Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

patrząc po ss z wcześniejszych stron niektórzy mają na górze napisane np XP/Per hour, stardust  itd, skąd wy to macie Cass_ ?Ja mam tylko nick i lvl napisany 

Też podpinam się pod pytanie. ; )

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Majoreq.
Opublikowano

 

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

"Nie na gwałt" czyli jeszcze wolniej niż wersje bota które tutaj się znajdują ? porównywałeś expa w tej samej lokacji tego bota z którymś z tego tematu ?

 

gdzie w tym bocie się ustawia wszystko login lokalizacje itp 

 

 

DO DZIAŁANIA TEGO BOTA POTRZEBNE JEST VISUAL STUDIO 2015. NIE POLECAM DLA ZIELONYCH. JAK NIE OGARNIACIE VISUALA TO SIĘ ZA TO NIE BIERZCIE. POBIERZCIE SOBIE V3, DZIAŁAJĄ NIEMALŻE TAK SAMO.

 

 

Opublikowano

 

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

"Nie na gwałt" czyli jeszcze wolniej niż wersje bota które tutaj się znajdują ? porównywałeś expa w tej samej lokacji tego bota z którymś z tego tematu ?

 

gdzie w tym bocie się ustawia wszystko login lokalizacje itp 

 

 

Plik Catch'em All - PokémonGo Bot.exe. Edytujesz w visualu. Albo w notepad ++ ;)

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

"Nie na gwałt" czyli jeszcze wolniej niż wersje bota które tutaj się znajdują ? porównywałeś expa w tej samej lokacji tego bota z którymś z tego tematu ?

 

 

"Nie na gwałt" czyli nie to co robiła 1 wersja ;)

 

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

Może link do githuba albo coś?

 

Reklama?

 

Przecież to nie moje xD

 

 

 

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się  :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

"Nie na gwałt" czyli jeszcze wolniej niż wersje bota które tutaj się znajdują ? porównywałeś expa w tej samej lokacji tego bota z którymś z tego tematu ?

 

gdzie w tym bocie się ustawia wszystko login lokalizacje itp 

 

 

DO DZIAŁANIA TEGO BOTA POTRZEBNE JEST VISUAL STUDIO 2015. NIE POLECAM DLA ZIELONYCH. JAK NIE OGARNIACIE VISUALA TO SIĘ ZA TO NIE BIERZCIE. POBIERZCIE SOBIE V3, DZIAŁAJĄ NIEMALŻE TAK SAMO.

 

 

 

Jak to? Przecież notepad ++ wystarczy. Nikt nie musi pobierać VISUAL STUDIO ;)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Poda ktoś zrobionego configa do trzeciej wersji, tak aby ewoluował wszystkie pokemony, a nie oddawał, tak żeby nabić jak najwięcej levela na luckyegg, bo mam 200 pokemonow do ewolucji, a nie wyelowywuje 200 sztuk w 30 minut...

Panowie jak ustawić to? Bo mam po 600 cukierków do rattaty, pidgeyow itd a musze lvl nabić, daje max lapek dzięki

Opublikowano
<?xml version="1.0" encoding="utf-16"?>
  <AuthType>Ptc</AuthType> <!-- Google/Ptc -->
  <DefaultLatitude>52.244081</DefaultLatitude> <!-- Default Amsterdam Central Station -->
  <DefaultLongitude>21.002641</DefaultLongitude> <!-- Default Amsterdam Central Station -->
  <DefaultAltitude>10</DefaultAltitude>
  <GoogleRefreshToken></GoogleRefreshToken>
  <PtcPassword>******</PtcPassword>
  <PtcUsername>*******</PtcUsername>
  <KeepMinIVPercentage>1</KeepMinIVPercentage>
  <KeepMinCP>1000</KeepMinCP>
  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>30</WalkingSpeedInKilometerPerHour>
  <PokemonsToEvolve>
    <PokemonId>Rattata</PokemonId>
    <PokemonId>Pidgey</PokemonId>
    <PokemonId>Weedle</PokemonId>
    <PokemonId>Zubat</PokemonId>
<PokemonId>Caterpie</PokemonId>
  </PokemonsToEvolve>
</UserSettingsXml>

Ja specjalnie takiego zrobiłem pod ewolucje jak chcesz więcej pokemonów żeby ewoluował to dopisz które chcesz ja robię tylko na tych 4 bo mam cukierków po ponad 1k :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Poda ktoś zrobionego configa do trzeciej wersji, tak aby ewoluował wszystkie pokemony, a nie oddawał, tak żeby nabić jak najwięcej levela na luckyegg, bo mam 200 pokemonow do ewolucji, a nie wyelowywuje 200 sztuk w 30 minut...

