Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Dreikon - Nowa Edycja


ZnowuJa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 382
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ZnowuJa

 

W sumie, ciekawa sytuacja... test moderatorzy łamią regulamin i trzeba im zwracać uwagę, po czym odpisują, że oni lepiej wiedzą ;] Sorry, ale ja dostaję ostrzeżenie za to, że pisze " dobry poradnik ", a test moderator już nie, więc gdzie tu kur*wa sprawiedliwość?

 

Czyżby pięta achillesowa Dreikona, forum? 

4124112_16944776.jpg


 


Okażmy szacunek dla weteranów.

Opublikowano

Jak jest z szamanem smokiem na tym serwie? Ma coś do powiedzenia w pvp, czy jest to raczej buff? Mam nadzieje, ze i o nim nie zapomnicie podczas prac nad nowym balansem..
 

Opublikowano

Tak się bawią test moderatorzy :

 

 

17275533.jpg?1455920644

17275532.jpg?1455920644

 

 

Typowy Polak, błędy widzi tylko u innych ;) aż świerzbią rączki, gdy taka osoba mówi mi o przestrzeganiu regulaminu, a sama ma to w d*pie.  

Szkoda, że i tak nie otrzyma punktów, bo zawsze można edytować posta, a gdy normalny użytkownik napisze taki post to od razu leci punkt. Typowa forumowa polityka.

­

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Jest jakiś ts?

Kiedy klient?

Do ninji potrzebny buff? 

Ninja da się ogarnąć solo dangeony?

Co jest w szkacie tej od Jutjubera xD

Moderatorzy na forum mają 8 lat? 

8816414724839291359194.png
 

Opublikowano

Jak jest z szamanem smokiem na tym serwie? Ma coś do powiedzenia w pvp, czy jest to raczej buff? Mam nadzieje, ze i o nim nie zapomnicie podczas prac nad nowym balansem..

 

smok radzi sobie bardzo dobrze, moze nie jest to top1 pvp i nie bije od milionow dmg, ale bardzo dobrze sobie radzi wiec smialo polecam, sma gralem na starej edycji smokiem do 190lv i nie narzekalem

Jest jakiś ts?

Kiedy klient?

Do ninji potrzebny buff? 

Ninja da się ogarnąć solo dangeony?

Co jest w szkacie tej od Jutjubera xD

Moderatorzy na forum mają 8 lat? 

buff nie byl potrzebny ani do expa ani na dungi

///

@top

czy eq bedzie do zrobienia rownie latwe tak jak bylo to na s1? 

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

mca.png
Opublikowano

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

pewnie, ze starczy i podejrzewam, ze jeszcze zostnaie dosyc sporo 

is na dreikonie byl jednym z najbardziej znosnych is'ow na privach jakie kiedykolwiek spotkalem, a gralem na wielu i tylko dreikonowi dalem zarobic ;)

@top

czy eq bedzie do zrobienia rownie latwe tak jak bylo to na s1? 

Ebmy5Hc.png

Opublikowano

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

za 50 zł masz 875 sm kostium exp 60 sm pet exp ( najlepszy ) 180 sm wierzchowców narazie nie ma a fryzury tylko pvp ^^

Opublikowano

Na starym dreikonie kostium na stale kosztowal 11 zl. Gdzie indziej kupisz za 30zl na 30 dni.

To była akurat dopasowana cena, bo z tego co pamiętam, to w czasie eventów tematycznych też dropiły kostiumy z IS z przedmiotów, ale mogę się mylić. 

Opublikowano

Tak się bawią test moderatorzy :

 

 

17275533.jpg?1455920644

17275532.jpg?1455920644

 

 

Typowy Polak, błędy widzi tylko u innych ;) aż świerzbią rączki, gdy taka osoba mówi mi o przestrzeganiu regulaminu, a sama ma to w d*pie.

Szkoda, że i tak nie otrzyma punktów, bo zawsze można edytować posta, a gdy normalny użytkownik napisze taki post to od razu leci punkt. Typowa forumowa polityka.

­

Mordko, ale punkt o tym ze ma być uzasadnienie odnosi się głównie do działu propozycje.

Jaki sens uzasadniać to ze fajny poradnik xD

 

Moim zdaniem jest to neutralne przewinienie a nawet go nie ma. Dalej, jeśli jest test modem to zawsze może wylecieć :v

 

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

za 50 zł masz 875 sm kostium exp 60 sm pet exp ( najlepszy ) 180 sm wierzchowców narazie nie ma a fryzury tylko pvp ^^

To są stare ceny z dreikona s1.

a jest tutaj możliwość doładowania konta PSC? Bo czytałem że da rade :D

Bedzie taka możliwość ;)

Kiedy Client będzie ?

Dziś do południa powinien się pojawić

 

Nie moge sie juz doczekac, takie pytanie ile trzeba wydac na isa by kupic full?

mam ogólnie zamiar doładowac za 80 zl, styknie na peta, kostium itd?

pewnie, ze starczy i podejrzewam, ze jeszcze zostnaie dosyc sporo

is na dreikonie byl jednym z najbardziej znosnych is'ow na privach jakie kiedykolwiek spotkalem, a gralem na wielu i tylko dreikonowi dalem zarobic ;)

@top

czy eq bedzie do zrobienia rownie latwe tak jak bylo to na s1?

Eq będzie się łatwo robić.

 

A is bedzie jednak trochę droższy ale to zobaczycie juz niedługo ;)

Opublikowano

no logiczne ze robia serwer typowo pod hajs xDD

Zgłosimy nowy projekt "500+ dla każdego Metinczyka", Andrzej podpisuje wszystko więc będzie na IS :)

Opublikowano

Tak, oczywiście, serwer jest pod hajs  :v  :v

Przecież za reklamę, hostingi, grafikę itd. itd. płacimy pasją  xD

Client bedzie w nocy czy nie ?

 

Tak, oczywiście, serwer jest pod hajs  :v  :v

Przecież za reklamę, hostingi, grafikę itd. itd. płacimy pasją  xD

Client bedzie w nocy czy nie ?

 

Co do starego dreikona. Pamietam jak byla opcja na stronie, ze bylo widac ile osob kupilo dany przedmiot z isa, bao bao kosztowalo 11 ziko i ponad 500 osob kupilo, bo bylo tanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...