Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Botki Wyrzucają Eq


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak możesz to opisz mi wszystko. Gdzie wyrzucały( ss ), o której godzinie i którego dnia? To mi bardzo ułatwiłoby przewidzenie dnia i godziny na innych servach...

 

Tam gdzie stronka111 napisal na 1 stronie :)

tam jest ss.

Jak juz pisalem od 12 i jak juz pisałem dzisiaj :>

 

@Edit nie wiem co za newbie dal mi minusa :<

Apsik

  • Odpowiedzi 494
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gram na phobos i zauważyłem następujące rzeczy w poniedziałki między godziną 11 a 12:

-znikają prawie wszystkie boty

-kanał ch1 jest busy natomiast nie zdarza się to prawie wcale

 

Domyślam się że co tydzień w poniedziałek boty logują się na ch1 i wyrzucają gdzieś eq. Pytanie gdzie? v1 i most u czerwonych sprawdziłem macie inne pomysły?

 

W Chunjo codziennie masz 3-4 shopy z dropem z m2 wiec nie co tydzien ale co dzien :)

Natomiast 1x w tyg pojawia sie 2-3 shopy z x2 k.k (550k) i malze od 90-600k

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siema, to co mówi kolega 1ooPrOYT2 to jest prawda nigdzie się nie spotykają v1 [może jakieś wyjątki :D] spotykają się w m1 shinsoo tam gdzie zwykle godzina 8:00 dzisiaj się trochę spóźniłem ch2 ;]

macie tu linka jak nie wierzycie ss: http://img375.imageshack.us/gal.php?g=0818084205.jpg

 

@EDIT

 

pozostawiłem postać w tym samym miejscu i na tym samym ch, około godziny 9 15 jakieś 2 boty zalogowały się i wyrzuciło znowu 9 małży

 

@Edit

 

czy macie na serwach sklepy pod nazwą malza________xooo występują w jinno

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

aj wiem gdzie wyrzucają i o której godzinie wszystko wiem ale powiem jak się dorobię:D

 

Ech... Pewnie nic nie wiesz tylko jaja sobie robisz, żeby dzieci "NEO" błagały Cię abyś powiedział gdzie ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Zaciekawiło mię to .Widzę ze na tych ss jest cha ale serwer zamazałeś ,i chciałbym się dowiedzieć czy na twoim serwerze ch2 to jest chanel handlowy albo podaj serwer. Ta wiadomość dała mi dużo do myślenia masz +.

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

Siema, to co mówi kolega 1ooPrOYT2 to jest prawda nigdzie się nie spotykają v1 [może jakieś wyjątki :D] spotykają się w m1 shinsoo tam gdzie zwykle godzina 8:00 dzisiaj się trochę spóźniłem ch2 ;]

macie tu linka jak nie wierzycie ss: http://img375.imageshack.us/gal.php?g=0818084205.jpg

 

@EDIT

 

pozostawiłem postać w tym samym miejscu i na tym samym ch, około godziny 9 15 jakieś 2 boty zalogowały się i wyrzuciło znowu 9 małży

 

@Edit

 

czy macie na serwach sklepy pod nazwą malza________xooo występują w jinno

 

 

Bardzo sie ciesze że pomogłem : >> :) :)

Apsik

Opublikowano

mógłbyś dać pełną mapkę bo nie jestem zorientowany w Shinso i nie wiem gdzie to jest

 

 

Na 1 Stronce Stronka111 podal dokladna lokalizacje :)

To jest własnie w tym miejscu...

a Teraz jebnij mi MINUSA :>

Apsik

Opublikowano

ma ktoś może informacje na temat S3 Obsydian gdzie na tym serwerze mogą wyrzucać eq za informację dam + lub - jak kto woli

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

ma ktoś może informacje na temat S3 Obsydian gdzie na tym serwerze mogą wyrzucać eq za informację dam + lub - jak kto woli

 

 

Pewnie w tym samym miejscu co nam...

bo na kazdym serwie te chinskie boty wyrzucaja w tym samym miejscu ^^

Na onyksie.. na Exandrosie i na Elaresie.. na 1oo% bo sam sprawdzałem :)

Apsik

Opublikowano

czyli tam w Shinsoo ??

Tak.. na 1 stronie tematu "Stronka111" Na mapce podał dokladna lokalizacje tego miejsca...

Więc wystarczy na expbocie kliknąć i sam tam dojdzie :)

 

A Teraz jebnij mi MINUSA :>

Apsik

Opublikowano

Ja gram na feniksie , z 1 miesiąc temu boty się spotykały w tej miejscówce ,ale teraz już ich niema .

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

Elares Ch2 2:37 botki w m1 skraj mapy shinsoo wywalały KU KD KK małże perły itd. o.O

 

 

Mógłbyś Podać kordy, bądź Zrobic ss mapki i zaznaczyć w którym to dokladnie miejscu ? :)

Bardzo bym Prosil :)

PS. Nie bd podbierał ci dropu bo ja z Exandrosu :)

Możesz mi też napisać na pw jak co..

Bardzo bym prosil :) Pozdro.

Apsik

Opublikowano

Tutaj są miejscówki gdzie boty łowią i inne.

 

 

 

0804114713.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0804120205.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0804160119.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0804160119.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0809101417.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818100503.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818171132.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172333.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172347.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172347.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172742.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172742.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172823.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172823.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818180817.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818173048.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818173707.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174227.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174310.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174450.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174615.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174623.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818175438.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818175444.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818180745.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

@Up Lipne te ss'y są ..

Mogłeś otworzyć mini Mape i zaznaczyć tak jak stronka111 Gdzie to konkretnie jest..

a tak to ch.uja wiemy.. ; /

+ nie dostaniesz ^^ ale - tez nie ..

Apsik

Opublikowano

itahi hohoho widzę że sobie zrobiłes wyprawę po shinsoo, feniks jest ostro zawalony od botów na moim serwie też tak było ale zamknęli i pobanowali polowę botów a to że lowią w ziemi to tylko wina ich teleport hacka oni se lowia w wodzie a my ich widzimy ze lowia w ziemi, a i 7 zdj od góry to tam jest 1 char to zdaję mi sie ze to jest ten cały kox co nimi kieruje ;] a nawet nie musi pokazywać na mapie gdzie lowią domyśl się obok rybaka żeby daleko nie chodzić

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Tutaj są miejscówki gdzie boty łowią i inne.

 

 

 

0804114713.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0804120205.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0804160119.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0804160119.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0809101417.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818100503.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818171132.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172333.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172347.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172347.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172742.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172742.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172823.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818172823.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818180817.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818173048.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818173707.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174227.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174310.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174450.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174615.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818174623.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818175438.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818175444.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

0818180745.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Hahahahahah ten sklep z itemkami na 30 lv to moj !!!! jestem slawny

Dawć ++

 

Kanał YouTube kliknijTutaj

 

Subskrybent me!

 

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/ <-- Podpisz się pod petycje. niech zwierzęta nie cierpią.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...