Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie. Czy będzie eq do expa ? ( na potworki ) ?  

Tylko broń do expa :D

 

Niektóre przedmioty pvp zapewne też będą mogły się przydać do expienia ;) 

Czy ceny rzeczy z IS będą takie same jak obecne i czy ilość doładowywanych SM się nie zmieni?

Ceny będą większe, lecz is będzie stały a przy kupnie PSC będzie dostawać się trochę więcej niż za SMS.

No i oczywiście is będzie dropił na eventach tematycznych, kupony Sm będą dostępne cały czas a normalnie z gry będą dropiły słabsze odpowiedniki kostiumów, fryzur i wierzchowców.

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.)Czy skiny petów dają jeszcze jakieś dodatkowe bonusy ?

2.)Przetestowaliście wszystkie wierzchowce pod kątem prędkości ruchu i samej animacji ?

3.)Czy IS będzie dostępny od razu na starcie ?

4.)Jak działa system run? tzn. działa to tak, że dropie "tajemniczą runę", losuję jakąś runę np. runę siły i mogę wylosować albo 5%, 15% lub 25%? Znając życie to i tak każdy będzie dążył do najlepszych bonusów, bo przykładowo bonusy pośrednie, nie ma się szans na pvp z osobą z maksymalnym bonami :) więc ten system według mnie trochę kijowy i zmuszający do ciągłego chodzenia na dungeony ;/

 

@ZnowuJa

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

W sumie chyba pierwsza zapowiedź serii od.....Weezego!

Anty reklama zawsze spoko.

 

 

Jak z update? Mam nadzieje że nie bd co miesiac zwiekszany lvl ( nawet zostawilbym max 160 i nie zwiekszal ) a skupil sie na nowych systemach itp.

Chodzi o to ze bd powtorka z rozgrywki z innych serwerow.. gdzie nie zdarzę np się pobić porobić klasówki itp bo zaraz bd kolejny up.

Opublikowano

 

W sumie chyba pierwsza zapowiedź serii od.....Weezego!

Anty reklama zawsze spoko.

 

 

Jak z update? Mam nadzieje że nie bd co miesiac zwiekszany lvl ( nawet zostawilbym max 160 i nie zwiekszal ) a skupil sie na nowych systemach itp.

Chodzi o to ze bd powtorka z rozgrywki z innych serwerow.. gdzie nie zdarzę np się pobić porobić klasówki itp bo zaraz bd kolejny up.

 

Taki mamy zamiar, jak najmniej aktualek lv. Więcej takich czysto z systemami, eventami. Więc spokojnie można się pokusić nawet o zrobienie klasówek :D

 

 

 

ooo zawitam i czekam  :) Ferie bedzie nerd  :D a co do ISU czy bedzie płatność psc bo nie doczytałem 

Będzie PSC :D

Opublikowano

1.)Czy skiny petów dają jeszcze jakieś dodatkowe bonusy ?

2.)Przetestowaliście wszystkie wierzchowce pod kątem prędkości ruchu i samej animacji ?

3.)Czy IS będzie dostępny od razu na starcie ?

4.)Jak działa system run? tzn. działa to tak, że dropie "tajemniczą runę", losuję jakąś runę np. runę siły i mogę wylosować albo 5%, 15% lub 25%? Znając życie to i tak każdy będzie dążył do najlepszych bonusów, bo przykładowo bonusy pośrednie, nie ma się szans na pvp z osobą z maksymalnym bonami :) więc ten system według mnie trochę kijowy i zmuszający do ciągłego chodzenia na dungeony ;/

 

@ZnowuJa

1. Nie, skiny dają tylko wygląd, w żadnym stopniu nie są wymagane - ot to taki dodatek dla maniaków ;)

2. Tak jak pisałem, prędkości wydają się być podobne, ale gdyby jednak coś nam umknęło poproszę odpowiednich ludzi o poprawienie danego wierzchowca, w takim przypadku należy tylko to do nas zgłosić ;)

3. Na start lub jeden dzień po starcie.

4. Właśnie na tym ma polegać ten system. Potrzebujemy wylosować maksymalne bonusy, a runy zawsze można odkupić od kogoś innego ;) Same dungi nie będą jakieś uciążliwe, raczej idziemy w prostotę - tak jak lubicie ;)

 

Czy będą sklepy offline ?

Tak

pIOuQ29.png

Opublikowano

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

Opublikowano

 

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

 

Co ma technik forum do startu serwera, skoro forum działa prawidłowo? 

Opublikowano

-Jak będzie w grocie, respy metków będą losowe czy ciągle te same miejsca? Nie pamiętam jak było kiedyś

-Pety mają 3 bonusy i daję 3 losowy, że np. może dać 3x silny przeciwko diabłom itp czy jakoś podzielone jak kiedyś było?

