Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Stary, dobry Dreikon <3

Kostiumy, pety i wierzchowce z is są na perma?

Kilka postów wyzej jest napisane, że TAK!

 

Skiny na PETA będą miały jakąś oddzielną stronę lub miejsce w eq? Bo zaraz się okaże, że nie BD miejsca przez te bajery :p

Wszystko się powinno spokojnie pomieścić xD

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Stary, dobry Dreikon <3

Kostiumy, pety i wierzchowce z is są na perma?

Kilka postów wyzej jest napisane, że TAK!

Skiny na PETA będą miały jakąś oddzielną stronę lub miejsce w eq? Bo zaraz się okaże, że nie BD miejsca przez te bajery :p

Wszystko się powinno spokojnie pomieścić xD

Widzę, że jest znacznie mniej dungow, więc będzie mniejsza ilość ulepek? Czy po prostu będzie większą ilość jednego rodzaju ulepek potrzebna?

nlUSIa9.png

Opublikowano

 

 

 

Stary, dobry Dreikon <3

Kostiumy, pety i wierzchowce z is są na perma?

Kilka postów wyzej jest napisane, że TAK!

Skiny na PETA będą miały jakąś oddzielną stronę lub miejsce w eq? Bo zaraz się okaże, że nie BD miejsca przez te bajery :p

Wszystko się powinno spokojnie pomieścić xD
Widzę, że jest znacznie mniej dungow, więc będzie mniejsza ilość ulepek? Czy po prostu będzie większą ilość jednego rodzaju ulepek potrzebna?
Do 145 potrzeba:

Mob, metin, boss i loch. Na ostatnim przedziale lv to co niżej + dung.

 

Edit: na 7,8,9 być może znajdziemy coś spoza dropu z mobow/bossów.

Opublikowano

 

 

 

Stary, dobry Dreikon <3

Kostiumy, pety i wierzchowce z is są na perma?

Kilka postów wyzej jest napisane, że TAK!

Skiny na PETA będą miały jakąś oddzielną stronę lub miejsce w eq? Bo zaraz się okaże, że nie BD miejsca przez te bajery :p

Wszystko się powinno spokojnie pomieścić xD

Widzę, że jest znacznie mniej dungow, więc będzie mniejsza ilość ulepek? Czy po prostu będzie większą ilość jednego rodzaju ulepek potrzebna?

 

Dodam że dwa ostatnie dungeony są na ostatni przedział lvlowy (jeżeli klikamy na npc aby przeniósł nas na dungeon wtedy nam się losuje który, oba są czasowo podobne ale mają inny klimat i zadania.

Nie jesteśmy jednym z serwerów na których jest milion ulepszaczy a dwa są coś warte nie ilośc ale jakość! :) 

Opublikowano

Jest możliwość sprzedaży kont? 

Czy bany? ;x

 

Nie spotkałem się jeszcze, żeby na serwerach True ktoś banował za sprzedawanie kont. Osobiście na pierwszym Dreikonie sprzedałem 2 konta i bez żadnych problemów, w dodatku przy sprzedaży asystował tutor :)

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Te same Lochy pająków co na wcześniejszym dreikonie i moby, które już wszędzie były..

Lochy dodaliśmy celowo ;) stary klimat ! 

a jeżeli chodzi o moby to ciężko znaleźć  coś ładnego i tematycznego z metinem :) 

Opublikowano

Te same Lochy pająków co na wcześniejszym dreikonie i moby, które już wszędzie były..

 

Ale mapki nowe. :v

Moby niektóre tez nowe, na dungeonach w systemie run są nowe.

 

Chodzi ci zapewne o lochy u minotaura.

Są takie same, można by dodać inne lecz np. świątynia Ochao z PLA bardzo laguje. A w tamtych lochach tak nie jest.

 

Jakby nie patrzeć moby z PLa zawsze jakoś pasują do jego klimatu. A te wyeksportowane z innych gier. Różnie.

 

Tak czy inaczej, zmieniło się dużo. A co było dobre na s1 pozostało w podobnej formie ;)

Opublikowano

Dozwolona jest sprzedaz yang na allegro bez przypalu? Czy bd musial sie kitrac z kazda sprzedaza?

Na s1 nie spinaliśmy się o to.

Ale takich wymian nie będę przeprowadzał. Tylko PSC i SM Dreikon :v

Opublikowano

Mam pytania do administracji , bo nie zauwazylem tego lub przeoczylem , wiec tak :

 

1.Czy drop bedzie na kazdym lv? Tzn. pojde 150 lv na dunga np 100 lv i czy bede mial drop.

