Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pokemon GO BOT- zkompilowany łatwa konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Mam ustawiony limit 30min, jak to zmienic ? 

 

Wpisać w user.xml twój token, jest na początku odpalania się, po tym, jak wpiszesz te 8 liter.

 

Wiecie może gdzie znaleźć Snorlaxa? Proszę o koordynaty GPS :)

 

 

 

Chodzi o ten ciąg znaków??

 

http://screenshot.sh/m8YaHN3lqrMFU

 

 

Mam to przepisać do user, zapisac i wszytko?

 

 

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie chodzi mi o to. Istnieje opcja, że zostawia tylko jednego pokemona danego gatunku z najwyższym cp. Nie wpisze dokładnego cp, bo np. mam jedynego psyducka 99cp, a rattaty powyżej 100cp chcę oddawać.

 

 

Łap

  <add key="TransferType" value="leaveStrongest" />

 

Gdzie trzecia wersja (nieskompilowana) zapisuje google token? Wpisywania tego co 30 minut jest nudne.

Opublikowano

kur... mógł by ktoś nagrać filmik jak to włączyć bo mi niby działa na v2,v3 ale pokemonów itp nie łapie i nie zbiera nic o co kaman 

 

 

Gość Majoreq.
Opublikowano

 

 

Mam ustawiony limit 30min, jak to zmienic ?

Wpisać w user.xml twój token, jest na początku odpalania się, po tym, jak wpiszesz te 8 liter.

 

Wiecie może gdzie znaleźć Snorlaxa? Proszę o koordynaty GPS :)

 

Chodzi o ten ciąg znaków??

 

http://screenshot.sh/m8YaHN3lqrMFU

 

 

Mam to przepisać do user, zapisac i wszytko?

 

 

Tak

Opublikowano

No to nie działa,

 

 

 

 

Mam ustawiony limit 30min, jak to zmienic ?


Wpisać w user.xml twój token, jest na początku odpalania się, po tym, jak wpiszesz te 8 liter.

Wiecie może gdzie znaleźć Snorlaxa? Proszę o koordynaty GPS :)


Chodzi o ten ciąg znaków??

http://screenshot.sh/m8YaHN3lqrMFU


Mam to przepisać do user, zapisac i wszytko?

 

Tak

 

No to nie działa. Ciagle co 30 minut musze wpisac tokena

Gość Majoreq.
Opublikowano

kur... mógł by ktoś nagrać filmik jak to włączyć bo mi niby działa na v2,v3 ale pokemonów itp nie łapie i nie zbiera nic o co kaman

Masz bana. Przejdzie, max 24h. Następnym razem nie teleportuj się o 30 000 km, tylko o max 1 000 km i czekaj 3h zanim użyjesz bota tutaj

No to nie działa,

 

 

 

 

Mam ustawiony limit 30min, jak to zmienic ?

Wpisać w user.xml twój token, jest na początku odpalania się, po tym, jak wpiszesz te 8 liter.

 

Wiecie może gdzie znaleźć Snorlaxa? Proszę o koordynaty GPS :)

Chodzi o ten ciąg znaków??

 

http://screenshot.sh/m8YaHN3lqrMFU

 

 

Mam to przepisać do user, zapisac i wszytko?

 

Tak

No to nie działa. Ciagle co 30 minut musze wpisac tokena

Wyskakuje cała masa białego tekstu i sie program zawiesza? Jak tak, to zle wpisales.

Gość Majoreq.
Opublikowano

Ja przepisywalem i sprawdzalem 3 razy, zostawiłem na noc i działa. Nie restartowalem, ani nic

 

 

Ponawiam prośbę o gps na Snoorlaxa

Opublikowano

dlaczego nie lapie wszystkich pokemonow na 20 lvlu?

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Mam pytanie, ma ten bot jakiś limit dystansu? Czy będzie wracał na miejsce początkowe? Pytam, bo mam nadzieję, że nie będzie tak, że zostawię bota na noc, który nie wiadomo jak daleko pójdzie, a rano logując się przez Nox - dostanę soft bana.

Opublikowano

<PokemonsNotToCatch> <!-- Pokemon to not catch, leave empty to catch all pokemon -->
    <PokemonId>Rattata</PokemonId>
  </PokemonsNotToCatch>

Sprawdź jakie pokemony masz w tej linicje.

Mam pytanie, ma ten bot jakiś limit dystansu? Czy będzie wracał na miejsce początkowe? Pytam, bo mam nadzieję, że nie będzie tak, że zostawię bota na noc, który nie wiadomo jak daleko pójdzie, a rano logując się przez Nox - dostanę soft bana.

Nie wiem czy ma limit dystansu na moje oko nie ale nie dostaniesz soft bana bo chodzi tak by go nie dostac w moim przypadku zostawilem i nie dostalem.




Opublikowano

A mnie wszystko działa bez problemu. Za pierwszym razem odpaliłem i zero błędów. Macie jakieś ciekawe lokalizacje na jakieś fajne pokemony? Oprócz Central Parku, tego Milanu i Sydney.

Opublikowano

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

patrząc po ss z wcześniejszych stron niektórzy mają na górze napisane np XP/Per hour, stardust  itd, skąd wy to macie Cass_ ?Ja mam tylko nick i lvl napisany 

Opublikowano

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

Może link do githuba albo coś?

yP8u02L.png
Opublikowano

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

Może link do githuba albo coś?

 

Dał ci download. Wszystko działa bo sam korzystam, polecam :)

Opublikowano

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

Może link do githuba albo coś?

 

Reklama?

Opublikowano

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

"Nie na gwałt" czyli jeszcze wolniej niż wersje bota które tutaj się znajdują ? porównywałeś expa w tej samej lokacji tego bota z którymś z tego tematu ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nowy bot. Zwą go Catch'em All. Nie wiem czy to jest tego samego autora ale wrzucam go tu. Chyba, że chcecie osobny poradnik. Poświęcę się :D

Bot bardziej rozbudowany w ustawieniach.

 

Download: http://www47.zippyshare.com/v/8OZbHTdE/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/ca92490d0d4dd5d107edf0f5c6616ee29273d12ea4b146f9c98fa36ef945347a/analysis/

 

Bot ładnie łapie pokemony. Nie na gwałt co sprawia że nie dostaniemy szybko bana na softa :P

Ma także kolorki i łatwiej się czyta log.

 

Bez_nazwy_1.jpg

"Nie na gwałt" czyli jeszcze wolniej niż wersje bota które tutaj się znajdują ? porównywałeś expa w tej samej lokacji tego bota z którymś z tego tematu ?

 

gdzie w tym bocie się ustawia wszystko login lokalizacje itp 

 

 

Opublikowano

Poda ktoś zrobionego configa do trzeciej wersji, tak aby ewoluował wszystkie pokemony, a nie oddawał, tak żeby nabić jak najwięcej levela na luckyegg, bo mam 200 pokemonow do ewolucji, a nie wyelowywuje 200 sztuk w 30 minut...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...