Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expresowe Expieniee Ninja Dagger Od Zera


paryfek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dmg hack jest bardzo ważny ;p ? Bo będę miał na innych postaciach to też, a mam postać do pvp. Jak usunąć tego dmg hacka wystarczy te pliki usunąć ?

  • Odpowiedzi 411
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy dmg hack jest bardzo ważny ;p ? Bo będę miał na innych postaciach to też, a mam postać do pvp. Jak usunąć tego dmg hacka wystarczy te pliki usunąć ?

musisz mieć kopie zapasowe plikow PC i PC2 jesli nie masz poszukaj ktos pewnie udostepnil. Jesli nie to musisz pobrac metinka od nowa tak mysle:)

Lubię placki. :D

Opublikowano

@Up teraz w wirek potem szybki na końcu krycie

Pomogłem? Daj mi minus

Pomogłem lub podobał ci się mój post??? Daj Mi Minus -

 

Jeżeli nie pomogłem albo nie spodobał ci się mój post też daj Minus -

 

Silkroad Jest Bogiem!!!

Granie Nałogiem !!!

Bot jest Podstawą !!!

PvP Zabawą!!!

 

niekasuj.jpg

beztytuupuw.jpg

99335456.jpg

59359065.jpg

99% ludzi umysłowo chorych czyta posty i sygnatury trzymając rękę na myszce. Teraz nie zdejmuj ręki. Jest już za późno. xD

Opublikowano

A mam małe pytanko,czy w logach widzać że używam dmghacka?

Wszędzie widać

Pomogłem lub podobał ci się mój post??? Daj Mi Minus -

 

Jeżeli nie pomogłem albo nie spodobał ci się mój post też daj Minus -

 

Silkroad Jest Bogiem!!!

Granie Nałogiem !!!

Bot jest Podstawą !!!

PvP Zabawą!!!

 

niekasuj.jpg

beztytuupuw.jpg

99335456.jpg

59359065.jpg

99% ludzi umysłowo chorych czyta posty i sygnatury trzymając rękę na myszce. Teraz nie zdejmuj ręki. Jest już za późno. xD

Opublikowano

Coś mi się zdaję, że niektóre osoby bana dostały. Bo to wcale nie trzeba zobaczyć ;f

Opublikowano

 

Coś Ci się html z Url pomylił xDD...

 

 

connect trochę slaby spot bo to tuż przy Tp do m2 jest...

 

Ja od 36 polecam iść do V1 na tą komnatę co podał paryfek.

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Który to spot w V1 bo nie widze ss'a Pomoże ktoś ? :( xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Proszeeeeeee ;ddd Kto Mi Zrobi Fajną Sygne ??? ;(

Jeżeli Nie Lubisz Justina Biebera Daj+ dajplusa.gif

http://stworzwirusa.tk/665/annaalewiesz_

<<---- Wejdziesz i pomozesz ?

Opublikowano

Tak trudno iść do v1 i expić tam gdzie się daje radę ? Jak powie czerwona komnata to tam będziesz expić z eq +0. Polecam początkowe komnaty ;] - 1,2.

 

Trzeba mieć 2x exp ?? by wbić w 3 dni +45 ?

Opublikowano

Prosze tutaj ss jak sie expi ninja dagger ;>

metekm.png

a tak bez spamu to temacik przydatny i zachecil mnie do gry daggerem ;d

 

Ps biore najwiekszego spota w v2 ta ninja i leci 6-7% na 55

 

@ jak ktos mi kupi 25 przep do v2 to do piatku bedzie 65 ;D

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

MrOMGWTF

Tak to prawda wykorzystywałem is ale dopiero od 48 lvla i to nie calkiem w legalny sposób ;>tzn z tutków jakie są na mpc

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

mam pytanie może to już było ale nie mam zbytnio teraz czasu na przeglądanie poprzednich stron (trochę ich jest xD) czy jak na 30 lvlu mam założyć koziki to mam zwracać uwagę na + ulepszenia czy brać pod uwagę średnie czy obrażenia umiejętności bo mam koziki +4 i umiejętności 20 ale średnie -4 to do expa na dmg hack się nadają czy tez nie ?

Opublikowano

kayon

 

tak bo tu dmg broni nie gra tu takiej roli jak um i zr postaci

W kozach +9 mam dmg 1000-1100 a w fms +9 za to mam tylko 1100-1200 a dmg fms 2 wiekszy od kozików

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Siemka Yo :D MAm pytanie czy bez eq na początek pociągne w 3 dni 50lv :P za pomoc Daje - xdd czy tam + jak wolicie .Dajcie - :D

Opublikowano

witam wsystkich. niepolecam prebywania na pustyni wedlug mnie jest to zbedne gdyz na generałach w m2 jest2-3 razy lepszy exp a dotego dropia flagi (73 w 1 dzien) jelonki czesto fmsy(mi7 w 1 dzien) marmurki poli i inne cenne polecam spot generalkow

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...