Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite - ogólna dyskusja o grze


Gość Alfik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strasznie lubiłem dominację, był to tryb który dawał najwięcej frajdy z rozgrywki. To zawzięte pilnowanie punktów i ten klimacik mapy to coś co umilało rozgrywkę. Dziwie się, że Hi-rez nawet widząc wyraźne głosy graczy dotyczące dominacji nadal nie zdecydowało się na powrót tego trybu. Szkoda. 
 

  

  • Odpowiedzi 481
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Dnia 7/10/2017 o 14:24, Nael napisał:

Generalnie Smite jest grą znośną, najważniejsze jest to, że nie odstaje od swojej tematyki AŻ tak bardzo. Ostatnie dodanie niektórych bogów oraz bogiń wzbudziły we mnie fale kontrowersji. Trudno jest zrobić grę o mitologii która częściowo nie odstaje od klimatu. Mam aktualnie przegranych tysiąc dwieście godzin w Smite, oraz mogę ocenić grę jako nudną, aczkolwiek również nie można się od niej odciągnąć po dłuższych rozgrywkach. Dodatkowo, brak wyboru w trybach troszkę boli, bo moim zdaniem powinno być ich więcej. 

Więcej trybów? NIGDY W ŻYCIU, powinni i tak już dawno usunąć 2-3 tryby takie jak Clash,motd etc. Chyba nie chcesz rozdzielać graczy coraz bardziej, bo nowe tryby właśnie to robią.

Dnia 7/10/2017 o 20:28, Lukora napisał:

Ja chciałbym powrotu do 2013 z grą lagi były znikome Europejską wersje gry nie wywalało tak często było o wile więcej itemek chociaz w cholender nie z balansowanych i nieprzystosowanych wtdy nie było czegoś takiego jak adc na solo linii(ale to temat na inny czas) i ten legendarny już domination 

Bo wtedy grało mniej ludzi i prawie wszyscy nie wiedzieli dokładnie jak się gra. A poza tym takie picki jak adc na solo są świetne, bo przynajmniej jest różnorodność.

VNp6c2U.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

49233529427297937603.png

Polecam ja Artio full tank mam większy dmg od Hel i najlepszy gold na minute bez komentarza ta postać

 

 

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
9 godzin temu, RandomZCt napisał:

Gry moba to juz powoli tylko przeszlosc niestety :C

No tylko, że przykładowo League of Legends (moba) to jedna z najpopularniejszych gier na świecie więc...

VNp6c2U.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ja wiem... jedyny god jaki tam nie pasuje to Ah Puch, to jak jednoosobowa armia, poza tym zrobili tak, że jak w jednym teamie jest healer to w drugim też musi być jakiś (Terra, Hel, Ra etc.)

 

 

VNp6c2U.png

Opublikowano

Mam nadzieje że ogarną te rotacje, bo obecnie team który bardziej ogarnia roam = ZAWSZE wygrana. Rankedy to porażka w tej grze, ale na 5 sezon jak narazie nastawiam sie pozytywnie, moze w koncu nadejdzie czas by wrócic do tego tytułu.

Update: The Season 5 map is 20% wider

Goal: This encourages players to make more strategic decisions about their positioning. When you rotate as a team, it is a big deal; there is more risk and reward to this decision.

 

O tym mówiłem, obecnie roaming, rotacje = wszystko, nie ma sensu stac na linii nawet jako ADC który z założenia ma się wyfarmic, tutaj kazdy napierdala po wszystkich liniach, kto robi to lepiej, wygrywa, cieszy mnie ze to ogarniają 

 

 

Update: Jungle Camps respawn faster, but are worth less XP & gold.

Goal: Junglers have more decisions to make. Skilled junglers can maximize their impact while early mistakes will not end the game.

 

Kolejna dobra zmiana, to ja jako jungler powiniene decydować jaki playstyle obieram, jakiego campa robie teraz, kiedy gankuje, koniec z ograniczającymi timerami, znaczy pewnie nadal bedzie jakis jedyny słuszny route, ale wydaje sie to o wiele bardziej otwarte niz obecnie 

 

Update: The values for XP sharing, or splitting, have been decreased

Goal: Currently, if you are not grouping up and sharing XP, you are playing wrong. In Season 5, players can tactically choose when to group up or when to make a solo play.

