Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Botki Wyrzucają Eq


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra napisze FAQ o botach... żeby więcej pytań nie było

 

1. Gdzie boty wyrzucają eq?

 

Co dziennie zmieniają miejsce przeżucania !

 

 

2. Czy na każdym serwerze wyrzucają o tej samej porze?

 

 

Nie.. na każdym serwerze od s1 do s24 godzine później...

 

 

3. Co mogę zdobyć jak boty wyrzucają eq?

 

 

Wszystko... małże, marmury, kk, ulepszacze, riby, fmsy, i wiele innych.

 

 

4.czy robia to codziennie?

 

 

Nie, robia to co 48 godzin i w zwysz, zależy od serwa...

 

 

Dodatkowe info o botach:

 

5.Czemu botów jest aż tyle?

 

 

Ich exp bot na jednym otwartym oknie odpala ponad 2000 botów na 1 serwerze...

 

 

6.Jak one łowią w ziemi?

 

 

właczają teleport hacka i teleportują sie nad wode.. ale nie do końca, wiszą jak by w powietrzu a ty ich widzisz w tym samym miejscu...

 

 

To na tyle... liczę że to rozwiąrze większość spraw a dla autora mozesz to wkleić do swojego tematu na początek... wersja w kodzie:

 

 

1. Gdzie boty wyrzucają eq? 


[spoiler]Co dziennie zmieniają miejsce przeżucania ![/spoiler]
 

2. Czy na każdym serwerze wyrzucają o tej samej porze?   


[spoiler]Nie.. na każdym serwerze od s1 do s24 godzine później...[/spoiler]


3. Co mogę zdobyć jak boty wyrzucają eq?  


[spoiler]Wszystko... małże, marmury, kk, ulepszacze, riby, fmsy, i wiele innych.[/spoiler]
 

4.czy robia to codziennie?  


[spoiler]Nie, robia to co 48 godzin i w zwysz, zależy od serwa...[/spoiler]
 

Dodatkowe info o botach:  

5.Czemu botów jest aż tyle?  


[spoiler]Ich exp bot na jednym otwartym oknie odpala ponad 2000 botów na 1 serwerze...[/spoiler]


6.Jak one łowią w ziemi?  


[spoiler]właczają teleport hacka i teleportują sie nad wode.. ale nie do końca, wiszą jak by w powietrzu a ty ich widzisz w tym samym miejscu...[/spoiler]

 

 

+ Leci ;] przydatna informacja ;)

MPC Forum 4Ever

18706.png

 

18698.png

 

18691.png

 

minecraftus.png

 

 

Jeżeli pomogłem daj add.png to nic nie kosztuje ;]

miner10.png

 

 

Prosze o zdjęcie 5% :)

  • Odpowiedzi 494
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

My to trochę źle robimy ,każdy szuka sam miejsca przerzutów (tych miejsc jest bardzo dużo).Najlepiej żeby każdy powiedział co wie np. widziałem 2 dni temu boty które przerzucały eq (podaj datę ,godzinę , gdzie to zajście miało miejsce i jakie ch ).Nie pisać gdzie łowiły tylko gdzie wyrzucały cenne przedmioty . Jak nie widziałeś jak wyrzucają to nie pisz głupot .Za każde miejsce przerzutów zostaniesz wynagrodzony + lub - jak kto woli. Liczę na waszą współpracę .POZDRAWIAM :)

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

mi powieccie cos na temat s13 bo raz je widzialem ale szykowaly sie chyba do expa poniewaz robily eq wczoraj na misji widzialem z 7 botow expiacych w pt a 5 mialo eq +9 fms smiertelka itp.nie jestem biedny :] bo mam tez eq +9 ale niemam kaski na skile wiec taki zarobek to tylko przyjemnosc :) przyda sie na dalszy rozwoj postaci wiec jesli cos wiecie o s13 pisac !!!

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

- wklej to na swoją sygnaturę!

 

16900237.jpg

Luuubbbiiieee *<~_! MINUSY !_~>* Sweeet ;**

 

Poco to otwierasz?? Wpierdol byś nie chciał?!

d-_-b

 

Opublikowano

A może zrobimy inaczej. Podajcie servy na których gracie i połączymy grupki na każdym servie i będziemy szukać. Co wy na to? Może to nie brzmi zbyt ciekawie.

 

Edit.

Ja gram na Elaresie Chunjo

MPC Forum 4Ever

18706.png

 

18698.png

 

18691.png

 

minecraftus.png

 

 

Jeżeli pomogłem daj add.png to nic nie kosztuje ;]

miner10.png

 

 

Prosze o zdjęcie 5% :)

Opublikowano

Jak serwery będą już po konserwacji to zrobię mapkę i zaznaczę wszystkie miejsca ;]

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Exandros/ chunjoo :D ludzie z s13 musimy to rozpracowac :D (i z innych serwerow takze) ;]

 

moje gg jak cos: 11756180

Opublikowano

Ja z NiMa dzisiaj ich o 12 poszukamy w nocy ;] :P na Phantosie

Zapraszam

Gra: Counter Strike 1.6 Steam + Nonsteam

Strona: Strike-Premium.Xaa.Pl

Serwery:

 

COD MOD : 91.210.128.50:27033

DIABLO MOD : 91.210.128.50:27033

Opublikowano

McDrivers Exandros Jinno 724735

 

 

Widziałem dzisaj w nocy BOTY biegnace w DOLINIE ale to juz wracaly nie wiem skad i byly z wedka! Niestety nie wiem skad wracaly ale szly do teleportu do m1. Exandros godz okolo 5:00 (rano).

1209724821770342.png
Opublikowano

Na kazdym ch lowia ryby w schinsoo ;P na tych kordach 1020 318 :D

 

 

 

 

@EDIT

Jestem na ch2 i ch4 ale narazie bocikow nie widac ale moze w nocy wpadna albo jutro rano ;]

 

Jak nie mozecie dogonic bota (znika wam) to albo ich zabijajcie co chwile albo omdlenie dawajcie bo one na sh biegna jak je zabijecie to tak pomalu dojdziecie tam gdzie one ida ;]

Opublikowano

Ok zauwazylem dzisiaj o 15 boty na phantosie ch1, jinno. Narazie expia, ale caly czas na nich czatuje i zobacze czy gdzies sie rusza.

 

ss

 

 

74m.jpg

 

75m.jpg

 

 

 

Prosilbym o pomoc.

 

 

Botki sa kolo biologa jak sie idzie na tigrisa. Jak by co to BM1996BM.

Piter19.png

100 postów V

200 postów X

300 postów X

400 postów X

500 postów X

1000 postów X

 

 

 

Opublikowano

Wczoraj widziałem ok 20-40 botów które stały w m1 ,po 4 min zaczęły się ruszać i poszły w lini prostej na skraj mapy tam gdzie łowią , i spali przez 30 min ,zaczęli robić miedzy sobą pt. Może mi ktoś wytłumaczyć poco oni robią to pt ??.

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

teraz żydki handlują ze sobą, już nie wyrzucają.

Na Ch4 Onyks Chunjo, nic nie zbierze się już bo handlują ze sobą.

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%,

 

które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...