2.Szaman healer leczenie i zwiekszenie ataku dobrze dostosowane , czy tak jak na wiekszosci serwerow , czyli nie daja praktycznie nic :P

 

z gory dzieki za odpowiedz :)

Opublikowano

Ustawcie więcej respów metinów 2/3 razy więcej niż już macie bo będzie rozpierdol i 2k online wam styknie easy

Opublikowano

Mam pytania do administracji , bo nie zauwazylem tego lub przeoczylem , wiec tak :

 

1.Czy drop bedzie na kazdym lv? Tzn. pojde 150 lv na dunga np 100 lv i czy bede mial drop.

2.Szaman healer leczenie i zwiekszenie ataku dobrze dostosowane , czy tak jak na wiekszosci serwerow , czyli nie daja praktycznie nic :P

 

z gory dzieki za odpowiedz :)

1. Raczej będzie różnica 15 lv, czyli normalnie. Jeśli 160lv będzie dropił na low mapach to nowi gracze będą mieli naprawdę ciężko.

2. Przy balansie zwiększymy niektóre skille jeśli będzie to potrzebne :)

 

Chętnie zagram, oby szybko zwiększyli ten 160lvl na większy :D

Pozdrawia  :lenny: 

Chcemy się jednak skupić na pvp, wojnach i eventach na max lv. 

Więc więcej aktualek z systemami, mniej z lv :P

Opublikowano

 

Mam pytania do administracji , bo nie zauwazylem tego lub przeoczylem , wiec tak :

 

1.Czy drop bedzie na kazdym lv? Tzn. pojde 150 lv na dunga np 100 lv i czy bede mial drop.

2.Szaman healer leczenie i zwiekszenie ataku dobrze dostosowane , czy tak jak na wiekszosci serwerow , czyli nie daja praktycznie nic :P

 

z gory dzieki za odpowiedz :)

1. Raczej będzie różnica 15 lv, czyli normalnie. Jeśli 160lv będzie dropił na low mapach to nowi gracze będą mieli naprawdę ciężko.

2. Przy balansie zwiększymy niektóre skille jeśli będzie to potrzebne :)

 

Chętnie zagram, oby szybko zwiększyli ten 160lvl na większy :D

Pozdrawia  :lenny: 

Chcemy się jednak skupić na pvp, wojnach i eventach na max lv. 

Więc więcej aktualek z systemami, mniej z lv :P

 

 

Kolega pytał o dungeony a nie o mapy  ;) 

 

­

Zajebisty.

Opublikowano

Przepraszam, niedoczytałem :D

Na dungeonach niskolvlowych nie będzie dropu dla graczy z za dużym lv bo robiliby je zbyt szybko.

Opublikowano

Przepraszam, niedoczytałem :D

Na dungeonach niskolvlowych nie będzie dropu dla graczy z za dużym lv bo robiliby je zbyt szybko.

No i gitara, będzie trzeba robić dropki, więc taki typowy easy to nie będzie.

 

Czy w dalszym ciągu najgorzej będą lecieć te kryształy z lochu na 145 czy wyrównacie drop do poprzednich?

nlUSIa9.png

Opublikowano

A drop z metinów/bossów jest na każdym poziomie?

Na s1 chyba tak było, że na 200 mogłeś dropnąć ulepy np z metinów w grocie.

Opublikowano

A drop z metinów/bossów jest na każdym poziomie?

Na s1 chyba tak było, że na 200 mogłeś dropnąć ulepy np z metinów w grocie.

Na max lv nie dropniesz z np. mapki na 100 lv. Dzięki temu te ulepki na niski lv będą schodzić ze sklepów a wysokie lv nie będą ksuć niskim.

 

Na s1 tylko z dungów był na każdym lv :D

 

U JAKICH YT REKLAMA?!

 

Biolog bedzie dropil na kazdym lv? 

Tak

 

Biolog będzie ? ;p

Raczej tak, jeśli się nie wyrobimy to może po starcie.

 

 

Przepraszam, niedoczytałem :D

Na dungeonach niskolvlowych nie będzie dropu dla graczy z za dużym lv bo robiliby je zbyt szybko.

No i gitara, będzie trzeba robić dropki, więc taki typowy easy to nie będzie.

 

Czy w dalszym ciągu najgorzej będą lecieć te kryształy z lochu na 145 czy wyrównacie drop do poprzednich?

 

A ulepki w ostatnim lochu często dobrze leciały. Kilka na spot :p

Opublikowano

Dokładnie, lepiej by ulepszacze dropiły na odpowiedni przedział poziomowy... każdy ulepszacz będzie wtedy w cenie, a jak ktoś płacze przez to, bo leci w " topkę " to niech sobie od razu dropa zrobi...

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

I prawidlowo ulepy bd w cenie  :) Przynajmniej gowna z samym max lvlem bd mialy mniejsza szanse wymienic konto za skiny cs go... Bo komu taki max lvl tylko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...