Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiej rozmowy? Jak wasze dzieci nam tylko zaspamowały forum robiąc antyreklame :)

 

 

@ Kiedy będzie działać forum?

Dziś jutro boże.. Psycha weź się ogarnij, na pewno nie jedna osoba z Waszego serwer-a skacze po innych i reklamuje.

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam serwera ze względu ludzi którzy są włączeni w jego struktury :)

 

troche marna Reklama..

 

LrTt9RP.png

 

Harnaś team wysyła swoich bambusów pozdrawiam serdecznie ; ] 

 

Marna reklama ale wystarczy, żeby grało więcej osób niż u harnaska 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Moim zdaniem prezentacje czyta się bardzo nie przyjemnie... napisana jest językiem na poziomie wieśniaka cyt. "pierw" co chwile powtarza się słowo "Oczywiście" i nie jest to zrobione w równoważniku zdań ;-) 

Pozdrawiam

Opublikowano

To jakie bony maja te co mozna dropnac a te z is ? z is 300% lepsze ? czy jeszcze gorzej ? a.. i na ile są 7 dni ? najlepiej niech ktos podaj

 

Bony

Czas

 

z is i z dropu ..

 

Te w is dodają nam 6k hp i 15 na ludzi a te z dropu 2k hp i 5 na ludzi ;)

 

 

Nie jestem w teamie, jedynie pomagam sielowi ogarnąć serwer. 

 

 

Jak bd gotowe to zostanie dodane a klasy są wyrównane. 

Nie wierze że zgadłem .. lol... może tak to zmiencie ? np z dropu 3k , 7% albo 4k 10% .. 3 razy lepsze maja byc ?

Opublikowano

Moim zdaniem prezentacje czyta się bardzo nie przyjemnie... napisana jest językiem na poziomie wieśniaka cyt. "pierw" co chwile powtarza się słowo "Oczywiście" i nie jest to zrobione w równoważniku zdań ;-) 

Pozdrawiam

Thx, następnym razem wykupię u ciebie całą prezentację. 

3_1.png

Opublikowano

Wbiję może, zobaczę co i jak :)

 

Czego oczekuję?

miłych GM którzy się interesują serwerem, robią częste udpate, eventy , naprawiają bugi itp.

 

 

Jakbym zrobił archera to w ile mógłbym zdobyć max level bez jakiegoś nadzwyczajnego no-life'owania? Z góry dzięki za odpowiedź :D

Opublikowano

Oglądałem ten filmik Trema i nadal nie mogę przeboleć tego wyglądu pierwszych miast :/ nie sprawdzi się to  :(

The past has gone

 

Opublikowano

Gdzie mogę pobrać pełnego clienta gry?


Pobrałem z strony głównej tego z mega i gdy włączam clienta lub patchera wyskakuje mi błąd msvcr100.dll gdy wrzuce msvcr to gdy włączam clienta nic sie nie pojawia !


Pomoże ktoś ?


Ponawiam pytanie

Opublikowano

Co z rosami? Dropią max wartości?

 Ból dupeczki widzę... dobrze Ci napisał, czemu nie pokażesz wcześniejszej części rozmowy?

Tak Rosy dropią z max wartością oraz czasem. 

xD 

Opublikowano

 

Gdzie mogę pobrać pełnego clienta gry?

Pobrałem z strony głównej tego z mega i gdy włączam clienta lub patchera wyskakuje mi błąd msvcr100.dll gdy wrzuce msvcr to gdy włączam clienta nic sie nie pojawia !

Pomoże ktoś ?

Ponawiam pytanie

 

 

 wiesz że serwer jest offline ? o 18 dopiero się włączy i dziwisz się że patcher nie działa .. lol

Opublikowano

Moim zdaniem prezentacje czyta się bardzo nie przyjemnie... napisana jest językiem na poziomie wieśniaka cyt. "pierw" co chwile powtarza się słowo "Oczywiście" i nie jest to zrobione w równoważniku zdań ;-) 

Pozdrawiam

 

Eeeej a nie chciałbyś wpaść do mnie na wieczorek poetycki? Właśnie się obywa w mojej miejscowości a pracuję w gminie i mam bilety.

aaa nie zaraz...w końcu od tego jest MPC i prezentacje serwerów.

 

Co do prezentacji jedyne zastrzeżenia jakie mam to zbyt dużo miejsca poświęconego na zdjęcia, mogłyby być mniejsze.

To samo jest w grze z oknami misji etc, trochę za duże.

The past has gone

 

Opublikowano

Moim zdaniem prezentacje czyta się bardzo nie przyjemnie... napisana jest językiem na poziomie wieśniaka cyt. "pierw" co chwile powtarza się słowo "Oczywiście" i nie jest to zrobione w równoważniku zdań ;-) 

Pozdrawiam

To lepiej używać słów, których ludzie nie zrozumieją?

Pisałeś kiedyś prezkę?

579571423327107377857.png

Opublikowano

 

Gdzie mogę pobrać pełnego clienta gry?

Pobrałem z strony głównej tego z mega i gdy włączam clienta lub patchera wyskakuje mi błąd msvcr100.dll gdy wrzuce msvcr to gdy włączam clienta nic sie nie pojawia !

Pomoże ktoś ?

Ponawiam pytanie

 

 

Client jeszcze nie jest w pełni gotowy. Pisali kilka stron wcześniej, że przed startem dopiero będzie patcher działał. Spokojnie więc, dadzą info i wszyscy sobie pobierzemy brakujące pliki;)

 

Edit: Za biżu z heroesów macie duży +:D

Opublikowano

Dajcie dziś forum, to z chęcią zagram xD

Grasz na forum czy serwerze ? 

 

Nie rozumiem trochę wypowiedzi 

 

Już niebawem wybije 18:00:00

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Grasz na forum czy serwerze ? 

 

Nie rozumiem trochę wypowiedzi 

 

Już niebawem wybije 18:00:00

Ale przyznaj, że forum by się przydało jako obiekt informacyjny chociażby :)

Opublikowano

Muszę przyznać że prezentacja wypadła conajmniej dobrze :) zagram, mam nadzieje że nie będzie problemów ani przeciągnięć na starcie :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dajcie dziś forum, to z chęcią zagram xD

Też z chęcią zagram na forum!

W końcu ktoś dal lepsze strzały do shopa.

Pls nie odbanowujcie OrginaMena

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Cześć

mam pytanie jak robię przetopy i mam tą nimfe to z nimfy robię potem jakąś broń specjalną ? :)

Nie, tylko do nimfy. 

 

To taki zbędny dodatek tylko. 

Opublikowano

Hmm nie doczytałem. Można ulepszać Kd? Jeśli tak to o kogo :)

Kd kupujesz u Mistrza za 1kk masz kd +4, a następnie idziesz do kowala i ulepszasz, koszt ulepszania to 2kk. Jest 100% na ulepszenie, natomiast na włożenie jest możliwość, że spali.

Opublikowano

Grasz na forum czy serwerze ? 

 

Nie rozumiem trochę wypowiedzi 

 

Już niebawem wybije 18:00:00

Ale serwer musi mieć forum bo ja aktywna tu i tu xD

 

Też z chęcią zagram na forum!

 

na forum będzesz grał a to ciekawe xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...