Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie otrzymalem odpowiedzi u kogo bedzie reklama ! :P

Jak widzisz w teamie kogoś z nickiem " True " to o reklamę nie masz co się martwić :) Bd miał z kim grać.

Opublikowano

 

Nie otrzymalem odpowiedzi u kogo bedzie reklama ! :P

Jak widzisz w teamie kogoś z nickiem " True " to o reklamę nie masz co się martwić :) Bd miał z kim grać.

 

Aczkolwiek na Idanis grało ledwo 600 osób, po Team olał serwer i na tym się kończyło. Myślałem chociaż, że True napiszę coś w tej sprawie, bo mimo wszystko należał do Teamu.

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

 

 

Nie otrzymalem odpowiedzi u kogo bedzie reklama ! :P

Jak widzisz w teamie kogoś z nickiem " True " to o reklamę nie masz co się martwić :) Bd miał z kim grać.

 

Aczkolwiek na Idanis grało ledwo 600 osób, po Team olał serwer i na tym się kończyło. Myślałem chociaż, że True napiszę coś w tej sprawie, bo mimo wszystko należał do Teamu.

 

Wywołują mnie to muszę napisać....

Czy nic nie pisałem na ten temat?Przecież moich wypowiedzi pod prezentacją serwera,forum serwera czy chociażby na TSie można było przeczytać/usłyszeć multum.

Na Idanisie na starcie było 750 online z czego ponad 250 osób miało chyba jakieś problemy z clientem bo zarejestrowanych po 20minutach było ponad 1k :)

Ale to tylko w formie formalnej.

Dodatkowo-Logiczne że ilość online to czy się rozwinie czy spadnie zależy od:

a)Grywalności serwera jako jakości projektu

b)Opieki administracji nad nim

W tamtym przypadku zawiodła ta druga opcja a planowałem jeszcze większą reklame po starcie...:)

Niestety tak jak pisałem milion razy "ja tu tylko sprzątam" 

W tym przypadku czyt.Dreikona nie ma nawet wątpliwości pod żadną kwestią, Azoomowi nawet mojego kota jestem w stanie powierzyć w opiekę bo zaufanie jest 100%.

Akurat w przypadku tego projektu gwarantuję że daje z siebie 100% pod kwestią reklamy :)

A chyba pamiętamy jak było 3k online na Dreikonie...:D

Pozdrawiam

True!

Opublikowano

 

 

 

Nie otrzymalem odpowiedzi u kogo bedzie reklama ! :P

Jak widzisz w teamie kogoś z nickiem " True " to o reklamę nie masz co się martwić :) Bd miał z kim grać.

 

Aczkolwiek na Idanis grało ledwo 600 osób, po Team olał serwer i na tym się kończyło. Myślałem chociaż, że True napiszę coś w tej sprawie, bo mimo wszystko należał do Teamu.

 

Wywołują mnie to muszę napisać....

Czy nic nie pisałem na ten temat?Przecież moich wypowiedzi pod prezentacją serwera,forum serwera czy chociażby na TSie można było przeczytać/usłyszeć multum.

Na Idanisie na starcie było 750 online z czego ponad 250 osób miało chyba jakieś problemy z clientem bo zarejestrowanych po 20minutach było ponad 1k :)

Ale to tylko w formie formalnej.

Dodatkowo-Logiczne że ilość online to czy się rozwinie czy spadnie zależy od:

a)Grywalności serwera jako jakości projektu

b)Opieki administracji nad nim

W tamtym przypadku zawiodła ta druga opcja a planowałem jeszcze większą reklame po starcie... :)

Niestety tak jak pisałem milion razy "ja tu tylko sprzątam" 

W tym przypadku czyt.Dreikona nie ma nawet wątpliwości pod żadną kwestią, Azoomowi nawet mojego kota jestem w stanie powierzyć w opiekę bo zaufanie jest 100%.

Akurat w przypadku tego projektu gwarantuję że daje z siebie 100% pod kwestią reklamy :)

A chyba pamiętamy jak było 3k online na Dreikonie... :D

Pozdrawiam

True!

 

Oczywiście mój post nie był w formie ataku, ponieważ Ty swoją rolę wypełniasz w 101%, chodziło mi tylko o kwestię Teamu, po wprowadzeniu szarf do IS zwinęli majdan i nic nie wyjaśnili graczom, serwer po świętach przestał istnieć, serwer online, ale nikt tam nie gra, a osobiście czekałem na Twój post w prezentacji po tym jak z serwera odszedł ostatni gracz, niestety nie doczekałem sie :D

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Serio nie można startu na piątek dać? Wiem, że technika wtedy nie ma, no ale co szkodzi wystartować, nawet jak forum padnie, to nie będzie koniec świata, a przy starcie w piątek więcej ludzi imo. 

