Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Też podpinam się do pytania o misje.

Będzie co robić czy tylko i wyłącznie będziemy musieli lecieć na klilerze?

I jeśli będą już misję to czy będą miały jakieś wartościowe bonusy/exp?

Bedzie wiecej misji niz na starym dreikonie?

Na pewno będzie biolog z wartościowymi bonusami.

 

Nad misjami się zastanawialiśmy, lecz wrzucanie np. 7 misji chyba nie mam sensu.

Lepiej później po starcie wrzucić większą paczkę :v

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Coo to za bon, regeneracja SP oraz szansa na kradzież SP? :O

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Te nowe systemy są kozackie :) Tylko nie dodawajcie lvli skupcie się własnie na jakiś misjach / systemach .

Fajnie by bylo gdyby pvp nie zalezalo od kryta tzn. zeby nie bylo takich samych postaci na srv jak poprzednio.

Opublikowano

Jaka postac kosiła na poprzedniej wersji w pvp?

Na różnym przedziale różne klasy. W sumie każda klasa przez pewien czas górowała :D

Tutaj i tak balans będzie robiony na nowo :D

Opublikowano

Na naszym FanPage rozpoczął się konkurs na SM-y :)


Miejsc aż 8 więc szanse na wygraną całkiem spore :)


facebook.png


 


Zachęcamy to wzięcia udziału :)


Pozdrawiamy,


Team Dreikon.pl!


Opublikowano

Te nowe systemy są kozackie :) Tylko nie dodawajcie lvli skupcie się własnie na jakiś misjach / systemach .

Fajnie by bylo gdyby pvp nie zalezalo od kryta tzn. zeby nie bylo takich samych postaci na srv jak poprzednio.

Tak własnie zrobimy.

A nad balansem trzeba będzie pogłówkować bo jakby nie patrzeć w pvp np. mental liczy się to czy siądzie kryt lub czy uniknie się skilla. I nie ważne czy będzie małe dmg i dużo hp. I tak ktoś kto na farcie trafi same krytyki i tak wygra ;/

Opublikowano

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Opublikowano

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Ta kwestia zależna jest od naszego webmastera który zaginął w aktualnej chwili (Zaczynamy mieć podejrzenia z Azoomem że był on Kajetanem Poznańskim bo go zatrzymali)

Ale no nic zobaczymy.

Aczkolwiek "kodów promocyjnych" na pewno Wam nie zabraknie o czym dowiecie się zapewne jeszcze dziś w kolejnych zapowiedziach YT-bowych oraz jutro zapewne w smsach promocyjnych :)

Pozdrawiam,

True!

Opublikowano

 

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Ta kwestia zależna jest od naszego webmastera który zaginął w aktualnej chwili (Zaczynamy mieć podejrzenia z Azoomem że był on Kajetanem Poznańskim bo go zatrzymali)

Ale no nic zobaczymy.

Aczkolwiek "kodów promocyjnych" na pewno Wam nie zabraknie o czym dowiecie się zapewne jeszcze dziś w kolejnych zapowiedziach YT-bowych oraz jutro zapewne w smsach promocyjnych :)

Pozdrawiam,

True!

 

Szkoda, że w akurat w taki sposób rozdajecie promocyjne kody SM.

- Nie każdy korzystał z usług po przez SMS, ponieważ są one nie opłacalne.

- Przykładowo ja doładowałem kilka razy konto po przez SMS, ale było to na początku startu, musiałem kupić starter, ponieważ kartę mam na abonament i nie mogłem sobie na to pozwolić, Niestety nie mam już tego numeru.

- Ludzie którzy korzystali z SM poprzez PP, przelew itd. nie dostaną kodów promocyjnych, więc są niestety pokrzywdzeni.

 

Takie moje zdanie na ten temat, w sumie szkoda, bo myślałem na jakiś dodatek.

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

 

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Ta kwestia zależna jest od naszego webmastera który zaginął w aktualnej chwili (Zaczynamy mieć podejrzenia z Azoomem że był on Kajetanem Poznańskim bo go zatrzymali)

Ale no nic zobaczymy.

Aczkolwiek "kodów promocyjnych" na pewno Wam nie zabraknie o czym dowiecie się zapewne jeszcze dziś w kolejnych zapowiedziach YT-bowych oraz jutro zapewne w smsach promocyjnych :)

Pozdrawiam,

True!

 

 

Wkleisz 3 kody na 100 sm na facebooku ?

Opublikowano

 

 

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Ta kwestia zależna jest od naszego webmastera który zaginął w aktualnej chwili (Zaczynamy mieć podejrzenia z Azoomem że był on Kajetanem Poznańskim bo go zatrzymali)

Ale no nic zobaczymy.

Aczkolwiek "kodów promocyjnych" na pewno Wam nie zabraknie o czym dowiecie się zapewne jeszcze dziś w kolejnych zapowiedziach YT-bowych oraz jutro zapewne w smsach promocyjnych :)

Pozdrawiam,

True!

 

Szkoda, że w akurat w taki sposób rozdajecie promocyjne kody SM.

- Nie każdy korzystał z usług po przez SMS, ponieważ są one nie opłacalne.

- Przykładowo ja doładowałem kilka razy konto po przez SMS, ale było to na początku startu, musiałem kupić starter, ponieważ kartę mam na abonament i nie mogłem sobie na to pozwolić, Niestety nie mam już tego numeru.

- Ludzie którzy korzystali z SM poprzez PP, przelew itd. nie dostaną kodów promocyjnych, więc są niestety pokrzywdzeni.

 

Takie moje zdanie na ten temat, w sumie szkoda, bo myślałem na jakiś dodatek.

