Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skład administracji:

HA: Azoom (technik) & True (sponsor)

[sGM]Freevo i [TGM]Slepy

Oraz Jedna osoba która się pokaże po starcie ;v

Azooma i True kojarze ze starego Dreikona Ciebie niestety nie bardzo a Ślepego to już wogóle ale jestem dobrej mysli :D

Opublikowano

 

 

Skład administracji:

HA: Azoom (technik) & True (sponsor)

[sGM]Freevo i [TGM]Slepy

Oraz Jedna osoba która się pokaże po starcie ;v

 

Ślepemu zróbcie przyspieszony kurs na GM'a. Chłopak nie ogarnia w ogóle co jest pięć. :)

Pamiętne czasy, co na Idanisie banował za nic. A potem wybanował z 10 osób bo się cisneli między sobą.

Czy tutaj będę musiał się maskować pod innym nickiem, żeby ten placek mnie nie banował? - Jest bardzo groźny :v

 

 

Każdemu należy się szansa, ale niektórzy po prostu się nie nadają do niektórych rzeczy :p

Będzie jakiś system rang?

 

 

Z tego co Friivo pisał na forum, z rangą będzie normalnie. A szkoda. :v

 

 

Server polecam oraz zapraszam. Wbijam z ekipą. ; )

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Dalej można wsadzać kd do kołczanu strzał? :v

Nigdy nie dało się wkładać :D

A ss na potwierdzenie pewnie nie masz :v

A systemu rang nie będzie, przynajmniej na początku ;D

Opublikowano

Bedzie uzupelniony biolog w prezentacji? Czy bedzie mozna go oddawac od razu tzn. mamy 20 przedmiotow , czyli tyle ile trzeba i od razu all przyjmuje , czy jak to bedzie wygladac?!

Opublikowano

Dreikon to Dreikon w końcu startuje coś na czym można zagrać. Szkoda tylko że nie ma całkiem nowych setów.

 

Powodzenia i do zobaczenia na starcie!

Opublikowano

Wierzchowce z IS są w końcu na stałe czy czasowe?

Bo w prezentacji pisze, że stałe a na forum są plotki, że czasowy. Wolę się dopytać, bo Azoom strasznie miesza z tym IS i może wykalkulował sobie, że jednak lepiej wrzucić czasowe wierzchowce... 

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Wierzchowce z IS są w końcu na stałe czy czasowe?

Bo w prezentacji pisze, że stałe a na forum są plotki, że czasowy. Wolę się dopytać, bo Azoom strasznie miesza z tym IS i może wykalkulował sobie, że jednak lepiej wrzucić czasowe wierzchowce... 

Przecież ludzie specjalnie sieją zamęt. Informacje z prezentacji > plotki graczy. Wierzchowce będą na stałe ;)

pIOuQ29.png

Opublikowano

Slepy w administracji ? HAHAHA napinacz je*** wypieprzcie go z administracji znow serwer zejdzie na psy , znow bedzie tyral ludzi a potem niewiniątko <33

NIE POLECAM SERWERA ZE WZGLEDU NA SLEPEGO

Opublikowano

Slepy w administracji ? HAHAHA napinacz je*** wypieprzcie go z administracji znow serwer zejdzie na psy , znow bedzie tyral ludzi a potem niewiniątko <33

NIE POLECAM SERWERA ZE WZGLEDU NA SLEPEGO

Slepy to TGM Ma wykonywać swoje obowiązki jezeli ktoś uzna ze został zbanowany nie zgodnie z  regulaminem to sprawe sie wyjaśni Po przez dowody 

 

Co do serwera polecam True zawsze sie opiekuje serwerem 

 

Jaki jest ts ?

Opublikowano

 

Slepy w administracji ? HAHAHA napinacz je*** wypieprzcie go z administracji znow serwer zejdzie na psy , znow bedzie tyral ludzi a potem niewiniątko <33

NIE POLECAM SERWERA ZE WZGLEDU NA SLEPEGO

Slepy to TGM Ma wykonywać swoje obowiązki jezeli ktoś uzna ze został zbanowany nie zgodnie z  regulaminem to sprawe sie wyjaśni Po przez dowody 

 

Co do serwera polecam True zawsze sie opiekuje serwerem 

 

Jaki jest ts ?

 

TS póki co nie jest jeszcze dostępny i szczerze sam nie wiem kiedy będzie dlatego na ten temat póki co się nie wypowiadam :)

Postaram się go jak najszybciej "udostępnić" do użytku :)

Pozdrawiam

True :)

Opublikowano

Jeżeli dzisiaj doładuję SM'y jest możliwość że mi mogą zniknąć do startu ? :)

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Jeżeli dzisiaj doładuję SM'y jest możliwość że mi mogą zniknąć do startu ? :)

Tak,strona jest aktualnie podpięta pod starą edycję Dreikona i póki co nie jest ona jeszcze gotowa ;)

Poinformujemy Was gdy będzie już dostępna.

Pozdrawiam,

True!

Opublikowano

Też podpinam się do pytania o misje.

Będzie co robić czy tylko i wyłącznie będziemy musieli lecieć na klilerze?

I jeśli będą już misję to czy będą miały jakieś wartościowe bonusy/exp?

nlUSIa9.png

Opublikowano

Te nowe runy mozna aktywowac wszystkie? 

Tak, wszystkie 5. Trudność polega właśnie na wylosowaniu wszystkich run w maksymalnych wartościach ;)

pIOuQ29.png

Opublikowano

Te nowe runy mozna aktywowac wszystkie? 

Tak, a podczas losowania, gdy np. mamy odpaloną 30 statystyk a dropnie nam 10 statystyk to zostaje lepsza czyli 30 :P

A gdy ta sama to czas przedłuża się do 14 dni :P

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada, może to jest ten serwer na którym będzie można się zatrzymać na dłużej? :)

 

Udanego startu z dużą ilością graczy życzę, sam wbije na starcie bądź dzień po.

Opublikowano

Slepy w administracji ? HAHAHA napinacz je*** wypieprzcie go z administracji znow serwer zejdzie na psy , znow bedzie tyral ludzi a potem niewiniątko <33

NIE POLECAM SERWERA ZE WZGLEDU NA SLEPEGO

Jak to znów? Na s1 nie był GM. Chyba coś pomyliłeś :D

Opublikowano

Dla zainteresowanych konkurs na FanPage Typowego Metinczyka do wygrania 6xSM o wartości 50zł oraz 2xPSC 50zł :)

Link do konkursu:

https://www.facebook.com/Typowymetinczyk/photos/a.626008084107904.1073741828.625909414117771/1052448498130525/?type=3&theater

 

 

 

 

Tym razem zwykła zapowiedź serwera od....Bubbexa :)

https://www.youtube.com/watch?v=lxAFxFuA594

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

True!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...