Opublikowano

Serio nie można startu na piątek dać? Wiem, że technika wtedy nie ma, no ale co szkodzi wystartować, nawet jak forum padnie, to nie będzie koniec świata, a przy starcie w piątek więcej ludzi imo. 

Start musi być na tip top, więc nic nie przesuwajcie, bo się coś spierdzieli. Lepiej na spokojnie zapiąć wszystko na ostatni guzik i wystartować zgodnie z ustaloną datą.

 

Również niecierpliwie czekam na starego dobrego Drejka, bo brakuje stabilnych serwerów na rynku. Do zobaczenia ;)

LutUbw5.png

Opublikowano

 

 

 

Nie otrzymalem odpowiedzi u kogo bedzie reklama ! :P

Jak widzisz w teamie kogoś z nickiem " True " to o reklamę nie masz co się martwić :) Bd miał z kim grać.

 

Aczkolwiek na Idanis grało ledwo 600 osób, po Team olał serwer i na tym się kończyło. Myślałem chociaż, że True napiszę coś w tej sprawie, bo mimo wszystko należał do Teamu.

 

Wywołują mnie to muszę napisać....

Czy nic nie pisałem na ten temat?Przecież moich wypowiedzi pod prezentacją serwera,forum serwera czy chociażby na TSie można było przeczytać/usłyszeć multum.

Na Idanisie na starcie było 750 online z czego ponad 250 osób miało chyba jakieś problemy z clientem bo zarejestrowanych po 20minutach było ponad 1k :)

Ale to tylko w formie formalnej.

Dodatkowo-Logiczne że ilość online to czy się rozwinie czy spadnie zależy od:

a)Grywalności serwera jako jakości projektu

b)Opieki administracji nad nim

W tamtym przypadku zawiodła ta druga opcja a planowałem jeszcze większą reklame po starcie... :)

Niestety tak jak pisałem milion razy "ja tu tylko sprzątam" 

W tym przypadku czyt.Dreikona nie ma nawet wątpliwości pod żadną kwestią, Azoomowi nawet mojego kota jestem w stanie powierzyć w opiekę bo zaufanie jest 100%.

Akurat w przypadku tego projektu gwarantuję że daje z siebie 100% pod kwestią reklamy :)

A chyba pamiętamy jak było 3k online na Dreikonie... :D

Pozdrawiam

True!

 

True mój mistrzu masz błąd w sygnaturce xD start jest 20 lutego, chyba że ja krul dreikona czegoś nie wiem ? kappa. 

 

Co do reklamy to polecam ją troszkę później zrobić, bo chce szybko eq zrobić a potem niech ludzie się biją. xD 

 

POLECAM I ZAPRASZAM DREIKON NAJLEPSZY SERWER FOREVER w naszych serduszkach. 

xD 

Opublikowano

 

 

 

 

Nie otrzymalem odpowiedzi u kogo bedzie reklama ! :P

Jak widzisz w teamie kogoś z nickiem " True " to o reklamę nie masz co się martwić :) Bd miał z kim grać.

 

Aczkolwiek na Idanis grało ledwo 600 osób, po Team olał serwer i na tym się kończyło. Myślałem chociaż, że True napiszę coś w tej sprawie, bo mimo wszystko należał do Teamu.

 

Wywołują mnie to muszę napisać....

Czy nic nie pisałem na ten temat?Przecież moich wypowiedzi pod prezentacją serwera,forum serwera czy chociażby na TSie można było przeczytać/usłyszeć multum.

Na Idanisie na starcie było 750 online z czego ponad 250 osób miało chyba jakieś problemy z clientem bo zarejestrowanych po 20minutach było ponad 1k :)

Ale to tylko w formie formalnej.

Dodatkowo-Logiczne że ilość online to czy się rozwinie czy spadnie zależy od:

a)Grywalności serwera jako jakości projektu

b)Opieki administracji nad nim

W tamtym przypadku zawiodła ta druga opcja a planowałem jeszcze większą reklame po starcie... :)

Niestety tak jak pisałem milion razy "ja tu tylko sprzątam" 

W tym przypadku czyt.Dreikona nie ma nawet wątpliwości pod żadną kwestią, Azoomowi nawet mojego kota jestem w stanie powierzyć w opiekę bo zaufanie jest 100%.

Akurat w przypadku tego projektu gwarantuję że daje z siebie 100% pod kwestią reklamy :)

A chyba pamiętamy jak było 3k online na Dreikonie... :D

Pozdrawiam

True!