 

No kurwancka, czytają mi w myślach. Cos na co narzekam od początku istnienia tego tytułu, cos, przez co ta gra nie ma potencjało by grac w nią rankedy. Brawo, szkoda ze pare lat im zajeło wyjscie z letargu, ale lepiej poźniej niż wcale

 

Update: Jungle and Lane Minions are worth more over time

Goal: We believe that the early game is too important. We wanted to slow that down without slowing down the game overall by ramping up the stakes overtime. This feature allows us to fine tune the pace of Conquest going forward.

 

No i znowu, brawo. Comebacki w tej grze były praktycznie niewykonalne, ogarnąłeś rotacje w early, wyrobiłeś przewage, koniec, możesz FF'ować.

 

No powiem tak, kierunek wyznaczyli sobie bardziej niż zajebisty, mam nadzieje że wykonanie także da rade. Trzymam kciuki mocno.

 

Opublikowano
Dnia 17.12.2017 o 01:57, Hola napisał:

Czy ja wiem... jedyny god jaki tam nie pasuje to Ah Puch, to jak jednoosobowa armia, poza tym zrobili tak, że jak w jednym teamie jest healer to w drugim też musi być jakiś (Terra, Hel, Ra etc.)

Doskonale znam zasadę z healerami i uważam, że jest bezsensu, bo healerów w ogóle nie powinno być. Wydłużają grę, powodują, że jest nudna, a dodatkowo healer healerowi nie jest równy.

 


Zmiany Conquesta na plus, najbardziej mnie cieszy dodanie mgły do jungli, bardzo istotna rzecz.

 

23 godziny temu, Hola napisał:

XDD

wLJI4KT.png

rak

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Zmiany w Jungle Campach:

 

https://officialsmite.tumblr.com/post/168973387591/developer-update-jungle-camps-bosses

 

Wyglądają pięknie! 

Cytat

Instead of being granted a portal when your team kills this jungle boss, your fountain will be granted a blessing that gives your entire team a speed boost whenever they leave the fountain. This gives players more flexibility in how they use the buff, they can go anywhere, not just to the Fire Giant area.

Świetna zmiana :D 

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Bardzo fajny wygląd nowego Gold Fury! Dobre posunięcie z tym portalem, nie przypominam sobie żeby w którejś rozgrywce w tym sezonie jakoś znacząco ten element gry wpłynął by na moją rozgrywkę. Mapa jest trochę bajkowa, przypomina mi trochę Paladins. Ciekawe w jaką stronę to wszystko pójdzie :)

  

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie warto, bo kasy z tego nie masz, proste.
Głupie pytanie, podoba ci sie gameplay, to graj, gra jeszcze wiele lat będzie wspierana, i na pewno szybko nie upadnie.

Opublikowano

"spadek graczy"

Smite ma teraz więcej graczy niż kiedykolwiek, do tego nowy sezon wychodzi więc przybędzie jeszcze więcej ludzi.

VNp6c2U.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co sądzicie o pokaźnych nerfach hunterów?

