Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no k***a zmianki w cale nie mają nic do eq. Na prawdę masz takie duże problemy z główką? 10000 może nawet 1000000 zmianek na Sr 45 z pewnością małe Sr to wina serwera :/

Ty masz problemy z mózgiem a raczej z jego brakiem.TAK TO JEST WINA SERWRA.Widziałeś kiedyś, kretynie, żeby na jakimś hardzie albo na globalu ktoś w yjebał 5000 zmianek i by mu zasrane średnie 40+ nie weszły? Jak za darmo? Co kur wa wszystko u NPC jest? Ulepy, bronie, bryły? Jesteś takim debilem czy udajesz? 

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedy zostanie włączona rejestracja?

Widać, że patrzysz tylko na obrazki w prezentacji..

Rejestracja zostanie włączona 20 minut przed startem serwera.

Opublikowano

Może już ktoś z Administracji odpowiedział na takie pytanie, ale zadam jeszcze raz.

Założyłem konto z 2 dni temu, wszystko poszło okej, mogę zalogować się na stronie ale nie w grze, w grze wyskakuje informacja o nieprawidłowych danych.

 

Jak to jest, czy konto istnieje, czy muszę zakładać nowe?

The past has gone

 

Opublikowano

Widać ,że ogarnięty serwer i będzie się mile grało.

Szukam gildii.

Wbij na ... może przyjmiemyciebie

Opublikowano

Można zmienić profesje? Jak tak to do którego poziom

 

Nie i niech lepiej tego nie dodaje nawet do IS, bo to jest zje***ne trochę 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Zapowiada się epicko...Nareszcie jakiś konkret, a nie gówno robione przez 12 latków...Czekam z niecierpliwością...Btw Ogarne archerem exp/bossy itp bez buffa?

Opublikowano

Zapowiada się epicko...Nareszcie jakiś konkret, a nie gówno robione przez 12 latków...Czekam z niecierpliwością...Btw Ogarne archerem exp/bossy itp bez buffa?

Tak, jak zrobisz dobre eq do expa. 

Opublikowano

Czy bedzie ktos gral z gildii ame*iona OpusDei? Galiathus itp? Prosze o pw ^^

 

Ile sie rovi arednio ww? Ile pieter jest

Opublikowano

Serwer zapowiada się dosyć ciekawie jeżeli będzie na poziomie tak estetycznej i dopracowanej prezentacji to zagram bez wątpienia dłużej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...