Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Ile mniej więcej yang będę mieć na 30 levelu? 

2.Jaka jest cena zmianek i dodań?

3.Czy na 30 levelu będę mógł wbić spokojnie śr 45 do FMS'a? 

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutaj teraz pytanie głównie do Ciebie Sielu.
Czy będzie tutaj jakiś handel normalny? Będzie można wystawiać sklepy i zarabiać czy tak jak na wcześniejszych serwerach będzie że jedyne co to ew. wymiana ulepszaczy bo sam dobrze wiesz że yangi nie miały żadnego bytu ;)
I jeszcze jedna sprawa, ulepszaczy jest dużo potrzebnych?

Opublikowano

czy na wyzszym lv bedzie drop z bosow/metkow na nizszy ?

 

ciekawe jak bedzie z gospodarka i sklepami..

Pomyśl. 

 

Niski drop yang, czyli? wszystko będzie sprzedawane za yang, czyyyli yangi będą miały dużą wartość. 

 

Ps. Nie porównuj tego serwera do dreikona. 

Opublikowano

Ile będzie graczy online ?

W ile wbiję 100+

Co ile respią się moby?

Co ile respią się metki ogółem all?

Czy na WW trzeba chodzić w grupie?

Polecam gildię "ExoduS™"

Opublikowano

1.Ile mniej więcej yang będę mieć na 30 levelu? 

2.Jaka jest cena zmianek i dodań?

3.Czy na 30 levelu będę mógł wbić spokojnie śr 45 do FMS'a? 

1 - około 350k 

2 - 200 zmianek - 100k 

3 - Fms jest za 20k, a co do średnich to kwestia farta. 

xD 

Opublikowano

Ile będzie graczy online ?

W ile wbiję 100+

Co ile respią się moby?

Co ile respią się metki ogółem all?

Czy na WW trzeba chodzić w grupie?

Polecam gildię "ExoduS™"

1. to pytanie jest denne, i widać że lecisz na serwery reklamowane przez pseudo yt także możesz już wyjść.

5. nie.

6. nie.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Ile będzie graczy online ?

W ile wbiję 100+

Co ile respią się moby?

Co ile respią się metki ogółem all?

Czy na WW trzeba chodzić w grupie?

Polecam gildię "ExoduS™"

1 - Zobaczymy ;d
2 - zależy jak efektownie będziesz expił, ale do setnego to easy, potem jest ciężej. 
3 - Co 5 sekund 
4 - 30 min 
5 - można solo robić i żeby wejść  potrzebujemy 1kk. 

xD 

Opublikowano

1. to pytanie jest denne, i widać że lecisz na serwery reklamowane przez pseudo yt także możesz już wyjść.

5. nie.

6. nie.

Co do 1 nie lecę na serwery reklamowane przez pseudo yt , ponieważ lepiej się gra jak jest ponad 300+ graczy .. A nie 50+/-

Opublikowano

1 - około 350k 

2 - 200 zmianek - 100k 

3 - Fms jest za 20k, a co do średnich to kwestia farta. 

A ile yang bd miał np na 100 lvl? cały czas będzie leciało tak c*****o?

Opublikowano

 

1 - Zobaczymy ;d
2 - zależy jak efektownie będziesz expił, ale do setnego to easy, potem jest ciężej. 
3 - Co 5 sekund 
4 - 30 min 
5 - można solo robić i żeby wejść  potrzebujemy 1kk. 

 

Dobra dzięki GordOnix : To co widzimy się o 18 na starcie ?

Opublikowano

A ile yang bd miał np na 100 lvl? cały czas będzie leciało tak c*****o?

raczej nie, z każdym stopniem mapy yangi się zwiększają, także co by to była za frajda jak w m1 by leciało 30k a na mapce np. 150 1k?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

A ile yang bd miał np na 100 lvl? cały czas będzie leciało tak c*****o?

Na wyższych poziomach będzie troszkę lepiej lecieć, ale tak jak mówiłem ceny są dopasowane do dropu yang. 

 

 

Dobra dzięki GordOnix : To co widzimy się o 18 na starcie ?

Miejmy nadzieje, że wszystko wypali ;) 

xD 

Opublikowano

184 użytkowników przegląda temat :O, a mamy dopiero 13 :D. Serwer wygląda z*********e na pewno wbije. Podoba mi sie administracja która stara się odpowiadać na pytania graczy :)

Opublikowano

Znam Siel'a i wiem ,że w ch..a nie poleci .


184 użytkowników przegląda temat :O, a mamy dopiero 13 :D. Serwer wygląda z*********e na pewno wbije. Podoba mi sie administracja która stara się odpowiadać na pytania graczy :)

Taki jest obowiązek administracji , GordOniX widać ,że jest spoko i wie co ma robić . To co widzimy się na starcie :)

Opublikowano

1 - około 350k 

2 - 200 zmianek - 100k 

3 - Fms jest za 20k, a co do średnich to kwestia farta. 

Czemu takie drogie te zmianki? Znow ubędzie patologia jak na Drei*****, że śr 40+ będą wchodzić po 5000 zmiankach a na 30 właśnie będzie mnie stać na maks. 400...Dajcie te zmianki po 1k, gospodarki to nie zaburzy a będzie można sobie na luzie bonować, był serwer, na którym była nawet nieskończona zmianka, więc...

Opublikowano

Czemu takie drogie te zmianki? Znow ubędzie patologia jak na Drei*****, że śr 40+ będą wchodzić po 5000 zmiankach a na 30 właśnie będzie mnie stać na maks. 400...Dajcie te zmianki po 1k, gospodarki to nie zaburzy a będzie można sobie na luzie bonować, był serwer, na którym była nawet nieskończona zmianka, więc...

Może zmianki za dużo kosztują , lecz możesz zmienić cenę do 10 k , bo eq też trzeba kupić i wspomagacze , A do gospodarki to nie zaburzy tylko jeszcze lepiej będzie dla graczy 

Opublikowano

Czemu takie drogie te zmianki? Znow ubędzie patologia jak na Drei*****, że śr 40+ będą wchodzić po 5000 zmiankach a na 30 właśnie będzie mnie stać na maks. 400...Dajcie te zmianki po 1k, gospodarki to nie zaburzy a będzie można sobie na luzie bonować, był serwer, na którym była nawet nieskończona zmianka, więc...

Popieram, coś mi się wydaję.. że tabelka expa/dropu/yang jest z dreikona, bo Azoom.  :D

Opublikowano

Popieram, coś mi się wydaję.. że tabelka expa/dropu/yang jest z dreikona, bo Azoom.  :D

Co do twojej 2 wypowiedzi nie wydaję mi się :P

Opublikowano

nie. mylisz sie. 

Serwer wystartuje w 100% ? I co do patchera ile czasu przed startem będzie można włączyć patchera ,bo nie którzy mają internety słabsze niż ja mam na telefonie ;d 

Opublikowano

Mam nadzieję..

 

Czemu tylko 200 zmianek w stacku?

Skoro to source, to powinno być te 1k chociaż. 

jest 1k.

ss jest stary. 

3_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...