 

Ogólnie to widać, że pety i kostiumy/fryzurki darmowe z gry zostały osłabione, specjalnie żeby więcej z Isu kupować..

Opublikowano

 

 

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

 

Co ma technik forum do startu serwera, skoro forum działa prawidłowo? 

 

Jeśli poleci stronka / forum a jego nie będzie. Może być cięzko :\

-Jak będzie w grocie, respy metków będą losowe czy ciągle te same miejsca? Nie pamiętam jak było kiedyś

-Pety mają 3 bonusy i daję 3 losowy, że np. może dać 3x silny przeciwko diabłom itp czy jakoś podzielone jak kiedyś było?

 

Ogólnie to widać, że pety i kostiumy/fryzurki darmowe z gry zostały osłabione, specjalnie żeby więcej z Isu kupować..

W grocie zawsze były stałe respy, tutaj też będą.

Pety mają 3 bonusy ale nie mogą wbić 2 takie same i nie ma też tak że np. na 1 slocie są tylko statystyki.

Przykładowo może wbić:

Siła/Zręczność/Lud

albo

Umiejętności/Średnie/Siła

 

No, na s1 też nie dawały za dużo. Zawsze minimalizuje to różnice między graczami z is a bez.

Opublikowano

 

 

 

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

 

Co ma technik forum do startu serwera, skoro forum działa prawidłowo? 

 

Jeśli poleci stronka / forum a jego nie będzie. Może być cięzko :\

-Jak będzie w grocie, respy metków będą losowe czy ciągle te same miejsca? Nie pamiętam jak było kiedyś

-Pety mają 3 bonusy i daję 3 losowy, że np. może dać 3x silny przeciwko diabłom itp czy jakoś podzielone jak kiedyś było?

 

Ogólnie to widać, że pety i kostiumy/fryzurki darmowe z gry zostały osłabione, specjalnie żeby więcej z Isu kupować..

W grocie zawsze były stałe respy, tutaj też będą.

Pety mają 3 bonusy ale nie mogą wbić 2 takie same i nie ma też tak że np. na 1 slocie są tylko statystyki.

Przykładowo może wbić:

Siła/Zręczność/Lud

albo

Umiejętności/Średnie/Siła

 

No, na s1 też nie dawały za dużo. Zawsze minimalizuje to różnice między graczami z is a bez.

 

 

Minimalizuje? Te pety/kostiumy/fryzury/wierzchowce darmowe w grze są gorsze, a co za tym idzie jeszcze gorsze od tych z isu niż było wcześniej. 

Opublikowano

W sumie chyba pierwsza zapowiedź serii od.....Weezego!

 

 

 

Nie przejmuj się, jedna anty reklama u tego błazna nieroba nie zaszkodzi serwerowi, ale zostawmy temat człowieka, który bierze każde zlecenie byle by cokolwiek gorsza wpadło na paczkę szlugów...

 

Kiedy poznamy ceny ISu? dużo ludzi domaga się tego na forum i tutaj, więc warto by było poinformować o tym graczy...

­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

 

 

 

 

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

 

Co ma technik forum do startu serwera, skoro forum działa prawidłowo? 

 

Jeśli poleci stronka / forum a jego nie będzie. Może być cięzko :\

-Jak będzie w grocie, respy metków będą losowe czy ciągle te same miejsca? Nie pamiętam jak było kiedyś

-Pety mają 3 bonusy i daję 3 losowy, że np. może dać 3x silny przeciwko diabłom itp czy jakoś podzielone jak kiedyś było?

 

Ogólnie to widać, że pety i kostiumy/fryzurki darmowe z gry zostały osłabione, specjalnie żeby więcej z Isu kupować..

W grocie zawsze były stałe respy, tutaj też będą.

Pety mają 3 bonusy ale nie mogą wbić 2 takie same i nie ma też tak że np. na 1 slocie są tylko statystyki.

Przykładowo może wbić:

Siła/Zręczność/Lud

albo

Umiejętności/Średnie/Siła

 

No, na s1 też nie dawały za dużo. Zawsze minimalizuje to różnice między graczami z is a bez.

 

 

Minimalizuje? Te pety/kostiumy/fryzury/wierzchowce darmowe w grze są gorsze, a co za tym idzie jeszcze gorsze od tych z isu niż było wcześniej. 

 

Jeśli by ich nie było to przepaść by była ogromna między tymi bez kostiumów a tymi z . :v

Opublikowano

 

 

 

 

 

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

 

Co ma technik forum do startu serwera, skoro forum działa prawidłowo? 

