Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja stawiałem na Londyńczyków.

Tottenham nie miał szans, od porażki uratował ich tylko Lloris. Brak skuteczności i umiejętności wykończenia pozbawiła zwycięstwa diabłów. ;)

Opublikowano

Tak, ale myślałem, że Tottenham będzie kontynuował swoją serię zwycięstw.

Sprzedając Bale Tottenham stracił 3/4 swojej jakości, to jest idealne odzwierciedlenie tego co się teraz dzieje w L'poolu:

 

2013/14

54a172540b408.png

 

2014/15

54a1728a52d81.png

 

Odeszły motory napędowe tych drużyn i widać co się dzieje, ale co mieli zrobić włodarze Spurs jeżeli taki Real oferuje za gościa 2 razy więcej niż jest wart?

Opublikowano

Sprzedając Bale Tottenham stracił 3/4 swojej jakości, to jest idealne odzwierciedlenie tego co się teraz dzieje w L'poolu:

 

2013/14

9249014198669951312063.png

 

2014/15

9299414198669951312063.png

 

Odeszły motory napędowe tych drużyn i widać co się dzieje, ale co mieli zrobić włodarze Spurs jeżeli taki Real oferuje za gościa 2 razy więcej niż jest wart?

Swansea dziś wygra z Liverpoolem, moim zdaniem. Wiesz Bale może i był warty, ale nie tyle co Real oferował z tym się trzeba zgodzić.

Arsenal i tak nie będzie się liczył w walce o tytuł - Wenger :D 

10 pkt. straty to nie tak wiele, może się uda zmniejszyć stratę do 5-6 i będzie ciekawa końcówka sezonu.

Opublikowano

Ciekawe czy United ugra coś w tym sezonie, po pierwszych kolejkach ich skreślałem, ale jednak pokazują, że są wstanie grać o najwyższą stawkę.

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Fajnie by było, jak Utd wypożyczyli by Traore z Barcelony. Ma niesamowite warunki fizyczne, jest bardzo szybki i silny, a ma dopiero 19 lat. Dałby wiele diabłom, a pod okiem LvG by się rozwinął, a tak to trafi do jakiegoś Evertonu pewnie. :/

 

https://www.youtube.com/watch?v=3zlyqkzGK94

Opublikowano

Jakiś klub z BPL mógłby zainteresować się Błaszczykowskim.

Borussia niedługo w ogóle pewnie się rozpadnie.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jakiś klub z BPL mógłby zainteresować się Błaszczykowskim.

Borussia niedługo w ogóle pewnie się rozpadnie.

Ostatnio rozmawiałem o tym ze znajomymi, że jak tak dalej pójdzie to nawet nie wywalczą LM/LE, tak samo jak MU w poprzednim sezonie.

Rozpaść się nie rozpadnie jeżeli daleko zajdą w LM - lecz liczę bardziej na Juventus.

A co do transferu - wątpię że gdzieś przejdzie do silniejszego klubu, tym bardziej do Anglii bo jest podatny na kontuzje.

Opublikowano

Real im więcej za danego gracza przepłaci, tym lepiej on gra.

 

Im więcej zapłaci za danego gracza tym więcej także zarobi. Taka jest teraz polityka pieniądza ;-)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

I zwiększy swoje zadłużenie xD

Jeżeli 'szejki' ładują to co popadnie w klub to prędzej kara od FIFA, a nie zadłużenie :P

Opublikowano

Financial Fair Play jak to ładnie brzmi.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/finansowe-fair-play-brzmi-niezle-ale-czy-to-tylko-pusty-slogan/xeg6p

Ty chyba nie wiesz, że Real jest jednym z klubów, które mają ogromne zyski i nie potrzebują zastrzyków pieniędzy jak PSG, Man City? 

Wiadomo, wszędzie są sponsorzy ale Real zarabiał, zarabia i będzie zarabiać... a PSG, City? Dla takich klubów jest zasada FPP...

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/finansowe-fair-play-brzmi-niezle-ale-czy-to-tylko-pusty-slogan/xeg6p

Ty chyba nie wiesz, że Real jest jednym z klubów, które mają ogromne zyski i nie potrzebują zastrzyków pieniędzy jak PSG, Man City? 

Wiadomo, wszędzie są sponsorzy ale Real zarabiał, zarabia i będzie zarabiać... a PSG, City? Dla takich klubów jest zasada FPP...

 

To było nawiązanie do tego posta:

 

Jeżeli 'szejki' ładują to co popadnie w klub to prędzej kara od FIFA, a nie zadłużenie :P

636451494245979649038.gif

Opublikowano

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/finansowe-fair-play-brzmi-niezle-ale-czy-to-tylko-pusty-slogan/xeg6p

Ty chyba nie wiesz, że Real jest jednym z klubów, które mają ogromne zyski i nie potrzebują zastrzyków pieniędzy jak PSG, Man City? 

Wiadomo, wszędzie są sponsorzy ale Real zarabiał, zarabia i będzie zarabiać... a PSG, City? Dla takich klubów jest zasada FPP...

Dokładnie. Real to zbyt medialny klub, prawie co roku sprzedają najwięcej koszulek ze wszystkich. 

 

Co do tematu:

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/41044/perez-gareth-bale-nie-jest-na-sprzedaz/
Opublikowano

Panowie, dzisiaj pijemy za zdrowie jednego z najlepszych szkoleniowców jaki stąpał po tej ziemi, a mianowicie dzisiaj swoje 73 urodziny obchodzi Sir Alex Ferguson! 

 

10906038_1264555316918015_44479866311600

 

13 mistrzostw Anglii

2 Ligi Mistrzów

1 Klubowe Mistrzostwo Świata

5 FA Cup

10 Tarcz Wspólnoty

4 Puchary ligi

 

26 lat wspaniałej kariery. Czytając jego biografię dowiedziałem się, że jedynym klubem, który zdobył mistrzostwo ligi szkockiej poza Celticiem i Rangersami był (nazwa klubu). Jego managerem był SAF.

 

Najlepszego mistrzu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...