Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gdzie Botki Wyrzucają Eq


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

asz musze sprawdzic ale ja gram na s13 tu jest moj filmik jak boty cos robily i wracayly tak jakby od strony soon zobaczccie filmik albo poprostu szykowaly sie do expa bo lataly tez niektore od handlarza do kowala :]

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,

gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"

- wklej to na swoją sygnaturę!

 

16900237.jpg

Luuubbbiiieee *<~_! MINUSY !_~>* Sweeet ;**

 

Poco to otwierasz?? Wpierdol byś nie chciał?!

d-_-b

 

  • Odpowiedzi 494
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj widziałem je znowu jak przebiegały przez V1, tylko nie wiem czy EQ wyrzucały, Godzina 16:50 Ch2

Opublikowano

Up. nie rozumiem cię !!!???

 

 

 

Gdzie te boty się spotykają i robię przerzuty ???

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

na s 13 na każdym ch siedzą i łowią w miejscu(Up9)(Fotka) w pewnym momencie jeden poszedł wiec za nim podążyłem ale zaraz znikł jak by się lognął ;/ I w ciąż nie wiem gdzie się opróżniają :D

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Oto kordy w v1 na te komnatki jakby co :P 1-sza: 291, 79 2-ga: 630, 87 :)

MPC Forum 4Ever

18706.png

 

18698.png

 

18691.png

 

minecraftus.png

 

 

Jeżeli pomogłem daj add.png to nic nie kosztuje ;]

miner10.png

 

 

Prosze o zdjęcie 5% :)

Opublikowano

Coś czuje, że zmienili miejsce przerzutu tylko na jakie, ale na wszelki wypadek dzisiaj znowu sprawdzam komnaty w v1 o 10:00, 12:00 i 18:00 ^ ^

MPC Forum 4Ever

18706.png

 

18698.png

 

18691.png

 

minecraftus.png

 

 

Jeżeli pomogłem daj add.png to nic nie kosztuje ;]

miner10.png

 

 

Prosze o zdjęcie 5% :)

Opublikowano

Hmmm,Wiecie którego dnia te boty wyrzucają to eq bo zostawiłem wczoraj od 8 do 22 Kompa i nic nie wpadlo .Może ktoś powiedziałby w których dniach i godz. wyrzucaja to eq :D?

 

@EDIT

DO DZIECI NEO :JARA WAS TO KURWA ZE STAWIACIE MI MINUSY ?WYJDZCIE NA POLE I POSZUKAJCIE KOLEGÓW....Pozdro

Wejdz na http://www.pajacyk.pl/ i pomóż biednym dzieciom

Opublikowano

@UP

 

coś mi sie zdaje że ci nikt nie poda ponieważ bardzo mało osób/polaków zna stronke do niego a w ogule on kosztuje z 200 tych yengow czy co oni tam za gowna maja

Opublikowano

@UP

Ile razy pojawiło się to zapytanie w tym temacie? Odpowiadam po raz ostatni: prawdopodobnie w tym samym czasie na każdym servie. A co ja będę Ci mówił? Sprawdź sobie ^^

MPC Forum 4Ever

18706.png

 

18698.png

 

18691.png

 

minecraftus.png

 

 

Jeżeli pomogłem daj add.png to nic nie kosztuje ;]

miner10.png

 

 

Prosze o zdjęcie 5% :)

Opublikowano

Dobra napisze FAQ o botach... żeby więcej pytań nie było

 

1. Gdzie boty wyrzucają eq?

 

Co dziennie zmieniają miejsce przeżucania !

 

 

2. Czy na każdym serwerze wyrzucają o tej samej porze?

 

 

Nie.. na każdym serwerze od s1 do s24 godzine później...

 

 

3. Co mogę zdobyć jak boty wyrzucają eq?

 

 

Wszystko... małże, marmury, kk, ulepszacze, riby, fmsy, i wiele innych.

 

 

4.czy robia to codziennie?

 

 

Nie, robia to co 48 godzin i w zwysz, zależy od serwa...

 

 

Dodatkowe info o botach:

 

5.Czemu botów jest aż tyle?

 

 

Ich exp bot na jednym otwartym oknie odpala ponad 2000 botów na 1 serwerze...

 

 

6.Jak one łowią w ziemi?

 

 

właczają teleport hacka i teleportują sie nad wode.. ale nie do końca, wiszą jak by w powietrzu a ty ich widzisz w tym samym miejscu...

 

 

To na tyle... liczę że to rozwiąrze większość spraw a dla autora mozesz to wkleić do swojego tematu na początek... wersja w kodzie:

 

 

1. Gdzie boty wyrzucają eq? 


[spoiler]Co dziennie zmieniają miejsce przeżucania ![/spoiler]
 

2. Czy na każdym serwerze wyrzucają o tej samej porze?   


[spoiler]Nie.. na każdym serwerze od s1 do s24 godzine później...[/spoiler]


3. Co mogę zdobyć jak boty wyrzucają eq?  


[spoiler]Wszystko... małże, marmury, kk, ulepszacze, riby, fmsy, i wiele innych.[/spoiler]
 

4.czy robia to codziennie?  


[spoiler]Nie, robia to co 48 godzin i w zwysz, zależy od serwa...[/spoiler]
 

Dodatkowe info o botach:  

5.Czemu botów jest aż tyle?  


[spoiler]Ich exp bot na jednym otwartym oknie odpala ponad 2000 botów na 1 serwerze...[/spoiler]


6.Jak one łowią w ziemi?  


[spoiler]właczają teleport hacka i teleportują sie nad wode.. ale nie do końca, wiszą jak by w powietrzu a ty ich widzisz w tym samym miejscu...[/spoiler]

 

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Masz + za zrobieni FAQ .Boty chyba robią tak mają ,4 miejscówki do przerzutów i co 2 dni wybierają 1 z tych miejscówek i tam przerzucają .

Proszę daj + :). Odwdzięczę się .

 

anime4itahi909.png

Opublikowano

Potwierdzam, ze pojawily sie boty uzywajace opcji HANDEL! Mialo to miejsce na Exandrosie (s13) ch2. Stoi sobie tam sklepik MFS I MARMURKI czy jakos tak ale jestem pewny tego MFS. Akurat bylem w momecie zamkniecia sklepu i podbiegl bot. Nie wywalal eq lecz otworzyl handel drugiemu i przekazal caly shop fms'ow i marmurkow. Chyba koniec ze zbieraniem dropku :/

1209724821770342.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...