Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Manchester United Football Club


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 736
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mógłby jeszcze wrócić i trochę podciągnąć klub.

Cały czas podsuwa pomysły i bierze czynny udział, lecz nie jest to pokazywane bo sam mówił że nie chce już być taki medialny.

Opublikowano

Stoke City vs Manchester United, Britannia Stadium, 13:45.

 

0-3 dla United, 2 Ronney, 1 Mata

Opublikowano

Stoke City vs Manchester United, Britannia Stadium, 13:45.

 

0-3 dla United, 2 Ronney, 1 Mata

Musi być minimum 2:0 bo obstawiłem handicapa 1.5 :D

Opublikowano

Skład: De Gea, Young, Jones, Smalling, Evans, Shaw, Carrick, Mata, Rooney, Van Persie, Falcao

Opublikowano

Rooney z upływem lat staje się bardziej pomocnikiem niż napastnikiem jak kiedyś.

według mnie to dobrze, bo on lubi biegać w obronie i w ataku, a gra na napadzie mu na to zbytnio nie pozwoli ;)

Opublikowano

Skład: De Gea, Young, Jones, Smalling, Evans, Shaw, Carrick, Mata, Rooney, Van Persie, Falcao

Falcao niech zacznie strzelać więcej bramek to się 'przebudzi'.

 

 

Rooney z upływem lat staje się bardziej pomocnikiem niż napastnikiem jak kiedyś.

Od tamtego sezonu było widać że lubi grać troszkę do tyłu w klubie, jak i reprezentacji, więc moim zdaniem dobre posunięcie.

Opublikowano

Falcao niech zacznie strzelać więcej bramek to się 'przebudzi'.

No, już strzelił. =D Do przerwy 1:1, pierwszego gola w roku strzelił Stuart Armstrong (liga szkoca, mecz zaczął się 13:15, gola zdobył w 1 minucie meczu), Taka ciekawostka.

 

United wygra.

Opublikowano

Coś czytam na internecie, że MU remis zawdzięcza sędziemu, ponieważ nie podyktował dwóch karnych dla Stoke City. Co się dzieje z tym klubem...

Ewidentnie to przez odejście Fergusona, chyba tylko on ma sposób na tą drużynę.

Opublikowano

Powinien wrócić i zrobić tam trochę porządku.

Pamiętam, że gdy odchodził to zapewniał, że będzie pomagał nowym szkoleniowcom w prowadzeniu klubu.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Man Utd zaczyna interesować się Pogbą, są w stanie wyłożyć na niego nawet 77 mln €. Warto dodać, że Pogba był zawodnikiem United i odszedł z Old Trafford w 2012.

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/41071/paul-pogba-glownym-celem-transfertowym-united/

Ciekawe, ciekawe. :P

Chcieli już go dawno temu, ale Juve go nie puściło i teraz pewnie też nie puści bo to jeden z kluczowych zawodników.

Opublikowano

Chcieli już go dawno temu, ale Juve go nie puściło i teraz pewnie też nie puści bo to jeden z kluczowych zawodników.

W dodatku sam powiedział, że kiedyś nikt go nie chciał, tylko Juventus mu pomógł i teraz tam zostanie. Ciekawe czy to jest ta miłość do jednego klubu jaką mieli/mają Del Piero, Gerrard i Lampard, czy jak zobaczy $$$ to ucieknie. Jednak przydałby się Manchesterowi.

Opublikowano

Pogba miał już iść do MU podczas letnie okienka transferowego.

Chelsea też się nim wtedy interesowało.

Wszyscy się nim interesowali, tak samo jak Vidalem(też miał oferty od MU).

 

 

W dodatku sam powiedział, że kiedyś nikt go nie chciał, tylko Juventus mu pomógł i teraz tam zostanie. Ciekawe czy to jest ta miłość do jednego klubu jaką mieli/mają Del Piero, Gerrard i Lampard, czy jak zobaczy $$$ to ucieknie. Jednak przydałby się Manchesterowi.

Gerrard latem odchodzi z Liverpoolu :)

Opublikowano

Jak z Juventusu odejdzie Pogba do MU i Vidal, o którym też było głośno już latem, to pozostaną bez pomocników.

Pirlo jest już stary i nie będzie grał wiecznie, a Pereyra i Romulo nie prezentują takie poziomu jak oni.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Jak z Juventusu odejdzie Pogba do MU i Vidal, o którym też było głośno już latem, to pozostaną bez pomocników.

Pirlo jest już stary i nie będzie grał wiecznie, a Pereyra i Romulo nie prezentują takie poziomu jak oni.

Pirlo jak wino.  :P

Opublikowano

Jak z Juventusu odejdzie Pogba do MU i Vidal, o którym też było głośno już latem, to pozostaną bez pomocników.

Pirlo jest już stary i nie będzie grał wiecznie, a Pereyra i Romulo nie prezentują takie poziomu jak oni.

Oni nie odejdą na 100%. Nigel de Jong miał oferty od MU, a niedługo wygasa mu kontrakt, dodatkowo jest holendrem i zna van Gaala.

Dodatkowo van Gaal chciałby sprowadzić do MU obrońcę Evertonu - Séamus'a Coleman'a. Dobre wzmocnienie by było na prawej obronie.

Opublikowano

Tak. Z roku na rok niby coraz lepszy, a to się sprawdza chyba jedynie to liczby bramek z rzutów wolnych.

Co roku zdobywa ich coraz więcej.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Pogba nie odejdzie, tym bardziej nie do nas. I nie wiem czy ktos by chcial miec w klubie zawodnika, ktory wczesniej wypowiadal sie bardzo zle o MU...

Opublikowano

Pogba nie odejdzie, tym bardziej nie do nas. I nie wiem czy ktos by chcial miec w klubie zawodnika, ktory wczesniej wypowiadal sie bardzo zle o MU...

To nic, van Gaal go chce i nie będzie mu wypominać przeszłości, najwyżej kibice go źle przywitają. Chcą go ściągnąć, ale dopiero latem, ponoć za ~75 mln. funtów.

Tutaj możecie poczytać o wzmocnieniach w obronie, o które powalczy van Gaal zimą lub latem - http://manusite.pl/aktualnosci/39020/van-gaal-planuje-wzmocnic-defensywe.html

Opublikowano

To nic, van Gaal go chce i nie będzie mu wypominać przeszłości, najwyżej kibice go źle przywitają. Chcą go ściągnąć, ale dopiero latem, ponoć za ~75 mln. funtów.

Tutaj możecie poczytać o wzmocnieniach w obronie, o które powalczy van Gaal zimą lub latem - http://manusite.pl/aktualnosci/39020/van-gaal-planuje-wzmocnic-defensywe.html

Dokładnie, nie ma co odgrzebywać starych śmieci. Liczy się to, że obecnie bardzo by się przydał United, który, jak na swoje możliwości, jest w dołku. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...