 

Jeśli poleci stronka / forum a jego nie będzie. Może być cięzko :\

-Jak będzie w grocie, respy metków będą losowe czy ciągle te same miejsca? Nie pamiętam jak było kiedyś

-Pety mają 3 bonusy i daję 3 losowy, że np. może dać 3x silny przeciwko diabłom itp czy jakoś podzielone jak kiedyś było?

 

Ogólnie to widać, że pety i kostiumy/fryzurki darmowe z gry zostały osłabione, specjalnie żeby więcej z Isu kupować..

W grocie zawsze były stałe respy, tutaj też będą.

Pety mają 3 bonusy ale nie mogą wbić 2 takie same i nie ma też tak że np. na 1 slocie są tylko statystyki.

Przykładowo może wbić:

Siła/Zręczność/Lud

albo

Umiejętności/Średnie/Siła

 

No, na s1 też nie dawały za dużo. Zawsze minimalizuje to różnice między graczami z is a bez.

 

 

Minimalizuje? Te pety/kostiumy/fryzury/wierzchowce darmowe w grze są gorsze, a co za tym idzie jeszcze gorsze od tych z isu niż było wcześniej. 

 

Jeśli by ich nie było to przepaść by była ogromna między tymi bez kostiumów a tymi z . :v

 

 Chodzi mi o to, że na poprzednim dreikonie przepaść między kostiumami z gry, a kostiumami z IS była mniejsza. Teraz osłabili te kostiumy itp z gry

Opublikowano

@ZnowuJa

 

Co z zielarstwem, została powiększona ilość podnoszonych kwiatków? Na s1 gdy nie było eventów zielarskich to było ciężko o mikstury, ponieważ zbierało się z tego co pamiętam do max 5 sztuk...

Kiedy dowiemy się jakie będą ceny w IS?

Będzie rękawica złodzieja i monetka?

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

@ZnowuJa

 

Co z zielarstwem, została powiększona ilość podnoszonych kwiatków? Na s1 gdy nie było eventów zielarskich to było ciężko o mikstury, ponieważ zbierało się z tego co pamiętam do max 5 sztuk...

Kiedy dowiemy się jakie będą ceny w IS?

Będzie rękawica złodzieja i monetka?

Zielarstwo będzie jak na s1 czyli tam do 5 się zbierało.

Z tym jakoś nie było problemów, na eventach była zawsze masa roślin ;)

 

Rękawicy złodzieja nie będzie. Monetka raczej będzie :D

 

Co do IS to obstawiam, że przed startem na stronce pojawią się już ceny. 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Bs jest wbudowany ? 

Tak, będzie dostępny pod przyciskiem obok ekwipunku.

Podacie w prezentacji bony, jakie będą działać na danych mapach?

Czemu nie możecie wystartować w piątek? 

W piątek technika forum miało nie być.

Nieumarli, Diabły, Orki i Mistyki. Bonusu na zwierzaki nie ma, jest zastąpiony silny przeciwko metinom. 

A jaki bonus konkretnie działa na której to gracze zaraz po starcie rozpracują :D

 

Co ma technik forum do startu serwera, skoro forum działa prawidłowo? 

 

Jeśli poleci stronka / forum a jego nie będzie. Może być cięzko :\

-Jak będzie w grocie, respy metków będą losowe czy ciągle te same miejsca? Nie pamiętam jak było kiedyś

-Pety mają 3 bonusy i daję 3 losowy, że np. może dać 3x silny przeciwko diabłom itp czy jakoś podzielone jak kiedyś było?

 

Ogólnie to widać, że pety i kostiumy/fryzurki darmowe z gry zostały osłabione, specjalnie żeby więcej z Isu kupować..

W grocie zawsze były stałe respy, tutaj też będą.

Pety mają 3 bonusy ale nie mogą wbić 2 takie same i nie ma też tak że np. na 1 slocie są tylko statystyki.

Przykładowo może wbić:

Siła/Zręczność/Lud

albo

Umiejętności/Średnie/Siła

 

No, na s1 też nie dawały za dużo. Zawsze minimalizuje to różnice między graczami z is a bez.

 

 

Minimalizuje? Te pety/kostiumy/fryzury/wierzchowce darmowe w grze są gorsze, a co za tym idzie jeszcze gorsze od tych z isu niż było wcześniej. 

 

Jeśli by ich nie było to przepaść by była ogromna między tymi bez kostiumów a tymi z . :v

 

 Chodzi mi o to, że na poprzednim dreikonie przepaść między kostiumami z gry, a kostiumami z IS była mniejsza. Teraz osłabili te kostiumy itp z gry

 

O ile pamiętam to było podobnie.

Zawsze is daje dużo więcej, ale ten IS tak czy siak da się kupić w grze.. więc ja nie widzę problemu.

sy89ps.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...