Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rock / Metal / Deathcore / Screamo [...] - ogólna dyskusja


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

  • Odpowiedzi 484
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

I co z tego że słuchasz DeathCore , a Karyvlea post-hc?

I tak fani muzyki metalowej , też by cię zhejtowali , a nawet bardziej.

Infant Annihilator  taki brutalny xD

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

Ej, luzik, nie napisałam nic złego przecież. o.O Też słucham różnych gatunków, ciężko się trzymać jednego, bo ucho zwiędnie w końcu. 

 

Ostatniego zdania nawet nie skomentuje, bo jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. :) 

Opublikowano

 

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

I co z tego że słuchasz DeathCore , a Karyvlea post-hc?

I tak fani muzyki metalowej , też by cię zhejtowali , a nawet bardziej.

Infant Annihilator  taki brutalny xD

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl  :lenny:  :lenny:  :lenny:

 

perkman nawet by nie wiedział o co chodzi znając życie, jeżeli miałby coverowac infantów> 

 

 

 

<320bpm>

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl  :lenny:  :lenny:  :lenny:

 

 

XDDDDDD

No tak, Ty tutaj znawcą jesteś. Pewnie masz rację. XDD

Opublikowano

 

 

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

I co z tego że słuchasz DeathCore , a Karyvlea post-hc?

I tak fani muzyki metalowej , też by cię zhejtowali , a nawet bardziej.

Infant Annihilator  taki brutalny xD

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl  :lenny:  :lenny:  :lenny:

 

Muzyka ekstremalna ma mieć brudne brzmienie.

A jaki ma być Growl , ma być brutalny i szalony , a nie awangardowy 

Te losowe BreakDowny w ich piosenkach , te robienie z siebie debili dla kasy.

 

 

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl   :lenny:   :lenny:   :lenny:

 

 

XDDDDDD

No tak, Ty tutaj znawcą jesteś. Pewnie masz rację. XDD

 

 

 

 Zostaw go w spokoju , niech żyje w świecie gdzie wszyscy lubią muzykę . której on słucha xD

 

 

@Harriott

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

I co z tego że słuchasz DeathCore , a Karyvlea post-hc?

I tak fani muzyki metalowej , też by cię zhejtowali , a nawet bardziej.

Infant Annihilator  taki brutalny xD

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl  :lenny:  :lenny:  :lenny:

 

Muzyka ekstremalna ma mieć brudne brzmienie.

A jaki ma być Growl , ma być brutalny i szalony , a nie awangardowy 

Te losowe BreakDowny w ich piosenkach , te robienie z siebie debili dla kasy.

 

 

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl   :lenny:   :lenny:   :lenny:

 

 

XDDDDDD

No tak, Ty tutaj znawcą jesteś. Pewnie masz rację. XDD

 

 

 

 Zostaw go w spokoju , niech żyje w świecie gdzie wszyscy lubią muzykę . której on słucha xD

 

 

@Harriott

 

robienie debili? to jest ich specyficzny humor, podobnie jak mój. widocznie śmieszą nas odmienne rzeczy, bo akurat oni mnie śmieszą, wszystko w formie żartu. brudne brzmienie? ja to rozumiem nie jako piosenka nagrywana gównem, tylko zwyczajne szybkie granie z szybkimi zmianami i doprawdy diabelskim growlem. deathcore to muzyka raczej oparta na losowych brejkach, więc argument z dupy. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

 

 

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

I co z tego że słuchasz DeathCore , a Karyvlea post-hc?

I tak fani muzyki metalowej , też by cię zhejtowali , a nawet bardziej.

Infant Annihilator  taki brutalny xD

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl  :lenny:  :lenny:  :lenny:

 

Muzyka ekstremalna ma mieć brudne brzmienie.

A jaki ma być Growl , ma być brutalny i szalony , a nie awangardowy 

Te losowe BreakDowny w ich piosenkach , te robienie z siebie debili dla kasy.

 

 

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl   :lenny:   :lenny:   :lenny:

 

 

XDDDDDD

No tak, Ty tutaj znawcą jesteś. Pewnie masz rację. XDD

 

 

 

 Zostaw go w spokoju , niech żyje w świecie gdzie wszyscy lubią muzykę . której on słucha xD

 

 

@Harriott

 

robienie debili? to jest ich specyficzny humor, podobnie jak mój. widocznie śmieszą nas odmienne rzeczy, bo akurat oni mnie śmieszą, wszystko w formie żartu. brudne brzmienie? ja to rozumiem nie jako piosenka nagrywana gównem, tylko zwyczajne szybkie granie z szybkimi zmianami i doprawdy diabelskim growlem. deathcore to muzyka raczej oparta na losowych brejkach, więc argument z dupy. 

 

Jaki k***a specyficzny humor ?

"deathcore to muzyka raczej oparta na losowych brejkach" czyli w takim razie DeathCore ma zerową technikę instrumentów.

I co z tego że Infant jest szybkie, i tak nadal nie są brutalni.

