Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

rejestracja i start o której, bo nie wiem ile mam czasu odespać nocną zmiane

 

Start o 18, co do rejestracji jeszcze nie wiemy o ile wcześniej będzie odpalona.

pIOuQ29.png

Opublikowano

 możemy nabyć w ItemShopie  

 prawie wszystko do zdobycia w item shopie, a ch*j z takim serwerem..

Opublikowano

"Mordko", mnie to nie interesuje. w dziale Poradniki jest regulamin i zawarte jest "W dziale obowiązuje Regulamin Forum", a w ogólnym jest dokładnie napisane "Pisania nieuzasadnianych wypowiedzi", sam dostałem punkty za to, że napisałem taki post jak ten moderatorek, więc jakbyś mógł to nie mieszaj się z wszystkim, bo działasz mi na nerwy jak ten kolejny " Gemik " Ślepy...

 

 

Tak się bawią test moderatorzy :

17275533.jpg?1455920644
17275532.jpg?1455920644



Typowy Polak, błędy widzi tylko u innych ;) aż świerzbią rączki, gdy taka osoba mówi mi o przestrzeganiu regulaminu, a sama ma to w d*pie.
Szkoda, że i tak nie otrzyma punktów, bo zawsze można edytować posta, a gdy normalny użytkownik napisze taki post to od razu leci punkt. Typowa forumowa polityka.
­


Mordko, ale punkt o tym ze ma być uzasadnienie odnosi się głównie do działu propozycje.
Jaki sens uzasadniać to ze fajny poradnik xD

Moim zdaniem jest to neutralne przewinienie a nawet go nie ma. Dalej, jeśli jest test modem to zawsze może wylecieć :v

 

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?
mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

za 50 zł masz 875 sm kostium exp 60 sm pet exp ( najlepszy ) 180 sm wierzchowców narazie nie ma a fryzury tylko pvp ^^

To są stare ceny z dreikona s1.

a jest tutaj możliwość doładowania konta PSC? Bo czytałem że da rade :D


Bedzie taka możliwość ;)

Kiedy Client będzie ?

Dziś do południa powinien się pojawić

 

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?
mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

pewnie, ze starczy i podejrzewam, ze jeszcze zostnaie dosyc sporo
is na dreikonie byl jednym z najbardziej znosnych is'ow na privach jakie kiedykolwiek spotkalem, a gralem na wielu i tylko dreikonowi dalem zarobic ;)
@top
czy eq bedzie do zrobienia rownie latwe tak jak bylo to na s1?
Eq będzie się łatwo robić.

A is bedzie jednak trochę droższy ale to zobaczycie juz niedługo ;)

 

 

 

­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

"Mordko", mnie to nie interesuje. w dziale Poradniki jest regulamin i zawarte jest "W dziale obowiązuje Regulamin Forum", a w ogólnym jest dokładnie napisane "Pisania nieuzasadnianych wypowiedzi", sam dostałem punkty za to, że napisałem taki post jak ten moderatorek, więc jakbyś mógł to nie mieszaj się z wszystkim, bo działasz mi na nerwy jak ten kolejny " Gemik " Ślepy...

 

 

Tak się bawią test moderatorzy :

 

 

17275533.jpg?1455920644

17275532.jpg?1455920644

 

 

Typowy Polak, błędy widzi tylko u innych ;) aż świerzbią rączki, gdy taka osoba mówi mi o przestrzeganiu regulaminu, a sama ma to w d*pie.

Szkoda, że i tak nie otrzyma punktów, bo zawsze można edytować posta, a gdy normalny użytkownik napisze taki post to od razu leci punkt. Typowa forumowa polityka.

­

Mordko, ale punkt o tym ze ma być uzasadnienie odnosi się głównie do działu propozycje.

Jaki sens uzasadniać to ze fajny poradnik xD

 

Moim zdaniem jest to neutralne przewinienie a nawet go nie ma. Dalej, jeśli jest test modem to zawsze może wylecieć :v

 

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

za 50 zł masz 875 sm kostium exp 60 sm pet exp ( najlepszy ) 180 sm wierzchowców narazie nie ma a fryzury tylko pvp ^^

To są stare ceny z dreikona s1.

a jest tutaj możliwość doładowania konta PSC? Bo czytałem że da rade :D

Bedzie taka możliwość ;)

Kiedy Client będzie ?

Dziś do południa powinien się pojawić

 

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

pewnie, ze starczy i podejrzewam, ze jeszcze zostnaie dosyc sporo

is na dreikonie byl jednym z najbardziej znosnych is'ow na privach jakie kiedykolwiek spotkalem, a gralem na wielu i tylko dreikonowi dalem zarobic ;)

@top

czy eq bedzie do zrobienia rownie latwe tak jak bylo to na s1?

Eq będzie się łatwo robić.

 

A is bedzie jednak trochę droższy ale to zobaczycie juz niedługo ;)

 

 

 

­

nie poplacz się że dostałeś ostrzezenie na forum metina - najlepie skocz z okna  :makka:

 

 

O której dokładnie rejestracja będzie?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...