Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rock / Metal / Deathcore / Screamo [...] - ogólna dyskusja


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ogóle sam szukam czegoś podobnego do Burzum, ale jak na razie brak. zbyt brudne brzmienie chyba jak na 21 wiek. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

  • Odpowiedzi 484
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie lubię niczego co ma w nazwie Gothic (Gothic Pop , Gothic Metal , Gothic  rock itp.)

 

 

 

Evanescence też nie lubisz? :O

 

Jedyny Gothic Rock,Metal jaki szanuję i lubię to Paradise Lost  :v

 

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Hmm. Ciekawy zespół. Pierwsza nuta, pierwsze riffy zmuszają mnie do refleksji bym powiedział nawet. Są lekkie ciarki, co lubię. Bardzo fajny zespół! Dzięki i jak coś jeszcze znajdziesz chętnie przyjmę. Ja już dam nie wiem pod jakim tagiem szukać zespołów... Zazwyczaj na lastfm pod ambient black metalem, ale nie ma.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

#Goregasm2K16

 

 

======================================================================================

#2K16 , wciąż nie rozumiem fenomenu Iron Maiden :(

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

nowe infanty

 

 

 

 

singel taki tam nawet ciekawy, ale rozwala mnie teledysk... ALERT dla homofobów bez dystansu  :yay:  :yay:  :O

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

#2K16 Nowy Volturyon 

 

 

 

 

 

nowe infanty

 

 

 

 

singel taki tam nawet ciekawy, ale rozwala mnie teledysk... ALERT dla homofobów bez dystansu  :yay:  :yay:  :O

xDDDDDD

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

drum cover od infantów <3

 

 

 

 

ale gravity blasty. oemdzi.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Zespół: DeathCore

Kraj: Niemcy 

Gatunek: Death Metal/GrindCore

Rok założenia: 1986

 

 

 

 

Zespół: The Hypothesis

Kraj: Finlandia

Gatunek: Melodic Death Metal/Modern Melodic Death Metal

Rok założenia: 2009

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

Ale nudne.   xD

 

#2k15Infernus #TheBestAlbumOfDeathMetal

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

O boże. xDD

NightCore ssie...

Nadal nie rozumiem jak z przeciętnej piosenki "Metal" Alternatywnej , Nu "metalowej" można zrobić coś tak chujowego.

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Nowy teledysk  BMTH jest trochę c*****y słaby. 

 

 

 

 

 

Witchmaster>Reszta polskiej sceny Thrash Metal'owej,Black Metal'owej

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Hmm. Ciekawy zespół. Pierwsza nuta, pierwsze riffy zmuszają mnie do refleksji bym powiedział nawet. Są lekkie ciarki, co lubię. Bardzo fajny zespół! Dzięki i jak coś jeszcze znajdziesz chętnie przyjmę. Ja już dam nie wiem pod jakim tagiem szukać zespołów... Zazwyczaj na lastfm pod ambient black metalem, ale nie ma.

 

Pierwsze z brzegu: https://www.youtube.com/watch?v=v5uMofCFHLA

 

Polecam szukać na YT raczej niż na lastfm, dużo łatwiej trafić na coś naprawdę fajnego ;)

Programowanie, muzyka, piwo i przemyślenia rodem z ławki spod monopolowego. Nie wchodź! fireveined.pl

Opublikowano

A ja wciąż nie rozumiem fenomenu Burzum :(

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

I Burzum i Iron Maiden byli pionierami w swoich gatunkach, z tego chyba wynika ten fenomen :p

Programowanie, muzyka, piwo i przemyślenia rodem z ławki spod monopolowego. Nie wchodź! fireveined.pl

Opublikowano

I Burzum i Iron Maiden byli pionierami w swoich gatunkach, z tego chyba wynika ten fenomen :p

Pionierem Black Metalu Był Bathory

Burzum był pionierem Atmospheric black metal , który jest podgatunkiem Black Metalu 

Choć pewnie przez ten klimat Burzum'a nie rozumiem jego fenomenu , o wiele bardziej wolę klimaty z późniejszej działalności  Bathory (Viking Metal).

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Pionierem Black Metalu Był Bathory

Burzum był pionierem Atmospheric black metal , który jest podgatunkiem Black Metalu 

Choć pewnie przez ten klimat Burzum'a nie rozumiem jego fenomenu , o wiele bardziej wolę klimaty z późniejszej działalności  Bathory (Viking Metal).

