Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pay2win, nie dziękuję

Witaj drogi kolego :) podaj mi serwer który nie jest pay2win :) po drugie wszystko możesz kupić w grze i wszystkim da się handlować 

Pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pay2win, nie dziękuję

Zobacz przedmioty dostępne w grze, mają bonusy o niewiele gorsze od IS.

Dodatkowo zdobycie ich będzie bardzo proste.

A sam itemshop będzie możliwy do zdobycia z gry - eventy tematyczne i zwykłe oraz na codzien będą dostępne Kupony SM.

 

 

Wszystkie przedmioty są stałe ;) Nie płacisz 20 zł za przedmiot który za miesiąc zniknie.

 

Możesz powiedzieć dlaczego uważasz że ten serwer jest mocno pay2win? :>

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Pay2win, nie dziękuję

Zobacz przedmioty dostępne w grze, mają bonusy o niewiele gorsze od IS.

Dodatkowo zdobycie ich będzie bardzo proste.

A sam itemshop będzie możliwy do zdobycia z gry - eventy tematyczne i zwykłe oraz na codzien będą dostępne Kupony SM.

 

 

Wszystkie przedmioty są stałe ;) Nie płacisz 20 zł za przedmiot który za miesiąc zniknie.

 

Możesz powiedzieć dlaczego uważasz że ten serwer jest mocno pay2win? :>

 

Pozdrawiam.

 

Prawdopodobnie nie grał na pierwszej odsłonie.

sy89ps.jpg

Opublikowano

 

 

Pay2win, nie dziękuję

Zobacz przedmioty dostępne w grze, mają bonusy o niewiele gorsze od IS.

Dodatkowo zdobycie ich będzie bardzo proste.

A sam itemshop będzie możliwy do zdobycia z gry - eventy tematyczne i zwykłe oraz na codzien będą dostępne Kupony SM.

 

 

Wszystkie przedmioty są stałe ;) Nie płacisz 20 zł za przedmiot który za miesiąc zniknie.

 

Możesz powiedzieć dlaczego uważasz że ten serwer jest mocno pay2win? :>

 

Pozdrawiam.

 

Prawdopodobnie nie grał na pierwszej odsłonie.

 

Dokładnie. Bodajże na wszystkich eventach tematycznych (dla przykładu Wielkanoc czy Walentynki) dropiły specjalne itemy, po kilku dniach pełno osób latało z mountami z is. 

Opublikowano

 

@ZnowuJa @True990 czuje się podglądany

bo sie przejade do tej korczyny

A zapraszam serdecznie, może coś pogramy na dreiku ;)

 

XDD JA TAM WOLE KEBSA

OQqSOv4.png

Opublikowano

 

 

 

Pay2win, nie dziękuję

Zobacz przedmioty dostępne w grze, mają bonusy o niewiele gorsze od IS.

Dodatkowo zdobycie ich będzie bardzo proste.

A sam itemshop będzie możliwy do zdobycia z gry - eventy tematyczne i zwykłe oraz na codzien będą dostępne Kupony SM.

 

 

Wszystkie przedmioty są stałe ;) Nie płacisz 20 zł za przedmiot który za miesiąc zniknie.

 

Możesz powiedzieć dlaczego uważasz że ten serwer jest mocno pay2win? :>

 

Pozdrawiam.

 

Prawdopodobnie nie grał na pierwszej odsłonie.

 

Dokładnie. Bodajże na wszystkich eventach tematycznych (dla przykładu Wielkanoc czy Walentynki) dropiły specjalne itemy, po kilku dniach pełno osób latało z mountami z is. 

 

No, więc nie ma co się spinać że drogi is i wgl.

Wszystko będzie też z gry ;)

Opublikowano

psc będzie?

jeżeli tak to na jakiej zasadzie, kod = sm czy możliwość zalogowania się na konto psc?

Aktualnie wiem tylko, że będzie.

Więcej informacji posiada pewnie True :D

Opublikowano

 

Ja się obawiam co do losowania skinów.

