Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie za dużo tych " youtuberów " którzy by nawet własną matkę nagrali w ubikacji za te 30 zł?

Chodzi o to że potem już nie bd u kogo brać tego wszystkiego choć moim zdaniem jedyna reklama to wallander i perfect.

Akurat pod tym kątem wszystko jest zaplanowane-Przewidzieliśmy ten fakt ;)

Pozdrawiam,

True :)

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Metanabol'



Gdybyś czytał gazety i oglądał wiadomości to byś wiedział że "Wallander" już nie nagrywa :*­


@True990

Gdybyście pomyśleli i chcieli bardziej rozwijać serwer o nowych graczy :)

Na polskim yt jest sporo yt którzy nagrywają :)

Gdybyście brali 4x YT'berów na miesiąc nagrali by serie po 10 odcinków :) Co 3 dni film z serwera :) co daje nam miesiąc 10x3=30dni :)

I jakoś byś się serwer rozwijał jakiś duży update i wszyscy jutuberzy nagrywają ten udpate z 2 odcinki :)

I myślę że stała liczba graczy 500-600 po roku istnienia serwera było by wspaniałą liczbą !

 

Opublikowano

Czy ktoś grający na pierwszej edycji mógłby sie wypowiedzieć na temat dropu ninją? Oraz jak tu wygląda pvp, bardziej skille/hity? 

Opublikowano

@UP

Każda postać na S1 była dobra do dropu czy też PvP, nie było 1 a lepszej. 

Więc ja polecam każdą.

@True990

Gdzie wpisać Kod Promocyjny czy jak się to nazywa.

Opublikowano

Czy ktoś grający na pierwszej edycji mógłby sie wypowiedzieć na temat dropu ninją? Oraz jak tu wygląda pvp, bardziej skille/hity? 

Grałem na każdej odsłonie ninja na s1 gralem daggerem na s2 gralem archerem i szczerze powiedziawszy bez problemu sobie radziłem.

Dodam że z biegem czasu zakupiłem Item-Shop ale za yangi gdyż byłem w wieku szkoły sredniej gdzie nie zarabiałem i nie mogłem sobie pozwolić na przelewy.

 

Jak dla mnie jeden z lepszych serwerów wiadomo jedne klasy lepsze drugie gorsze w pvp a jak było z pvp nie pamiętam bo to już było dawniej. 

PS. zawsze wbijałem maxa :)

 

 

@Edit

mam pytanie gdyż na stronie dreikon po zalogowanoiu sie mam stare postacie z serwera. Czy podczas nowej odsłony będzie inna strona czy jak to jest?

Stare konta beda obowiązywały?

3b2cf76ad4ac5.png

Opublikowano

Jak z skilami u heallera?

Są one jakoś podkręcone?

Mam na myśli leczenie i zwiększenie ataku.

Jeśli będzie potrzeba to zmienimy ;D

 

Czy ktoś grający na pierwszej edycji mógłby sie wypowiedzieć na temat dropu ninją? Oraz jak tu wygląda pvp, bardziej skille/hity? 

Grałem na każdej odsłonie ninja na s1 gralem daggerem na s2 gralem archerem i szczerze powiedziawszy bez problemu sobie radziłem.

Dodam że z biegem czasu zakupiłem Item-Shop ale za yangi gdyż byłem w wieku szkoły sredniej gdzie nie zarabiałem i nie mogłem sobie pozwolić na przelewy.

 

Jak dla mnie jeden z lepszych serwerów wiadomo jedne klasy lepsze drugie gorsze w pvp a jak było z pvp nie pamiętam bo to już było dawniej. 

PS. zawsze wbijałem maxa :)

 

 

@Edit

mam pytanie gdyż na stronie dreikon po zalogowanoiu sie mam stare postacie z serwera. Czy podczas nowej odsłony będzie inna strona czy jak to jest?

Stare konta beda obowiązywały?

 

Trzeba będzie założyć nowe konto. Wszystko na stronie Dreikon.pl ale jeszcze nie dziś :D

Opublikowano

 

 

Co z tymi sms'ami ? Przyjdzie cos na moje 4 numery ? :D

Jutro pewnie będę dopiero wysyłał :>

 

Bedzie tak jak na idanis ?

 

Dokładnie

 

 

 

 

@UP

Każda postać na S1 była dobra do dropu czy też PvP, nie było 1 a lepszej. 

Więc ja polecam każdą.

@True990

Gdzie wpisać Kod Promocyjny czy jak się to nazywa.

