: Pisac na GG 35710250

 

Uwaga ZAPISYWANIA NA WHITE LIST (z tym zglaszac sie na hamachi bądz na GG)

Opublikowano

Opis co będziemy robić : Będziemy tworzyć wielkie budowle, piramidy zamki wierzowce itp. wszysko co wielkie ... Całe budowanie będe chciał połączyć z Lats Playem ( np co 3 dni nagrywać filmik i wżucać na yt.

Ile osób : około 3-4 Wiek około 16

Kontakt : Tel 508199042 i GG 13223409 (Na gg ciągle nie jestem ale komp ciągle chodzi, więc wole na tel )

Co jest potrzebne:

Skype

Hamachi

Coś o mnie:

Mam 16 lat ;D

Mój sprzęt:

Procesor 3x4Ghz

Ram 4Gb

HDD 1TB

Łącze 12mb (stałę łącze)

Opublikowano

Podpinam się ^^

 

Kontakt ze mną to najlepiej GG 9208209 bo pw i tu jak i na YouTube sprawdzam raz w tygodniu (czasami kilka razy dziennie)

 

Witam.Od paru tygodni mam swój server w grze Minecraft 1.7.3

Jest on na Hamachi.

ID sieci:MCraftServer1

hasło:123

IP to moze tam zobaczycie w hamachi.

----------------------------------------------------

pvp-off

spawn monsters-off

----------------------------------------------------

Jeżeli ktoś chciałby zagrać na tym serverze to też piszcie do mnie tu na PW lub do mnie na gg 6818159 tylko że na gg jestem rzadko więc nie martwcie sie odczytam nawet ^^

YouTube:MrKamishio

----------------------------

Aha i na tym serverze gra braciszek od mego kolegi ma dopiero 8 lat prawie i jest na nim adminem,ja oczywiście jako główny admin mam nick Kamil,wiec to jest glownie server od

7,8 lat do max 18.Miłego grania

Opublikowano

Zapraszam do gry, serwer ma whiteliste. Wybierzemy jedną osobę z którą chcemy grać ;]

Serwer hamachi, mamy już trochę rozbudowane.

Czego oczekujemy ?

-przede wszystkim kreatywności.

-minecraft nie musi być orginalny.

-wiek 12 - 18

- dostępności, nie będziemy grali z kimś co pół godziny dziennie będzie grał.

- poczucia humoru.

Co oferujemy ?

- Serwer hamachi

- Miłą atmosfere.

- 2 graczy 13 i 15 lat.

- Poczucie humoru.

 

 

Kontakt :

Skype - ziomalekmichal2

Opublikowano

Zapraszam do gry, serwer ma whiteliste. Wybierzemy jedną osobę z którą chcemy grać ;]

Serwer hamachi, mamy już trochę rozbudowane.

Czego oczekujemy ?

-przede wszystkim kreatywności.

-minecraft nie musi być orginalny.

-wiek 12 - 18

- dostępności, nie będziemy grali z kimś co pół godziny dziennie będzie grał.

- poczucia humoru.

Co oferujemy ?

- Serwer hamachi

- Miłą atmosfere.

- 2 graczy 13 i 15 lat.

- Poczucie humoru.

 

 

Kontakt :

Skype - ziomalmichal2

 

 

Jeszce raz daje, bo dałem zły skype ;]

Opublikowano

yhyh Wrogi ..ale CB nie ma ciagle a ja jestem to trza bylo podac Moy Skype : kamil25421

 

NIE SPAMIC !!

Zdejmiecie % ?

Proszę ;P

 

 

STOP ! Dla ACTA !

Zostaniemy Ogarniczeni Dostępowo ! Będą Nas Podsłuchiwać ! STOP DLA ACTA !

Opublikowano

Dołączę do Let's Play'a,Survival lub Escape.

Mam 12lat, jestem ogarnięty.

Mam mikrofon.

 

Pisać na GG: 6161019

58902faszer2b.png

Opublikowano

Witam.

 

Potrzebuję kogoś do let's playu.

 

Ja będe nagrywał i poszukuję wspólnika, który będzie mi towarzyszył w grze. Wspólnik musi mieć mikro.

 

Kontakt:

GG-35162588

Skype-Kamcio199812

PW

 

Zapraszam chętnych. Wybiorę najgodniejszego.

mca.png
Opublikowano

Nakręcę lat's pleya, szukam jednej osoby minimum 18 lat z poważnym głosem, oferuje serwer postawiony na dedyku do let'sa

Ja mam 19 lat.

 

gg : 601105

Opublikowano

ID: DiamondHome 2

Hasło: 123

IP powiem na hamachi :>

 

 

 

Opis co będziemy robić: Bedziemy budowac (bez pluginow) rozne domy, ogolem jaskinie, farme i takie inne Oczywiscie pozniej i zamek i bedziemy sie dobrze bawic

Ile osób: potrzebuje minimum 3 osoby a maximum 19

Inne informacje: GG > 35710250

 

Prosilabym was :>

Nie Pros mnie (lllob) inaczej admina O ADMINA

Opublikowano

Szukam kogoś do survi w 2-3 osoby i od czasu do czasu escape ja hostuję serw hamachi jak na razie gramy z kolegą mam mikro mamy po 12lat ale jesteśmy ogarnięci.

Skype : herbipl09

Nie bądź cham plusa wal!

Opublikowano

Poszukuje 1/2/3 osób do gry na serwerze hamachi let'play/survival .

 

- oferujemy serwer hamachi ( brak lagów )

 

- miłą atmosferę

 

- kulturę

 

Chętni pisać :

 

GG - 12895246

 

Skype - mhl1702

1faa9l.png

|ProUser|

Opublikowano

Yoo !

Szukam od 1 do 4 osób na wspólne granie w minecraft'a.

Serwer może być survivalowy lub zwykły freebuild.

Czasem możemy też wgrywać mapkę typu escape czy parkour.

Nie wymagam mikrofonu.

 

Pliki serwerowe wybierzemy jak już będzie kilka osób.

Tymczasem pisać mi na gg : 31120846 lub skype : a.s.t.i.l

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...