Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodałem nową wersję która umożliwia używanie lucky egów

Jak ustawić, aby ich używał? Poniższe ustawienie powoduje, że używa ich przy ewolucji, ale jak ktoś nie ewoluuje pokemonów?

  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>

 

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak spokojnie można zmienić lokalizacje powiedzmy z Europy do USA? Wystarczy w user.xml podać nowe kordy? I poczekać z 24h i dopiero potem włączyć bota, by nie dostać bana?

Opublikowano

30lvl wbity na bocie :D Mam pytanie da się ustawic zeby lapalo pokemona o nazwie "Pinsir" powyzej 1200cp?

bo mam ustawione zeby lapalo ogolnie 1000cp ale tych pinsirow jest od uja :/

Ile Ci to zajęło i której wersji bota używasz?

Opublikowano

Jak spokojnie można zmienić lokalizacje powiedzmy z Europy do USA? Wystarczy w user.xml podać nowe kordy? I poczekać z 24h i dopiero potem włączyć bota, by nie dostać bana?

nie czekaj żadne 24h. Wbij od razu. Dostaniesz soft bana na 10-30min i po tym czasie będziesz mógł dalej grać.

Opublikowano

Na wersji tej v4 exp na godzine 45k, moim zdaniem wiecej expa niz na wersji v1 :) expie w amsterdamie na tej startowej lokalizacji. A ile wam tak naprawde leci expa? Wiecej mniej?

Opublikowano

 

Jak spokojnie można zmienić lokalizacje powiedzmy z Europy do USA? Wystarczy w user.xml podać nowe kordy? I poczekać z 24h i dopiero potem włączyć bota, by nie dostać bana?

nie czekaj żadne 24h. Wbij od razu. Dostaniesz soft bana na 10-30min i po tym czasie będziesz mógł dalej grać.

 

Może nie 10-30 minut, ja po ustawieniu lokalizacji w USA nie mogłem grać przez 2,5h.

Opublikowano

Jaka najlepsza prędkość do chodzenia?

Tu bym za bardzo sie nie pospieszal, ustaw po prostu 50km/h bo jak moj kolega mial 80 to dopiero po 10godzinach bana dostal

Opublikowano

 

Jaka najlepsza prędkość do chodzenia?

Tu bym za bardzo sie nie pospieszal, ustaw po prostu 50km/h bo jak moj kolega mial 80 to dopiero po 10godzinach bana dostal

 

Myślałem nad jeszcze mniejszą, ale ok dzięki.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość Majoreq.
Opublikowano

Ponawiam pytanie, co to jest KeepMinIVProcentage?

Opublikowano

 

 

Jaka najlepsza prędkość do chodzenia?

Tu bym za bardzo sie nie pospieszal, ustaw po prostu 50km/h bo jak moj kolega mial 80 to dopiero po 10godzinach bana dostal

 

Myślałem nad jeszcze mniejszą, ale ok dzięki.

 

Pamiętajcie tylko że przy 19km/h+ jajka nie maja naliczanej odległości.

Opublikowano

Jakieś ciekawe pokemony są w Central Parku lub Sydney? Na santa monice najciekawszy to chyba electabuzz, a jakiegoś dratiniego bym chętnie przygarnął :D

Opublikowano

Jakieś ciekawe pokemony są w Central Parku lub Sydney? Na santa monice najciekawszy to chyba electabuzz, a jakiegoś dratiniego bym chętnie przygarnął :D

Na Santa Monica dziś Lapras był koło molo.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dlaczego mam Charmandera 135 CP, złapał mi 293 CP i wysłał tego 293?

Moje ustawienia:

<TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>
  <PrioritizeIVOverCP>true</PrioritizeIVOverCP>
  <UseLuckyEggsWhileEvolving>true</UseLuckyEggsWhileEvolving>

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Podobne pytanie co UP. 

Dlaczego nie transferuje mi żadnych pokemonów mimo, że mam zaznaczone żeby zostawiał tylko lepsze. 
Mój kod:
 

<KeepMinIVPercentage>85</KeepMinIVPercentage>
  <KeepMinCP>0</KeepMinCP>
  <WalkingSpeedInKilometerPerHour>60</WalkingSpeedInKilometerPerHour>
  <TransferDuplicatePokemon>true</TransferDuplicatePokemon>
  <KeepMinDuplicatePokemon>1</KeepMinDuplicatePokemon>
  <PrioritizeIVOverCP>true</PrioritizeIVOverCP>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...