Jeśli webmaster się pojawi to po zalogowaniu na stronie i po wejściu w opcje "płatności" będzie rubryka kod promocyjny i tam go wpisujemy ;)

 

 

@Metanabol'

 

 

 

Gdybyś czytał gazety i oglądał wiadomości to byś wiedział że "Wallander" już nie nagrywa :*­

 

 

@True990

 

Gdybyście pomyśleli i chcieli bardziej rozwijać serwer o nowych graczy :)

 

Na polskim yt jest sporo yt którzy nagrywają :)

 

Gdybyście brali 4x YT'berów na miesiąc nagrali by serie po 10 odcinków :) Co 3 dni film z serwera :) co daje nam miesiąc 10x3=30dni :)

 

I jakoś byś się serwer rozwijał jakiś duży update i wszyscy jutuberzy nagrywają ten udpate z 2 odcinki :)

 

I myślę że stała liczba graczy 500-600 po roku istnienia serwera było by wspaniałą liczbą !

 

Nie do końca, sporo yt-berów oczywiście jest ich troche natomiast prawda jest prosta i nie którym znana-Połowa z nich jest mało warta ;)

Dodatkowo nie każdego yt-bera da się namówić na serię aczkolwiek spokojnie akurat pod tym kątem będę przygotowany gdy będzie potrzeba 

Pozdrawiam,

True!

Opublikowano

Od którego lvl możemy robić gildię, standardowe tworzenie czy coś nowego? 

Pytam ponownie. 

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

 

 

 

Co z tymi sms'ami ? Przyjdzie cos na moje 4 numery ? :D

Jutro pewnie będę dopiero wysyłał :>

 

Bedzie tak jak na idanis ?

 

Dokładnie

 

 

 

 

@UP

Każda postać na S1 była dobra do dropu czy też PvP, nie było 1 a lepszej. 

Więc ja polecam każdą.

@True990

Gdzie wpisać Kod Promocyjny czy jak się to nazywa.

Jeśli webmaster się pojawi to po zalogowaniu na stronie i po wejściu w opcje "płatności" będzie rubryka kod promocyjny i tam go wpisujemy ;)

 

 

@Metanabol'

 

 

 

Gdybyś czytał gazety i oglądał wiadomości to byś wiedział że "Wallander" już nie nagrywa :*­

 

 

@True990

 

Gdybyście pomyśleli i chcieli bardziej rozwijać serwer o nowych graczy :)

 

Na polskim yt jest sporo yt którzy nagrywają :)

 

Gdybyście brali 4x YT'berów na miesiąc nagrali by serie po 10 odcinków :) Co 3 dni film z serwera :) co daje nam miesiąc 10x3=30dni :)

 

I jakoś byś się serwer rozwijał jakiś duży update i wszyscy jutuberzy nagrywają ten udpate z 2 odcinki :)

 

I myślę że stała liczba graczy 500-600 po roku istnienia serwera było by wspaniałą liczbą !

 

Nie do końca, sporo yt-berów oczywiście jest ich troche natomiast prawda jest prosta i nie którym znana-Połowa z nich jest mało warta ;)

Dodatkowo nie każdego yt-bera da się namówić na serię aczkolwiek spokojnie akurat pod tym kątem będę przygotowany gdy będzie potrzeba 

Pozdrawiam,

True!

 

Elegancko :D

Opublikowano

 

 

 

Co z tymi sms'ami ? Przyjdzie cos na moje 4 numery ? :D

Jutro pewnie będę dopiero wysyłał :>

 

Bedzie tak jak na idanis ?

 

Dokładnie

 

 

 

 

@UP

Każda postać na S1 była dobra do dropu czy też PvP, nie było 1 a lepszej. 

Więc ja polecam każdą.

@True990

Gdzie wpisać Kod Promocyjny czy jak się to nazywa.

Jeśli webmaster się pojawi to po zalogowaniu na stronie i po wejściu w opcje "płatności" będzie rubryka kod promocyjny i tam go wpisujemy ;)

 

 

@Metanabol'

 

 

 

Gdybyś czytał gazety i oglądał wiadomości to byś wiedział że "Wallander" już nie nagrywa :*­

 

 

@True990

 

Gdybyście pomyśleli i chcieli bardziej rozwijać serwer o nowych graczy :)

 

Na polskim yt jest sporo yt którzy nagrywają :)

 

Gdybyście brali 4x YT'berów na miesiąc nagrali by serie po 10 odcinków :) Co 3 dni film z serwera :) co daje nam miesiąc 10x3=30dni :)

 

I jakoś byś się serwer rozwijał jakiś duży update i wszyscy jutuberzy nagrywają ten udpate z 2 odcinki :)

 

I myślę że stała liczba graczy 500-600 po roku istnienia serwera było by wspaniałą liczbą !

