Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Botki Wyrzucają Eq


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ty samym czasie? ehh jak ja stoję na ch1 i ch2 w v1 i u czerwonych i kurwa nic. Ten Exandros zawsze był pojebany xD

 

 

 

Ronnie ale na jakim CH to było w którym miejscu? U czerwonych czy v1? CH1 czy CH2?

sygnanu.jpg

  • Odpowiedzi 494
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no a ja od 6.40 u czerwonych na CH1 i dupa zimna. Ale nie powiedziane że to w tym samym czasie ( wątpię ) . FishBoty muszą mieć full eq żeby przyjść i zrobić przerzut :) Wydaję mi się że do 13.00 powinni i na Exandrosku przyjść :P

sygnanu.jpg

Opublikowano

Ja obszukuje całą mapkę no i w pewnej chwili zauważyłem parę botów z jinno które uciekają(8:02) .Dałem se spokój z nimi ,stanąłem w tym miejscu co podał stronka111 i ok (8:06) pojawiły się boty takie jak na ss .Stały 3-5 min i się wylogowały.

 

 

0821080046.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

@up podaj jakie ch jeśli ch1 to przyszli po małże jeśli ch2 to tylko wyrzucić zbędne rzeczy i iść do jinno zrobić sklep ;]

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Na CH2 w Jinnio nie ma jeszcze sklepów z małżami, czyli będzie przerzut w najbliższym czasie :] Exandros włączcie AutoPick xD

 

 

sklepy będą dopiero od godziny 14 lub 15 a jeśli są od rana sklepy to dzisiaj można zapomnieć o przerzucaniu eq ;]

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

ale dziwne własnie na moim seriwe powstało 6 sklepów z małżami gdzie oni eq przerzucają :D

 

@edit

ale dziwne od 6 rana stoja 4 Fb i co godzine 1 z nich wywala eq i sobie idzie teraz chciałem zoboaczyć czy łowia patrze znowu małze w eq i zalogowale sie na 30 sek 1 lvl :D ale szkoda zę tylko 1 Fb zostal ;\ a sklepy stoją

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Wnerwia mnie to ze gm nie otwierają serwów np s1 już od 2 miesięcy jest zamknięty... w du*ie mam to ze nie mogą sobie poradzić z botami ale na s1 są tylko 2 boty które łowią ;d to pzdr;]

Zbieram - :)

 

21495.png

youtube.png

ZAje. Filmik:P

u-banana.gif

banana2qs8.gif

Opublikowano

dziś o godz. ok 10:30 Na servie Onyks ch2 w tym miejscu gdzie podał Stronka111 zebrałem 2 marmury były 2 boty ale gdy zebrałem to poszły gdzieś indziej chciałem za nimi iść ale ich zgubiłem narazie jeszcze stoję na Obsydian i Onyks jak coś znowu zauważę dam edita

W dupie mam + i - proszę dać to na co zasłużyłem

Opublikowano

tak wogule tylko to bylo 2tygodnie temu one stoja tez w jinno bylo z 50shopow i duzo FB ale sie zpuznilem bo juz byla koncowka malzy nastepnego dnai ich juz niebylo:( ss niedam bo mi sie niechce:P to tak jak jest octavio to do gory sa takie domki to tam byly na ch1 puznije przyszly i te malze po 50k wystawily

Opublikowano

U mnie na serwie gdziez Fb z niebieskiego krolestwa [jest ich 15]poszli gdzieś ale nie przkładać eq bo wszystkie shopy stoja w m1 jinno i nic nie umią sprzedać :D

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Tak na każdym seriwe wywalają w czerwonkach

 

Chciałbym zrobić taką akcje na serwie żeby ,ludzie nie kupowali małż od chinioli ciekawe co by zrobili :D , szkoda że się nie da tak zrobić ;\

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

a na s2 Gdize wurzucaja? bo nie moge znalezc ; /

POSTY:

 

10 - 20 - 30 - 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100

110 - 120 - 130 - 140 - 150 - 160 - 170 - 180  190 - 200

210 - 220 - 230 - 240 - 250 - 260 - 270 - 280 - 290 - 300

310 - 320 - 330 - 340 - 350 - 360 - 370 - 380 - 390 - 400

410 - 420 - 430 - 440 - 450 - 460 - 470 - 480 - 490 - 500

510 - 520 - 530 -540 - 550 - 560 - 570 - 580 - 590 - 600

610 - 620 - 630 - 640 - 650 - 660 - 670 - 680 - 690 - 700

710 - 720 - 730 - 740 - 750 - 760 - 770 - 780 - 790 - 800...

 


                                                                                                                                                                :SwT:

Opublikowano

No to jest problem o 12:00 zauważyłem że znikły Fb z niebieskiego królestwa[ nie ma ich do teraz] w tym czasie obejrzłem każde ch w v1 oraz w czerwonmkach, wbiłem sobie do jinno i patrze 12 sklepów z małzami, MAJĄ NOWE MIEJSCE ZRZUTU ;\

 

 

o godzinie 15:00 dodatkowe sklepy w jinno z małżami dzisiaj było przerzucane około 400 małzy a za kosiłem tylko 60 ;\

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Szukam botów już od 2tygodni, codziennie znajduje boty które łowią! ale nie zawsze w tym samym miejscu. Tylko 1raz załapałem się na przerzut (30małzy, 5K.K, 3FMS) Dzisiaj znalazłem boty które łowiły :

 

SS:

 

46161903348920244864.jpg

 

@EDIT

 

jak wstawiałem SS to było 6 teraz jest 11

Opublikowano

@Up

Podaj na mapce gdzie to jest, bo widzę ze u czerwonych. Jak coś to będę ich obserwował. Przystał by się skrypt/bot który chodził by za tymi FB i zapisywał na mapce gdzie był. Jeśli ktoś by potrafił takie coś napisać to by to bardzo ułatwiło rozgryzienie tych chinoli.

Ktoś zrobi ?

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...