 

Wiemy o tym natomiast jeszcze nie "wymyśliliśmy" opcji jak osoby które płaciły PP lub przelewem mogłyby automatycznie otrzymać kod...

Natomiast żadna strata ponieważ każdy gracz może wykorzystać maksymalnie 1 kod promocyjny, a powiem w tajemnicy że kilku YT-berów ma dla was również je do sprezentowania :) Ale wszystko zobaczycie jutro.....:D

Pozdrawiam,

True!

Opublikowano

 

 

 

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Ta kwestia zależna jest od naszego webmastera który zaginął w aktualnej chwili (Zaczynamy mieć podejrzenia z Azoomem że był on Kajetanem Poznańskim bo go zatrzymali)

Ale no nic zobaczymy.

Aczkolwiek "kodów promocyjnych" na pewno Wam nie zabraknie o czym dowiecie się zapewne jeszcze dziś w kolejnych zapowiedziach YT-bowych oraz jutro zapewne w smsach promocyjnych :)

Pozdrawiam,

True!

 

Szkoda, że w akurat w taki sposób rozdajecie promocyjne kody SM.

- Nie każdy korzystał z usług po przez SMS, ponieważ są one nie opłacalne.

- Przykładowo ja doładowałem kilka razy konto po przez SMS, ale było to na początku startu, musiałem kupić starter, ponieważ kartę mam na abonament i nie mogłem sobie na to pozwolić, Niestety nie mam już tego numeru.

- Ludzie którzy korzystali z SM poprzez PP, przelew itd. nie dostaną kodów promocyjnych, więc są niestety pokrzywdzeni.

 

Takie moje zdanie na ten temat, w sumie szkoda, bo myślałem na jakiś dodatek.

 

Wiemy o tym natomiast jeszcze nie "wymyśliliśmy" opcji jak osoby które płaciły PP lub przelewem mogłyby automatycznie otrzymać kod...

Natomiast żadna strata ponieważ każdy gracz może wykorzystać maksymalnie 1 kod promocyjny, a powiem w tajemnicy że kilku YT-berów ma dla was również je do sprezentowania :) Ale wszystko zobaczycie jutro..... :D

Pozdrawiam,

True!

 

W sumie szkoda, bo liczyłem na kod promocyjny :D

A co do youtuberów, mimo wszystko nie jest to samo co dostać kod automatycznie, youtuberzy organizują konkursy, więc..

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

 

 

 

 

A może tak stworzycie tzw. kody zapraszające. Każdy kto zrobi konto otrzymuje kod który może wysłać znajomemu. Jak znajomy wbij np. dany level osoba która to wysłała otrzymuje coś

Ta kwestia zależna jest od naszego webmastera który zaginął w aktualnej chwili (Zaczynamy mieć podejrzenia z Azoomem że był on Kajetanem Poznańskim bo go zatrzymali)

Ale no nic zobaczymy.

Aczkolwiek "kodów promocyjnych" na pewno Wam nie zabraknie o czym dowiecie się zapewne jeszcze dziś w kolejnych zapowiedziach YT-bowych oraz jutro zapewne w smsach promocyjnych :)

Pozdrawiam,

True!

 

Szkoda, że w akurat w taki sposób rozdajecie promocyjne kody SM.

- Nie każdy korzystał z usług po przez SMS, ponieważ są one nie opłacalne.

- Przykładowo ja doładowałem kilka razy konto po przez SMS, ale było to na początku startu, musiałem kupić starter, ponieważ kartę mam na abonament i nie mogłem sobie na to pozwolić, Niestety nie mam już tego numeru.

- Ludzie którzy korzystali z SM poprzez PP, przelew itd. nie dostaną kodów promocyjnych, więc są niestety pokrzywdzeni.

 

Takie moje zdanie na ten temat, w sumie szkoda, bo myślałem na jakiś dodatek.

 

Wiemy o tym natomiast jeszcze nie "wymyśliliśmy" opcji jak osoby które płaciły PP lub przelewem mogłyby automatycznie otrzymać kod...

Natomiast żadna strata ponieważ każdy gracz może wykorzystać maksymalnie 1 kod promocyjny, a powiem w tajemnicy że kilku YT-berów ma dla was również je do sprezentowania :) Ale wszystko zobaczycie jutro..... :D

Pozdrawiam,

True!

 

W sumie szkoda, bo liczyłem na kod promocyjny :D

A co do youtuberów, mimo wszystko nie jest to samo co dostać kod automatycznie, youtuberzy organizują konkursy, więc..

 

Zawsze organizują konkursy na 3/5 miejsc, tutaj każdy będzie mógł skorzystać ;)

pIOuQ29.png

Opublikowano

Kolejna zapowiedź serwera tym razem od.....Małysza :)

https://www.youtube.com/watch?v=A4juS8kBUgg

IMO trochę anty reklama od Małysza patrząc na obecną sytuację.

AW: czy serwer będzie się opierał tylko na robieniu 1000x tego samego dungeonu czy macie w planach ulepszyć jakoś łowienie lub kopanie rud, żeby to było bardziej opłacalne.

Opublikowano

Pytanko, dało by rade kupywac SM poprzez płatnosc SMS z Angli etc?

mca.png
Opublikowano

Pytanko, dało by rade kupywac SM poprzez płatnosc SMS z Angli etc?

Aktualnie jest płatność PayPal oraz PSC z płatności zagranicznych :>

Możliwe że po starcie i uda mi się ogarnąć kilka rzeczy to płatności sms z zagranicy również będą aktywne.

Pozdrawiam,

True :)

Opublikowano

kurde to trzeba isc do banku wpłacic hajsy :D


Pytanko 2, nie ma szansy wystartowac w piątek... bardzo duzo ludzi by tak wolało..

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...