 

Nie do końca, sporo yt-berów oczywiście jest ich troche natomiast prawda jest prosta i nie którym znana-Połowa z nich jest mało warta ;)

Dodatkowo nie każdego yt-bera da się namówić na serię aczkolwiek spokojnie akurat pod tym kątem będę przygotowany gdy będzie potrzeba 

Pozdrawiam,

True!

 

Każdy  " youtuber " jak dziwki na showup'ie - ma swoją cenę :)

 

@Metanabol'

 

 

 

Gdybyś czytał gazety i oglądał wiadomości to byś wiedział że "Wallander" już nie nagrywa :*­

 

 

@True990

 

Gdybyście pomyśleli i chcieli bardziej rozwijać serwer o nowych graczy :)

 

Na polskim yt jest sporo yt którzy nagrywają :)

 

Gdybyście brali 4x YT'berów na miesiąc nagrali by serie po 10 odcinków :) Co 3 dni film z serwera :) co daje nam miesiąc 10x3=30dni :)

 

I jakoś byś się serwer rozwijał jakiś duży update i wszyscy jutuberzy nagrywają ten udpate z 2 odcinki :)

 

I myślę że stała liczba graczy 500-600 po roku istnienia serwera było by wspaniałą liczbą !

 

Nwm nie angażuję się aż tak w oglądanie metina wole ten czas przeznaczyć na cos innego.

Opublikowano

Mała paczka zapowiedzi serii z serwera Dreikon.pl :)

 

InfoMode:

R3spect:

https://www.youtube.com/watch?v=YlSnYb3p4Sc

Legal:

https://www.youtube.com/watch?v=Lx8JNCWUf-o

 

 

Pozdrawiamy,

Team Dreikon.pl!

Z tej paczki całych youtuberów to R3spect jest najbardziej ogarnięty ;] Super, że nie zapomnieliście o nim.

R3spect, jeśli to czytasz to w Audiczce masz 1.8t BAM? 

 

Kiedy prezentacja? 

 

­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Nie za dużo tych " youtuberów " którzy by nawet własną matkę nagrali w ubikacji za te 30 zł?

Chodzi o to że potem już nie bd u kogo brać tego wszystkiego choć moim zdaniem jedyna reklama to wallander i perfect.

DIIM2? :) , 31k+ widzów metina+ bardzo aktywni . Myślę że to na ten moment top 1 polskiej sceny metin2 

Opublikowano

 

Nie za dużo tych " youtuberów " którzy by nawet własną matkę nagrali w ubikacji za te 30 zł?

Chodzi o to że potem już nie bd u kogo brać tego wszystkiego choć moim zdaniem jedyna reklama to wallander i perfect.

DIIM2? :) , 31k+ widzów metina+ bardzo aktywni . Myślę że to na ten moment top 1 polskiej sceny metin2 

 

Tak, 32k subów i po 5k wyświetleń do tego po 3-4 odcinki na serię ^^ Robi wrażenie ;x

Opublikowano

Kiedy pozbedziecie sie tych wszystkich test-moderatorow, jest to banda dzieci ktorzy sa wgl nie potrzebni. Nie chce odpowiedzi pionkow ktorzy nic nie decyduja, tylko Azoma i True

giphy.gif

Opublikowano

Kiedy pozbedziecie sie tych wszystkich test-moderatorow, jest to banda dzieci ktorzy sa wgl nie potrzebni. Nie chce odpowiedzi pionkow ktorzy nic nie decyduja, tylko Azoma i True

A ja jako pionek mówię:

Skoro są na test modzie. To pewnie wylecą wraz z zakończeniem okresu próbnego. Czyli w dzień startu.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Kiedy pozbedziecie sie tych wszystkich test-moderatorow, jest to banda dzieci ktorzy sa wgl nie potrzebni. Nie chce odpowiedzi pionkow ktorzy nic nie decyduja, tylko Azoma i True

Moderatorzy są od tego żeby trzymali porządek na forum, odciążali Administracje z częściowej opieki nad forum, Pomagali graczom.

To jest chyba wiadome że oni nie decydują o losach serwera.

Opublikowano

 

Kiedy pozbedziecie sie tych wszystkich test-moderatorow, jest to banda dzieci ktorzy sa wgl nie potrzebni. Nie chce odpowiedzi pionkow ktorzy nic nie decyduja, tylko Azoma i True

Moderatorzy są od tego żeby trzymali porządek na forum, odciążali Administracje z częściowej opieki nad forum, Pomagali graczom.

To jest chyba wiadome że oni nie decydują o losach serwera.

 

Tyle, że większość z nich to banda dzieci, którzy po prostu nie nadają się na te stanowiska. Taka prawda, bo robią syf na forum. 

 

­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...