 

Jeśli schodzimy głębiej, to w takim razie za pioniera i twórcę black metalu trzeba uznać Venom. Bathory oczywiście też znacząco się przyczynił do rozwoju gatunku i też jest zaliczany do tej grupy ojców BM. Ale to Burzum i ogólnie całe to wesołe norweskie towarzystwo dało podwaliny pod dzisiejszy black, tak zwany drugiej fali. Nie tylko w kwestii muzyki, ale też "ideologi", chociaż to chyba słowo trochę na wyrost.

Programowanie, muzyka, piwo i przemyślenia rodem z ławki spod monopolowego. Nie wchodź! fireveined.pl

Opublikowano

 

Pionierem Black Metalu Był Bathory

Burzum był pionierem Atmospheric black metal , który jest podgatunkiem Black Metalu 

Choć pewnie przez ten klimat Burzum'a nie rozumiem jego fenomenu , o wiele bardziej wolę klimaty z późniejszej działalności  Bathory (Viking Metal).

 

Jeśli schodzimy głębiej, to w takim razie za pioniera i twórcę black metalu trzeba uznać Venom. Bathory oczywiście też znacząco się przyczynił do rozwoju gatunku i też jest zaliczany do tej grupy ojców BM. Ale to Burzum i ogólnie całe to wesołe norweskie towarzystwo dało podwaliny pod dzisiejszy black, tak zwany drugiej fali. Nie tylko w kwestii muzyki, ale też "ideologi", chociaż to chyba słowo trochę na wyrost.

 

Z tym Venom to prawda i nie , tak samo jest z Black Sabbath i Judas Priest ludzie wciąż się kłócą który zespół był pierwszym zespołem Heavy Metalowym.

 

Idelogia w Black metalu to trochę dziwny temat , gdy popatrzymy na  np.Marduk ich teksty są głównie o Wojnie , oczywiście w Marduk też są teksty o anty-chrześcijaństwie. Projekt Varga też nie miał tekstów satanistycznych ,  anty-chrześcijańskich tekstów.

Wiele zespołów Black Metalowych używa szatana jako metafory.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Idelogia w Black metalu to trochę dziwny temat , gdy popatrzymy na  np.Marduk ich teksty są głównie o Wojnie , oczywiście w Marduk też są teksty o anty-chrześcijaństwie. Projekt Varga też nie miał tekstów satanistycznych ,  anty-chrześcijańskich tekstów.

Wiele zespołów Black Metalowych używa szatana jako metafory.

 

 

Ciesze się, że Burzum nie miał anty-chrześcijańskich tekstów. Przypomnę tylko, że Varg spalił trzy norweskie kościoły i zabił kolegę z zespołu. Tak się właśnie narodził black metal - w ogniu i krwi. A to, że gatunek wyewoluował, rozwinął się i dojrzał na przestrzeni lat, to całkiem inna kwestia.

Programowanie, muzyka, piwo i przemyślenia rodem z ławki spod monopolowego. Nie wchodź! fireveined.pl

Opublikowano

 

Idelogia w Black metalu to trochę dziwny temat , gdy popatrzymy na  np.Marduk ich teksty są głównie o Wojnie , oczywiście w Marduk też są teksty o anty-chrześcijaństwie. Projekt Varga też nie miał tekstów satanistycznych ,  anty-chrześcijańskich tekstów.

Wiele zespołów Black Metalowych używa szatana jako metafory.

 

 

Ciesze się, że Burzum nie miał anty-chrześcijańskich tekstów. Przypomnę tylko, że Varg spalił trzy norweskie kościoły i zabił kolegę z zespołu. Tak się właśnie narodził black metal - w ogniu i krwi. A to, że gatunek wyewoluował, rozwinął się i dojrzał na przestrzeni lat, to całkiem inna kwestia.

 

Varg może był "trochę" pojebany ale i tak nie dorówna GG Allin.

 

Palenie kościołów jest niedojrzałe.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

No nie porównuj zabaw z nożem i zapalniczką do wcinania swoich odchodów na scenie xD

A wiesz co jest śmieszne w śmierci GG Alin to że przez całą "karierę" walił się cegłą po głowie" tną się na scenie , ruchał  koty , a umarł  przez to że przedawkował heroinę xDDD

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...