Skocz do zawartości

Małpa

 • MPC Winner
VIP
 • Zawartość

  5500
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Małpa wygrał w ostatnim dniu 24 Październik 2014

Małpa ma najbardziej lubianą zawartość!

O Małpa

 • Ranga
  ­
 • Urodziny 15 Maj

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

41314 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry, Pan jeszcze żyje? Jak się Pan miewa?

  1. Małpa

   Małpa

   Hej cześć! Żyję, miewam się dobrze. Niestety rzadko czas nawet wejść tu na forum poczytać. A co u Ciebie słychać, Damianku?

 2. poszukiwany ktoś kto ogarnia bazy danych w języku C i sortowanie

  ps.nie wiem czy są jeszcze bany za oferowanie nagrody pieniężnej w statusie, jak ktoś może mi przypomnieć to będę wdzięczny

 3. https://www.youtube.com/user/DrawWithJazza/playlists?shelf_id=9&view=50&sort=dd wybaczcie, że nie po polsku, ale na pewno dacie sobie radę, a za darmo nie spotkałem się z lepszym kursem, niż rysowanie z Jazzą :)
 4. https://pixabay.com/en/photos/background modern/ bez oznaczania autora https://www.freepik.com/index.php?goto=2&searchform=1&k=background+modern musisz oznaczyć autora, chyba że masz wykupiony plan
 5. halo, koledzy

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Lord Makin

   Lord Makin

   Cześć Dawid

  3. Creative

   Creative

   Małpa, ten z Torunia? Słynny raper co wyjechał by wrócić? 

  4. Yaboku

   Yaboku

   hej szympans

 6. jakaś dobra gra na ios rpg najlepiej single?

 7. 1. W dziale obowiązuje Regulamin Globalny Forum oraz Regulamin Lokalny Działu TeamSpeak. 2. W dziale nie można umieszczać postów, które nie wnoszą nic do tematu lub całkowicie od niego odbiegają oraz tych, które powielają istniejące już odpowiedzi. Nie można również zamieszczać treści niepomocnej czy wprowadzającej w błąd i narażającej na koszty. Ponadto każdy jest zobowiązany do argumentowania swojej wypowiedzi. 3. Użytkownik nie może udostępniać plików, które nie są jego własnością, chyba że autor wyraził na to zgodę. Nie może publikować również plików, które mogą być zagrożeniem dla innych. Ponadto do każdego pliku należy dołączyć skan. 4. Zakazane jest umieszczanie dwóch lub więcej postów pod rząd, należy używać opcji „Edytuj”. Niepoprawnie dodanego posta należy zgłosić za pomocą opcji „Zgłoś post”. 5. W dziale nie należy odświeżać tematów, chyba że do tematu zostały wprowadzone znaczące zmiany. W takiej sytuacji dozwolone jest odświeżenie swojego wątku tylko przy użyciu opcji „Odśwież ten temat”. Odświeżenie za pomocą posta będzie karane. 6. Użytkownik w swoich wypowiedziach powinien zachować kulturę oraz nie obrażać i nie prowokować innych użytkowników. 7. Obowiązuje zakaz publikowania plagiatów. 8. Obowiązuje zakaz publikowania reflinków. 9. W dziale obowiązuje zakaz handlu. 10. Obowiązuje zakaz publikowania linków do fanpage’ów oraz konkurencyjnych stron. 11. Obowiązuje zakaz organizowania konkursów bez zgody Administracji. 12. W dziale nie obowiązują przedrostki. 13. Użytkownik ma prawo do podania IP serwera TeamSpeak pod warunkiem, że jest to przykład serwera lub gdy występuje na nim jakiś problem. 14. W dziale obowiązuje poniższa tabela kar.
 8. Szukasz ikonki? Napisz tutaj! Ikony znajdziesz w tym dziale. Regulamin tematu: 1. Użytkownik ma możliwość odświeżenia ogłoszenia, ale tylko po 24 godzinach od ostatniej odpowiedzi. 2. Jeśli chcesz podziękować za pracę, nie pisz postu, tylko kliknij "Lubię to". 3. Podając link do paczki, dodaj również link do skanu pliku. 4. Nie wolno handlować i wstawiać linków typu wazer (zarabiających). 5. Jeśli praca innego użytkownika Ci się nie podoba, zostaw to dla siebie i zrób sam coś lepszego.
 9. [Download] Ogame Automizer Bot http://www.mpcforum.pl/topic/192141-dlogame-automizer-bot/ [bot] Ogame Alpha http://www.mpcforum.pl/topic/220256-bot-ogame-alpha/ SpeedSim http://www.mpcforum.pl/topic/47802-speedsim/ OgameTool http://ogame-tools.pl/ Kalkulator ACS http://kalkulator.ogame-team.pl/ Mapa Ogame http://www.mapa-ogame.pl/index.php?page=search [Tut] Dodawanie nowego statku http://www.mpcforum.pl/topic/162484-tutdodawanie-nowego-statku-by-team-mighty-heroes/ Krok po kroku - Robienie Ugameli http://www.mpcforum.pl/topic/142546-krok-po-kroku-robienie-ugameli/ Automatyczny Szpieg http://www.mapaogame.net/as/ Chcesz pomóc przy spisie? Napisz, gdy temat jst nieaktualny. Napisz, gdy chcesz bym coś dodał. Napisz, gdy masz jakieś zastrzeżenie do tematu. Pozdrawiam, Bob.Marley.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...