Panowie jak ustawić to? Bo mam po 600 cukierków do rattaty, pidgeyow itd a musze lvl nabić, daje max lapek dzięki

 

Masz tam bodajże taką linijkę

 

<PokemonsToEvolve>

    

  </PokemonsToEvolve>

 

między tym masz pokemony, jak nie ma tego co chcesz to kopiujesz coś, wklejasz i zmieniasz na pokemona którego chcesz.

Opublikowano

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

Podaj podaj link do githuba.

Gość Majoreq.
Opublikowano

na każdym koncie mam to samo ciągle wpisuje te kody i to samo co jest???

 

Chyba zjebałeś GPS, bo nie ma 208 :P

Opublikowano

 

na każdym koncie mam to samo ciągle wpisuje te kody i to samo co jest???

 

Chyba zjebałeś GPS, bo nie ma 208 :P

 

to jest lokalizacja w sydnej 

 

 

Gość Majoreq.
Opublikowano

 

 

na każdym koncie mam to samo ciągle wpisuje te kody i to samo co jest???

 

Chyba zjebałeś GPS, bo nie ma 208 :P

 

to jest lokalizacja w sydnej 

 

 

Napewno nie.

To centrum sidnej według gugla: -33.8683152,151.2087689

Opublikowano

 

na każdym koncie mam to samo ciągle wpisuje te kody i to samo co jest???

 

Chyba zjebałeś GPS, bo nie ma 208 :P

 

thx ziom zapomniałem dodać do lokalizacji  - 

 

 

Opublikowano

A ja dalej walczę z tym aby nie wpisywać tokena co 30 minut i c**j mnie już strzela. Jest jakaś wersja, która to pomija?

Gość Majoreq.
Opublikowano

Której wersji używacie do farmienia pokemonów i z jakimi ustawieniami? Jestem ciekaw xD

Opublikowano

Mi działa ten Catch'em all ustawiony w notatniku :) Tylko muszę poczekać i sprawdzić czy nie wywala błędów.

Edit. Jedyne co ten bot robi to ewoluuje pokemony ;/

Opublikowano

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

 

Panowie i Panie !

 

Uwaga BOT nie potrzebuje do działania waszego loginu i hasła do EMAIL !

Loguję się do gry po TOKENIE GOOGLE ! więc proszę o nie wpisywanie prawidłowych danych !

Jak to sprawdzić ? wpiszcie jakie bądź passy i numer Tokenu z Waszego emaila od pokemon.. 

Gra i tak będzie działać.

cooltext1_wrhasrw.png

Opublikowano

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

 

Panowie i Panie !

 

Uwaga BOT nie potrzebuje do działania waszego loginu i hasła do EMAIL !

Loguję się do gry po TOKENIE GOOGLE ! więc proszę o nie wpisywanie prawidłowych danych !

Jak to sprawdzić ? wpiszcie jakie bądź passy i numer Tokenu z Waszego emaila od pokemon.. 

Gra i tak będzie działać.

Serio? Ameryki to Ty nie odkryłeś. Nie wiem jakim to trzeba być łosiem aby podać hasło do mejla w jakimś gównobocie XDD

 

BTW. Tam chyba login i hasło podajesz do konta PTC a nie do Google.

Opublikowano

Mam pytanie do wersji 1.

Jak zrobić, żeby od razu po złapaniu transferowało Pidgeye, Drowzee itd? Dopisać PokemonToEvolve? To zadziała?

Opublikowano

Zna ktoś powód czemu nie dostaje itemów z pokestopów? Pokemony normalnie łapie, używałem już 3 wersji i to samo wszędzie. 

sygna max 800 x200.

zmniejsza ja. jest w o mnie

Opublikowano

 

Właśnie co zrobić, żeby Tokena nie ustawiać co pół godziny ?

 

zalogować sie na ptc

 

Tym samym utracić cały postęp w grze jaki był na koncie Google -.---- głupi jesteś czy udajesz?

Opublikowano

myślę że bez żadnych pytań i zaglądania na forum, każda osoba o ilorazie IQ minimum 80 potrafi sobie wyciągnąć z konsoli tokena i dodać do cfg... wodorosty pytajcie dalej

Opublikowano

Zna ktoś powód czemu nie dostaje itemów z pokestopów? Pokemony normalnie łapie, używałem już 3 wersji i to samo wszędzie. 

Jeśli dostajesz exp, a nie dostajesz itemów to masz po prostu plecak pełny. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...