Szybkość=/=brutalność  

@Harriott

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

To wam 100 lat z rzędu chce się słuchać tej samej piosenki? Kurde jak mam określić gatunek, jeżeli podałem piosenki. Bit podbijający napięcie? Tak czy siak już nie słucham tamtego, zależy dużo od humoru, na razie w dalszym ciągu nakurwiam infantow.

@Freedom07 właśnie, ale jeżeli do przykładów książek podam kilka podobnych utworów to chyba ktoś poleciłby mi pochodne od danej książki, prawda?

 

Wiedziałem że cebule będą miały problem, choć to pewnie prowo xD

 

@Karyvlea ja chociaż nie słucham spedalonego post hc.

I co z tego że słuchasz DeathCore , a Karyvlea post-hc?

I tak fani muzyki metalowej , też by cię zhejtowali , a nawet bardziej.

Infant Annihilator  taki brutalny xD

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl  :lenny:  :lenny:  :lenny:

 

Muzyka ekstremalna ma mieć brudne brzmienie.

A jaki ma być Growl , ma być brutalny i szalony , a nie awangardowy 

Te losowe BreakDowny w ich piosenkach , te robienie z siebie debili dla kasy.

 

 

 

 

 

infant lepszy niż jakiś półświnski bełkot nagrywany kalkulatorem, błagam. do tego ten nieumiejętny growl   :lenny:   :lenny:   :lenny:

 

 

XDDDDDD

No tak, Ty tutaj znawcą jesteś. Pewnie masz rację. XDD

 

 

 

 Zostaw go w spokoju , niech żyje w świecie gdzie wszyscy lubią muzykę . której on słucha xD

 

 

@Harriott

 

robienie debili? to jest ich specyficzny humor, podobnie jak mój. widocznie śmieszą nas odmienne rzeczy, bo akurat oni mnie śmieszą, wszystko w formie żartu. brudne brzmienie? ja to rozumiem nie jako piosenka nagrywana gównem, tylko zwyczajne szybkie granie z szybkimi zmianami i doprawdy diabelskim growlem. deathcore to muzyka raczej oparta na losowych brejkach, więc argument z dupy. 

 

Jaki k***a specyficzny humor ?

"deathcore to muzyka raczej oparta na losowych brejkach" czyli w takim razie DeathCore ma zerową technikę instrumentów.

I co z tego że Infant jest szybkie, i tak nadal nie są brutalni.

Szybkość=/=brutalność  

@Harriott

 

dobra nie chcę się wdawać zaraz w kłótnie, bo mi zależy żebym miał 0 punktów ostrzeżen. tak tylko dodam, jeżeli dla ciebie infanty nie mają żadnej techniki instrumentalnej, to nieźle masz. brutalni są aż bardzo, czegoś takiego szukałem od dawna. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

Prawilna nowa piosenka Gojira.

 

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

@Freedom07

 

dzięki za przypomnienie... świetny kawałek Dreamów... dawno ich nie słuchałem.

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

 

 

 

@Freedom07

 

dzięki za przypomnienie... świetny kawałek Dreamów... dawno ich nie słuchałem.

Eternal Movement jest majstersztykiem  jeśli chodzi o Post-Rock/Instrumentalny Rock.

 

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

Zna ktoś, szanuje?

Lubiłem Hollywood UnDead jakieś pół roku temu , i uważam że deuce jest o wiele lepszy od Danny.

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

Lubiłem Hollywood UnDead jakieś pół roku temu , i uważam że deuce jest o wiele lepszy od Danny.

 

Ja lubię piosenkę Deuce - America.  :D

 

Ogólnie to Deuce aktualnie jest lepszy  od Hollywood UnDead :D

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

Lubiłem Hollywood UnDead jakieś pół roku temu , i uważam że deuce jest o wiele lepszy od Danny.

 

Ja lubię piosenkę Deuce - America.  :D

 

Ogólnie to Deuce aktualnie jest lepszy  od Hollywood UnDead :D

 

Ja tam wolę Hollywood Undead :) 

Opublikowano

 

 

 

Lubiłem Hollywood UnDead jakieś pół roku temu , i uważam że deuce jest o wiele lepszy od Danny.

 

Ja lubię piosenkę Deuce - America.  :D

 

Ogólnie to Deuce aktualnie jest lepszy  od Hollywood UnDead :D

 

Ja tam wolę Hollywood Undead :)

 

Właśnie odkryłem nową RapCore grupę i muszę powiedzieć A Broken Silence>Hollywood UnDead

 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

 

 

 

 

Właśnie odkryłem nową RapCore grupę i muszę powiedzieć A Broken Silence>Hollywood UnDead

 

 

 

 

Hollywood Undead > wszystko

 

Metal>Wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Death,Thrash>Reszta gatunków muzyki metalowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

 

 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Hello!

 

 

 

 

Vektor Props

 

Aktualnie chyba wolę New Wave Of Thrash Metal od starszego  thrash metalu xD

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

Mi z thrash metalu siada tylko black album Metallici i to chyba tylko dlatego, że się na tym wychowałem.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...