Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Właśnie tu się mylisz :)

W metinie od zawsze była walka o bossy.. Chociażby o wróżkę na globalu. Każdy czekał po 6h by ją ubić, a tutaj masz resp co 30min więc.. :]

I to było i jest patologią, którą nikt nie raczy zmienić.Po za tym to nie jest global tylko priv i do tego eas/medium, więc za nim napiszesz swoje wypociny to się zastanów.

 

 

Ja p******e na prawdę jesteś niedojebany ;o Przed startem płakałeś, że będzie za trudny, a teraz, że za łatwy.

No cóż kobieta zmienną jest.

A ty, ćwierćmóżgu przeczytałeś w ogóle co napisałem i zrozumiałeś to, czy czytanie ze zrozumieniem wyjęli z podstawy programowej podstawówki? Każdy narzeka na zbyt małe spoty i zbyt długi resp bossów.

Opublikowano

Prosimy o cierpliwość.

Ciągle pracujemy nad serwerem. Jeszcze kilka dni i wszystko powinno być w normie.

Gdy ma się większą ilość graczy jest całkiem inaczej. Dlatego też nie hejtujcie tak z góry bo pracujemy po nocach aby wszystko ogarnąć.

 

Co do metnów respów czy czegokolwiek, własnie to robimy.

Pozdrawiamy.

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Prosimy o cierpliwość.

Ciągle pracujemy nad serwerem. Jeszcze kilka dni i wszystko powinno być w normie.

Gdy ma się większą ilość graczy jest całkiem inaczej. Dlatego też nie hejtujcie tak z góry bo pracujemy po nocach aby wszystko ogarnąć.

 

Co do metnów respów czy czegokolwiek, własnie to robimy.

Pozdrawiamy.

 

 

Zaraz dostane warna za spam ale co zrobić..

again, co z forum? Jakiekolwiek info poproszę, bo miało być wczoraj. Jesteście niesłowni :) Wystarczy mała wzmianka, że będzie opóźnienie czy coś.. cokolwiek.

Opublikowano

 

DROGA ADMINISTRACJO PONAWIAM PYTANIE

DODACIE WYBÓR CZCIONKI DUŻA/NORMALNA(OBECNA)?

CIĘZKO JEST GRAĆ NA TV 42 CALE (NIE CHWALE SIĘ) ODDALONYM TROCHE OD NIEGO PRZY TAKIEJ CZCIONCE.

wybaczcie za cpslock, obyście zauważyli teraz :)

Opublikowano

A CH5 i CH6 dodacie? Myślałem, że na serwerach na sourcie to podstawa.

Opublikowano

 

DROGA ADMINISTRACJO PONAWIAM PYTANIE

DODACIE WYBÓR CZCIONKI DUŻA/NORMALNA(OBECNA)?

CIĘZKO JEST GRAĆ NA TV 42 CALE (NIE CHWALE SIĘ) ODDALONYM TROCHE OD NIEGO PRZY TAKIEJ CZCIONCE.

wybaczcie za cpslock, obyście zauważyli teraz :)

 

Najpierw niech się zajmą respem bossów / metinów :) Na pewno to dodadzą, trochę cierpliwości :]

Opublikowano

Forum jest już aktywne.

(forum).moyes.pl

 

Zapraszamy.

Hoho w koncu :D

A co z sm ktore dzialaly a teraz nie dzialaja?

Kto to zwroci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...