Otóż klucze będą w IS, wydaję na to realne pieniążki a możliwe, że wylosuję wachlarz a przykładowo gram wojownikiem i zaczną się problemy, ponieważ zawsze skiny mieczy będą bardziej wartościowe i będę musiał zamieniać z dopłatą. Tego się niestety obawiam, bo tak jest z wszystkim, na każdym serwerze przykładowo truta jest zawsze więcej warta niż kruk/bambus....

 

Wierzchowce z metinów.

Jaka jest szansa na wierzchowca ? Obawiam się tego, że będzie duża szansa na drop i po prostu po jakimś czasie te mounty nie będą zbierane. Na s1 również tak było, mounty które dropiły były nic nie warte lub na serwerze Idani* mounty z metinów również nie były nic warte... Wydaję mi się, że tutaj też tak będzie.

 

@ZnowuJa Co Ty na to powiesz ?

Mieczy jest stosunkowo więcej, ponieważ są jeszcze te dla sury, a można je ubrać również na wojownika. Czyli mamy po 12 broni na każdy rodzaj, a mieczy mamy 24.

Oczywiście sam system ma mieć nutkę hazardu i właśnie na tym głównie to polega, komuś się poszczęści, a komuś nie ;)

 

Dlatego ten system jest do kitu, bo przykładowo Szaman będzie tutaj walczył tylko dzwonami a jak ktoś wylosuje wachlarz to będzie wart marne grosze, bo będzie służył do "szpanu". Wiem, że to złoty interes dla was, ale taki system byłby dobry, gdyby klucze można było zdobyć jakoś w grze (drop itd.) a nie z ISu. Prawdopodobnie taki klucz nie będzie tani, więc ja sobie odpuszczę kupowanie tych kluczy, wolę od kogoś kupić skin niż wydać realne pieniążki by później gonić się z tym w grze.

 

Co z wierzchowcami? 

Fajnie by było gdyby ktoś z Teamu odpowiadał na pytania, bo narazie ciężko coś z was wyciągnąć...

@ZnowuJa

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Nie ma zdjęcia fryzur, jbc.

 

1.) Czy przedstawione kostiumy, wierzchowce, pety to całość czy są jakieś w IS, których nie pokazaliście ?

2.) Czy będą tematyczne eventy jak na starej edycji, np. Event Wielkanocny, Halloween na których można był zdobyć unikatowe sety z bonami jak z IS'u ?

3.) Czy bossy będą odpychać ?

4.) Co ile resp bossów i metinów ?

5.) Będzie przedstawiony wygląd broni do expa ?

6.) Czy wierzchowce mają taką samą szybkość ?

7.) Na wierzchowca wchodzi sie tak jak na konia, czy trzeba czekać kilka sekund ?

8.) Czy poradnik na temat opisu przedmiotów w IS będzie od razu na starcie ? jeśli już będę kupował to chciałbym wiedzieć jaki przedmiot kupuje, by nie kupić niechcianego przedmiotu...

 

@ZnowuJa

 

­

 

Tak jak kolega wyżej, przydało by się by ktoś regularnie odpowiadał na pytania w tym temacie, ponieważ pytania są słuszne a trzeba się kilka razy powtarzać ;/

@ZnowuJa

 

­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

 

 

Ja się obawiam co do losowania skinów.

Otóż klucze będą w IS, wydaję na to realne pieniążki a możliwe, że wylosuję wachlarz a przykładowo gram wojownikiem i zaczną się problemy, ponieważ zawsze skiny mieczy będą bardziej wartościowe i będę musiał zamieniać z dopłatą. Tego się niestety obawiam, bo tak jest z wszystkim, na każdym serwerze przykładowo truta jest zawsze więcej warta niż kruk/bambus....

 

Wierzchowce z metinów.

Jaka jest szansa na wierzchowca ? Obawiam się tego, że będzie duża szansa na drop i po prostu po jakimś czasie te mounty nie będą zbierane. Na s1 również tak było, mounty które dropiły były nic nie warte lub na serwerze Idani* mounty z metinów również nie były nic warte... Wydaję mi się, że tutaj też tak będzie.

 

@ZnowuJa Co Ty na to powiesz ?

Mieczy jest stosunkowo więcej, ponieważ są jeszcze te dla sury, a można je ubrać również na wojownika. Czyli mamy po 12 broni na każdy rodzaj, a mieczy mamy 24.