Zawsze adc byli najmocniejsi ze względu na konkret w niszczeniu postaci bez abs. Anubis potrafił zejść na 3 hity od Hou Yiego z ogarniętym buildem. Niby early jest cięzkie dla prawie każdego huntera (wyjątek to m.in. Ullr,Anhur), ale late zdecydowanie należy do łuczników.
ALE....
Po usunięciu Fatalisa wielu adc straciło przebojowość, tu przytoczę mojego maina czyli Artemis, ale również Rama czy Jing Wei. Fatalis usunięto już jakiś czas temu, jednak hunterzy się nie poddawali, dało radę walnąć pokaźną pentę jakimś Apollo czy innym Hujim. Niestety, buffy dla magów i w szczególności Guardianów, zmieszane z brakiem jakichkolwiek nowych, dobrych itemów pod hunterów, brakiem buffów dla starych rzeczy, przewróciły tę grę do góry nogami.
Ostatni patch, na nowy sezon, znerfienie pasywki DB (zwiększenie szansy na kryta? a na co to komu jeśli zamiast 600dmg walne 400?), dodane nowej pasywki do Spectral Armor (powodzenia w atakowaniu takiego Geba z owym itemkiem na odporność na kryta), wzmocnienie itemów dla magów. Czy jest w tym sens? Ostatnio grając na assaulcie AMC przeciwko Raijinowi.- Staty podobne , ilość itemów taka sama, brak odporności na ataki u nas, jak i u teammate'ów:
Dostałem 1.4k z samego Ulta Raijina, ja mu zdążyłem w tym samym czasie zadać 3 hity, krytyczne, po... 300 dmg! Z takimi itemami jak Warrior Tabi, Bloodforge, Quins Sais.
Czy tu jest balans? Nie. Czy kiedykolwiek był? Tez nie. Czy teraz mag jest nie do pokonania w early i mid? Tak.
Hunterów można budować na 3 sposoby: 1. speed attack. 2.Burst damage 3. Crit build.
Łącząc jakieś dwa sposoby, dostaniemy chyba najlepszą opcję do grania, pod warunkiem, że bez szybkości ataku mamy mocnego tanka i sami nie mamy problemów z celnością, bez pokaźnego bursta lepiej robić uniki jak pojebany by wystrzelać w anoobisa z 50 strzał, a bez krytów... no cóż, hunter bez kryta to jak majtki na dziwce, nie potrzebne. Poruszyłbym kwestię hunter vs tank 70/30 abs&dmg, ale raczej nie ma sensu, ani mi się nie chce, może kiedyś.

Chciałbym w przyszłości zobaczyć:
Nowe Itemy dla hunterów, które będą pożyteczne, nie tam jakieś atalanta bow czy poisoned shuriken
Buff itemów dla hunterów lub zmniejszenie ceny niektórych itemów, patrząc na to jakie możliwości ma mag za 2.3k golda, hunter za wiele nie zwojuje. (no  może executoner trzyma poziom)
Większa penetracja armora lub zwiększenie % physical dmg per level
Jak coś sobie przypomnę to dopisze.
Zachęcam do dyskusji na temat hunterów. Pozdrawiam.

Jestem jak Magda Gessler
Hejtuję, obrażam, niszczę..
A sam lepiej nie zrobię.
nIMl0Hd.png

 

Opublikowano

Ogólnie  adc w tej grze od dawien dawna powinien dostać nerfa pierwszym dobrym krokiem było usunięcie fatalis jak i tych bardziej przegiętych itemków 

w tym sezonie widzę bardzo dobrą zmianę, która ma wykluczyć postacie i graczy którzy mają za zadania carry gry i bardziej zacznie być ważna współpraca pomiędzy całą drużyną nie jak wcześniej wchodzi Izka z fatalisem i tym zielonym szurikenem (nie pamiętam nazwy) i robi całą grę robiąc przy tym z 5 pent. 

Co do tank vs adc to słusznie wcześniej tank ginął szybko w szczególności że ja jak gram tankiem to nie kupuje itemek na wzmocnienie obrony innych tylko własnym ciałem osłaniam drużynę i zawsze ginę z prędkością światła co powodowało że tank zawsze był bardziej do tyłu z expem i kasą niż powinien.teraz powinno to się zmienić. 

Zmiany naprawdę są na plus ta przysłowiowa kula śniegowa dla adc typowo postawionych na auto ataki nie będzie taka ogromna jak kiedyś spotykało się dwóch Rama-ów na lini to wygrywał ten który pierwszy złoży Ichivail i taka była smutna prawda.

Teraz to polecam zainteresować się adc-ami typowo postawionymi na skile taka Skadi czy Ullr to dobry strzał chociaż ten drugi to ma nerf gwarantowany 

I tak myśle że najbardziej to się oberwało solo w szczególności Belce i Ozyrkowi bo mi osobiscie bez deathtoola trudno się gra i brak blestone pendant tez trochę boli no ale zawsze można kupić mage blessing i cisnąć xD

 

 

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...