 

True mój mistrzu masz błąd w sygnaturce xD start jest 20 lutego, chyba że ja krul dreikona czegoś nie wiem ? kappa. 

 

Co do reklamy to polecam ją troszkę później zrobić, bo chce szybko eq zrobić a potem niech ludzie się biją. xD

 

POLECAM I ZAPRASZAM DREIKON NAJLEPSZY SERWER FOREVER w naszych serduszkach. 

 

Wstępną datą startu miał być 19 luty, ale mi się nigdy nie chce poprawiać sygnaturki :>

Reklama mamy nadzieję że przyniesie zamierzane efekty- Dziś po południu zapewne pierwsze publikacje :)

Pozdrawiam,

True!

Opublikowano

inaczej wyglada niz stary dreikon widze te same mapy ale inaczej wygladaja i rozumiem ze aktualizacje beda co 20 lvl-i ? :) polecam. dreikon to byl serwer na ktorym mozna bylo pograc i nie bac sie ze upadnie mam nadzieje ze bedzie tak samo :)

Opublikowano

inaczej wyglada niz stary dreikon widze te same mapy ale inaczej wygladaja i rozumiem ze aktualizacje beda co 20 lvl-i ? :) polecam. dreikon to byl serwer na ktorym mozna bylo pograc i nie bac sie ze upadnie mam nadzieje ze bedzie tak samo :)

Wcześniej co 15 były :p

Jeszcze nie myślimy nad aktualkami lv. W przyszłości pewnie będą ale aktualnie główny cel to start :D

Opublikowano

Skład administracji:

HA: Azoom (technik) & True (sponsor)

[sGM]Freevo i [TGM]Slepy

Oraz Jedna osoba która się pokaże po starcie ;v

Opublikowano

@ZnowuJa

 

IS będzie droższy od starego i mam do tej kwestii pytanie.

1.) Pisałeś, że będą tematyczne eventy ( jak na starej edycji ), ale nie pisałeś czy na tych eventach będzie można zdobyć przedmioty z IS, jeśli przedmioty będą dropić to jak będzie wyglądała szansa na drop? Pytam, ponieważ na starej edycji z eventów w miarę leciały te przedmioty jak na 0,01% szans, a jeśli teraz IS będzie droższy to przedmioty nie mogą dropić tak jak wcześniej, bo zrobi się bajzel z cenami przedmiotów z IS...

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Skład administracji:

HA: Azoom (technik) & True (sponsor)

[sGM]Freevo i [TGM]Slepy

Oraz Jedna osoba która się pokaże po starcie ;v

 

Ślepemu zróbcie przyspieszony kurs na GM'a. Chłopak nie ogarnia w ogóle co jest pięć. :)

Pamiętne czasy, co na Idanisie banował za nic. A potem wybanował z 10 osób bo się cisneli między sobą.

Czy tutaj będę musiał się maskować pod innym nickiem, żeby ten placek mnie nie banował? - Jest bardzo groźny :v

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

 

Skład administracji:

HA: Azoom (technik) & True (sponsor)

[sGM]Freevo i [TGM]Slepy

Oraz Jedna osoba która się pokaże po starcie ;v

 

Ślepemu zróbcie przyspieszony kurs na GM'a. Chłopak nie ogarnia w ogóle co jest pięć. :)

Pamiętne czasy, co na Idanisie banował za nic. A potem wybanował z 10 osób bo się cisneli między sobą.

Czy tutaj będę musiał się maskować pod innym nickiem, żeby ten placek mnie nie banował? - Jest bardzo groźny :v

 

 

Każdemu należy się szansa, ale niektórzy po prostu się nie nadają do niektórych rzeczy :p

Będzie jakiś system rang?

nlUSIa9.png

Opublikowano

 

Skład administracji:

HA: Azoom (technik) & True (sponsor)

[sGM]Freevo i [TGM]Slepy

Oraz Jedna osoba która się pokaże po starcie ;v

 

Ślepemu zróbcie przyspieszony kurs na GM'a. Chłopak nie ogarnia w ogóle co jest pięć. :)

Pamiętne czasy, co na Idanisie banował za nic. A potem wybanował z 10 osób bo się cisneli między sobą.

Czy tutaj będę musiał się maskować pod innym nickiem, żeby ten placek mnie nie banował? - Jest bardzo groźny :v

 

jak na idanisie łącza ilość wszystkich banów nie wynosiła 10 :D to o czym Ty prawisz ;D 

Jeżeli chodzi o kwestie Mojej rangi mam tylko tgma jeżeli zrobie coś źle zostanie mi ona zdjęta :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...