Oczywiście sam system ma mieć nutkę hazardu i właśnie na tym głównie to polega, komuś się poszczęści, a komuś nie ;)

 

Dlatego ten system jest do kitu, bo przykładowo Szaman będzie tutaj walczył tylko dzwonami a jak ktoś wylosuje wachlarz to będzie wart marne grosze, bo będzie służył do "szpanu". Wiem, że to złoty interes dla was, ale taki system byłby dobry, gdyby klucze można było zdobyć jakoś w grze (drop itd.) a nie z ISu. Prawdopodobnie taki klucz nie będzie tani, więc ja sobie odpuszczę kupowanie tych kluczy, wolę od kogoś kupić skin niż wydać realne pieniążki by później gonić się z tym w grze.

 

Co z wierzchowcami? 

Fajnie by było gdyby ktoś z Teamu odpowiadał na pytania, bo narazie ciężko coś z was wyciągnąć...

@ZnowuJa

 

 

System wierzchowców jest opisany w prezentacji, jeśli chcesz wiedzieć jakieś szczegóły to pytaj ;)

 

 

 

Nie ma zdjęcia fryzur, jbc.

 

1.) Czy przedstawione kostiumy, wierzchowce, pety to całość czy są jakieś w IS, których nie pokazaliście ?

2.) Czy będą tematyczne eventy jak na starej edycji, np. Event Wielkanocny, Halloween na których można był zdobyć unikatowe sety z bonami jak z IS'u ?

3.) Czy bossy będą odpychać ?

4.) Co ile resp bossów i metinów ?

5.) Będzie przedstawiony wygląd broni do expa ?

6.) Czy wierzchowce mają taką samą szybkość ?

7.) Na wierzchowca wchodzi sie tak jak na konia, czy trzeba czekać kilka sekund ?

8.) Czy poradnik na temat opisu przedmiotów w IS będzie od razu na starcie ? jeśli już będę kupował to chciałbym wiedzieć jaki przedmiot kupuje, by nie kupić niechcianego przedmiotu...

 

@ZnowuJa

 

­

 

Tak jak kolega wyżej, przydało by się by ktoś regularnie odpowiadał na pytania w tym temacie, ponieważ pytania są słuszne a trzeba się kilka razy powtarzać ;/

@ZnowuJa

 

­

 

1. Tylko kilku nieznacznych nie ma na SS jak zwykły bojownik czy kostium dreikon.

2. Tak, oczywiście będą.

3. Rozumiem że nieodpychanie to dość duże ułatwienie, dlatego odpychanie zostanie usunięte.

4. Porównywalnie z S1, od 15/20min do max 45/50 min

5. Na dniach dodam SS.

6. Większość ma bardzo zbliżoną, jednak jeśli będą jakieś skargi to postaramy się wszystko skorygować.

7. Od razu się wchodzi, bez czekania.

8. Tak, będzie.

 

Więcej pytań - linkujcie @ZnowuJa

pIOuQ29.png

Opublikowano

@ZnowuJa

 

Chodzi mi o szansę na drop wierzchowca z metinów, bo tak jak pisałem wcześniej, jeśli będzie za wysoki drop to po jakimś czasie te wierzchowce nie będą zbierane. Tak było z normalnymi wierzchowcami na s1 i na innych serwerach.

Wiec jak wygląda szansa na drop ?

 

A i co do bossów, jeśli przykładowo któryś boss będzie pojawiał sie co 45/50 minut to ile będzie tych bossów na mapie ? Taki resp co 50 minut to trochę dużo, biorąc pod uwagę ilość graczy :p

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Zawitam na swój ostatni serwer w karierze ;)

Zaufanie do True ogromne. Polecam i widzimy się na spotach ! :)


Zawitam na swój ostatni serwer w karierze ;)

Zaufanie do True ogromne. Polecam i widzimy się na spotach ! :)

Opublikowano

Serwer ciekawy w sumie to Dreikon ;d a wbije zawitam . 


Serwer ciekawy w sumie to Dreikon ;d a wbije zawitam.

 

U jakich Youtuberów można się spodziewać serii z serwera?

Opublikowano

Wartości run można losować dowoli czy tylko raz na 14 dni?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...